Asi do Turecka (Klaroline)

4. ledna 2014 v 19:38 | LinDee |  Short Tales


Caroline seděla v Grillu a kývala hlavou do rytmu hudby."How long, how looooong, it will slide, separate my side..." Začala si pobrukovat a tukala prsty o pult. "Otherside?" Zeptal se ten provokativně sexy hlas. "Ty znáš Redhoty?" Odfrkla si a dopila zbytek co měla ve skleničce. "Sice můžeš říct že jsem z doby kamenný, ale Red Hot Chilly Pepers jsou nejlepší na každou dobu." Zasmál se a zkoumal její nádherný obličej.
"Jo to jsou. Ale klidně se můžeš zvednout a jít lovit mamuta Klausi." "Proč hned tak tvrdě, má drahá Caroline?" Zeptal se a provokativně vyslovil její jméno tak, že ho polaskal na jazyku. Celá se otřásla a snažila se to nevnímat. Už ted pro ní bylo těžké udržet si od něj odstup.Ale musela. Kvuli Tylerovi. Miloval jí, a ona mu nechce ublížit.
"Fajn, tak co chceš dělat? Za chvíli mi stejně příjde Tyler." Řekla a vystrčila hrdě hlavu. Sklopil pohled ale stále se usmíval. "Proč jsi ještě nevypadla z města? Jsi upírka můžeš si dělat co chceš. Můžeš jet do ciziny a celý život si užívat. Místo toho tu sedíš v nudném baru, co se roky nezměnil." Věděla že má pravdu. Vždycky chtěla cestovat a ted na to má i prostředky tak proč neodjela?
"Mám tu své závazky Klausi." "Myslíš Elenu, která má Damona, a pak Tylera? Nemyslíš si že kdyby tě tolik miloval,chtěl by aby sis splnila své sny? A ty tvrdíš že miluje, tak kde jsou činy? Je to hybrid, mohl by jít s tebou ne? Tak pověz Caroline, proč už nejste dávno pryč?" Natrefil na její slabé místo, věděl to. "Máme tu přátele, mamku... Klausi nech toho. Nevím čeho tím chceš docílit ale nepovede se ti to." Zavrčela, ale to už pokládal svou ruku na její tvář a donutil jí se na něj dívat.
"Chci aby jsi byla štastná, copak to nechápeš? Ty si to zasloužíš Caroline. Zasloužíš si žít jako královna." Celá se pod jeho dotekem třásla a obcas zapomínala sledovat jeho oči a mířila níž, k jeho rtům. K jeho plným, svůdným a rudým rtům. Když pouštěl její tvář ten dotek působil jako pohlazení a ona jeho ruku chytila a nechala ji přitisknutou k její tváři.
Překvapeně se na ní podíval ale ona zavřela oči a užívala si ten dotek. Zhluboka vydechla a usmála se. Před očima viděla jaká by mohla být jejich budoucnost. Videla je jak letí v letadle, popíjejí drahé šampanské. Pak zase u piramid, na Eiffelovce v Coloseu... Jak jí líbá, drží v objetí nese v náručí když po těžké ceste vytuhne. Jak jí jídla všeho druhu, barev a chutí. Videla všechno co od života čekala.
Pomalu pustila jeho ruku a z tváře jí nezmizel usměv. Klaus vypadal jako pod vlivem nejaké návykové látky. Jeho usměv byl přímo obří a oči zamlžené štěstím. "Kam by jsi chtěla? První místo co tě napadne...?" Už už chtěla odpovědět, ale to dveřma vešel Tyler a mířil k ní. Klaus se bez zmínky vypařil a Tyler si ho naštěstí nevšimnul.
"Ahoj Car." Znělo to tvrdě. Bylo to jako kdyby ejí jmého vyhrknul přes struhadlo. "Ahoj." "Dnešek byl hroznej. Trenér mě posadil na livicku protože jsem se popral s Louisem." Zasmál se a ona kývla. "Jak ses měla ty?" "Jo, vlastně moc dobře, chtěla jsem se..." Skočil jí do řeči a ona na něj jen začala zírat. "Tak to je fajn. Hele, když jsem šel z tréningu, potkal jsem Heather. Zvala nás na večírek. Ale je to v den, co jsi domluvená s Elenou a Bonnie, takže jsem řekl že tam pujdu sám." Polkla akývla. "Fajn, alepříští pátek je ta oslava k ..." "To nepůjde Car. Už jsem domluvenej s Tomasem. Jedeme k němu na chatu." Dopila další objednanou skleničku a byla čím dál víc naštvaná.
Celý večer, mluvil Tyler jen o sobě a o tom co udělal a jak byl užasný. Skoro ji nepustil ke slovu a pokukoal po servírce. "a když jsem šel kolem ..." Ted mu vlezla do řeči ona a zvíšila na něj hlas. "Víš co Taylere. Je konec. Hned. Ted. A napořád. Chováš se jako blbec. Jsi sobeckej a egoistickej. Nenecháš mě ani promluvit, všechno odvoláváš, často mizíš na dlouhý čas pryč a ani mi o tom neřekneš. Promin, ale mužeš si za to sám. Je konec." Dostala ze sebe a celé srdce ji při tom pukalo.
Zvedla se a se slzami odcházela pryč. Věděla kam má jít. Rozběhla se a zastavila až před velkým domem. Zaklepala a otevřel jí ten fešák s užasným přízvukem. "Caroline?" Zeptal se a s něžností na ní koukal. "Asi do Turecka. Chci jet do Turecka." Usmála se přes slzy a Klaus ji vtáhnul dovnitř.
"Do Turecka říkáš? A myslíš že bych ti mohl dělat garde?" Zeptal se nevině. "Proč myslíš že jsem ti to běžela říct? Jen abys mi zbalil kufry?" Zasmál se a pohladil jí po tváři. "A ted mi řekni jedno. Mám si od toho něco slibovat? Nebo jsem pořád na tom samém?" Usmála se a udělala krok blíže k němu. "Jsi pořád na tom samém." Políbila ho a on se překvapeně, ale přesto dost rychle přidal. Pomalinku se odtáhla a usmála se. "Ale to neznamená nic špatného. Taky ale nikdy nevíš co se nám v Turecku stane, třeba nám v hotelu zabookujou jen jeden pokoj, s jednou postelí. Pak se nám ztratí jedna deka..." Šeptala a do tváří se jí dostávala růž.
"V tom případě, jdeme balit." Zasmál se a přitisknul se jí do dalšího polibku plného naděje..
Dodatek: Tak doufám že se všem kdo mají rádi Klaroline líbilo. Prosím o komentáře děkuji LinDee :*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Který z Původních?

Kol <3 38.2% (154)
Nicklaus 39.2% (158)
Elijah 15.4% (62)
Rebekah 6.9% (28)
Esther 0% (0)
Mikael 0.2% (1)

Komentáře

1 :) :) | Web | 4. ledna 2014 v 19:47 | Reagovat

:)

2 erin erin | 4. ledna 2014 v 22:46 | Reagovat

já ty dva prostě miluju....to jeho pohlazení, které ona tak krásně prodloužila připomínálo mi to mě a mého snoubencve (taky to dělám a vychutnávám ten hřejivý pocit plný něhy)...nádherná povídka ;-)

3 petíí** petíí** | 6. ledna 2014 v 19:11 | Reagovat

Klaroline prostě miluju:D opět skvělé co k tomu jiného dodat??:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama