Dreams Show Me the Right Way-1.díl

5. ledna 2014 v 15:53 | LinDee |  Dreams Show Me The Right Way


Pohled Eleny:
Práce byla celkem v pohodě a končila jsem kolem druhé ráno. Mezitím jsem se skamarádila s tou holkou,k terá opustila toho parchanta co po mě pokukoval. "Hele Charlie, já už končim a vůbec netušim kde je tu nějaký motel. Nemohla by si mi pomoct?" Zeptala jsem se jí a ona protočila očima. "Nebudeš přece spát v motelu. Kort né v téhle čtvrti. Navíc hledám spolubydlící." Usmála se a zacinkala klíčema. "Ty bys mě u sebe nechala?" Řekla jsem potěšeně. "No jasně že jo!" Už jen po těch pár hodinách jsem poznala že je to fajn správnácká holka. Jsem ráda že jsem tu potkala někoho fajn a s kým si rozumým. "Tak jdeme ne?"
Zasmály jsme se a odcházely. "El?" "Ano Jeremy?" Zavolala jsem na něj zpátky. "Zítra máš noční, tak se pořádně vyspi. Nechtěl jsem ti jí dávat hned ze začátku ale mám jí já a musím tě zaučit a všechno vysvětlit. Aby si tu přežila dýl než dva dny." Zasmál se a hodil po mě klíčky. "Jeden je od baru a druhej od tvý skřínky." Mrknul a začal zhasínat světla. "Díky Jere. Měj se." Odešli jsme a Charlie mi ukázala kde bydlí. Na štěstí to byl jenom malý kousek. Asi mět minut od baru. "Nezapomen, když chceš odemknout musíš přitlačit dveře k sobě a trochu je nazvednout."
Kývla jsem a zapsala si to za uši. "Neni to nic extra, ale zevnitř je to fakt moc pěkný." Řekla smutně, ale já jí poplácala po rameni. "Vsadím se že oproti motelu to je pěti hvězdičkový hotel." Zasmála se,přikývla a pustila nás dovnitř. "To jo. Měla by sis tu ale dávat pozor Eleno. Upíři se tu někdy chovají... řekněme jako neřízené střely. Marcus jim dá pokyn, aby někde něco zničily, zabili nějakou čarodějnici, vyvraždil vlkodlaky... Dělá to často, je to příšerný. Ale všichni ho tu respektujeme, jinak by jsme byly mrtví." "Jo, dneskauž jsem to asi pěkně pohnojila." Zvedla rychle oči a s hruzou na mě koukala. "Co se stalo? Neříkej že jsi na něj byla drzá nebo jsi ho urazila?"
Zasmála jsem se trapně. "Jooo. Možná jsem ho urazila a možná trochu ztrapnila." "No do prdele." Ulevila si a praštila sebou do křesla. "Ale myslím že si to moc nebral. Ví že jsem tu nová a navíc... Svlíkal mě pohledem." Řekla jsem a protočila očima. Ona ale vystřelila a očijí svítily jako dvě žárovky. "Marcus? Mluvíš o tom samým Marcusovi? Ten který nechápá popravit ženský jen tak pro varování?" Zamyslela jsem se. Tak teda vůbec nevypadal. "Pokud to byl ten černoch v bílim triku, sáčku a sexy tělem, co seděl v zadním boxu baru, tak mluvíme o tom samém." Hvízdla a ukázala na pohovku a já si sedla.
"Fíha. Tak to máš štěstí!" Řekla zamilovaně a já se jen smála. "Tak to ani náhodou. Je to arogantní blbec co si myslí že může všechno. Takový tipy nesnášim." Viz Chris. Hajzl. "Ale je tááák sexy." Zasmála se a kývala nohama ze strany na stranu. "Jo, to se mu usí uznat." Chvíly jsme tam tak klábosyly ale už se mi zavíraly oči.
"Ježiš promin. Musíš být utahaná. Ukážu ti kde máš pokoj a záchod s koupelnou." Provedla mě po tom malém bytě ale já byla stejně tak unavená že jsem si nezapamatovala ani kde právě ted ležim a usínám.
...
Stála jsem za barem a sledovala nádherného muže, který právě vešel. Vypadal jako... jako bůh. Mohl by se krásou rovnat Adonisovi a šarmem Christianu Greyovi. S ním bych dokázala dělat kdejaký čunačinky! Pane Bože mlč Eleno! Zařvala jsem sama na sebe a dál sledovala toho nádherného muže.
Sednul si vedle Marcuse a poplácal ho po zádech, tak jako pyšný otec svého syna. Chvíly se bavily ale pak sezačaly rvát. Viděla jsem jak chce dát tomu krásnému cizinci ránu a tak jsem zařvala. "Né!" Oba dva se otočily a hleděli na mě. Ten krásny na mě hleděl v úžasu a Marcus vypadal jakoby mě ani neviděl. "Slyšel si to?" Zeptal se Marcus a ten muž jen kývnul. "Kdo si?" Zeptal se mě ale já nemohla mluvit. Jen jsem se otočila a odběhla dozadu. Nakonec jsem běžela ještě dál. Utíkala jsem chotbou dlouhou jako Golden Gate Bridge a nezastavovala. Cítila jsem že běžel za mnou, ale po pár metrech jsem ho ztratila. Nakonec jsem vběhla do oslnujícího světla a padala volným pádem.
...
Vyskočila jsem a držela se za hrudník. Co to bylo za hroznej sen? Ale ten muž. Pane Bože jak moc byl krásný! "Eleno jsi v pořádku, slyšela jsem křik." Charlie nakoukla dovnitř a vypadala čile. "Ne, jen sen. Kolik je vlastně hodin?" Zeptala jsem se a ona vytáhla telefon. "Je půl desátý. Chtěla jsem tě nechat spát, když máš dnes tu noční." Usmála jsem se a vysoukala se z postele. "Děkuju, jsi zlatá." "Nechceš horký mlíko, to na noční můry pomáhá. Když ho pořádně přesladíš nic ti nepříjde tak hrozný." Zasmála jsem se ale pak mi to došlo.
"Nebyla to noční můra. Byl to vlastně krásný sen, ale bylo to zvláštní." Přiběhla ke mě a sedla si vedle mě na postel. "Tak o kom se ti zdálo. Di Caprio? Johny Depp?" Zasmála jsem se a zamyslela se kdo to vlastně byl. "Ne. Byl to ale ten nejrásnější muž, kterého jsem kdy viděla. Do toho bych se dokázala zamilovat. Jeho bych klidně nechala aby mi ukázal New Orleans." Hodila jsem sebou do peřin a obě jsme se začali smát. "Tak pojd, udělala jsem vajíčka a slaninu. Už to bude určitě studený." Rychle jsem vstala a sedla si k malýmu stolku. Zhltla jsem to všechno.
"Páni, to bylo výborný! Děláš kuchařku nebo co?" Zasmála se a pohodila s vlasama. " Ne. Dělam v cukrárně, ale mamka mě naučila vařit snad všechno." "Mě mamka nenechala ani udělat si corn flaky. Myslela si že to všude vyleju, nebo že se utopim v cereáliích."
Po snídani jsem se rychle převlíkla do něčeho co nebylo pyžamo a nebo spocený a cítil kouřem a šla jsem ven. Charlie se zapřísáhla že mi to tu ukáže do posledního koutu. "Nejrřív ti ukážu kam nemáš nikdy chodit." Šli jsme asi pět minut a zastavily jsme u obřího paláce. "Sem NIKDY nechod!" Vypadalo to tu moc pěkně. "Proč? Je to tu zakleté nebo co?" Vystřelila jsem si, ale ona vypadal velice vážně. "Je to ještě horší. Tady bydlí Marcel a jeho poskoci. Bez pozvání se tam nedostaneš, jednoduše tě sejmou." Polkla jsem.
"Říkala si něco o čarodějnicích. Že je nechává zabíjet." Otočila se ke mě a s přísným výrazem mě táhla pryč. "Čarodějnice mají zakázáno kouzlit. Uděláš jedno jediné kouzlo a jsi mrtvá. Marcel tě nechá veřejně popravit a ještě se tím baví. Ale proč tě to zajímá?" Pokrčila jsem rameny a našpulila rty. "Má nejlepší kámoška je čarodějka. Tohle je jediný místo o kterym jsem slyšela, že se nesmí kouzlit." Najednou její tvář vypadala mileji a překvapeněji. "Tobě nevadí čarodějky?" "Jasně že ne! Víš kolikrát mi pomohly?" Zeptala jsem se s usměvem. "Počkat... ty jsi taky! Páni! To je užasný!" Kývla hlavou a pak přivřela oko.
"Bylo to užasný. Ted už jsem dva roky nekouzlila. Ale když jsem moc ... no když máš v sobě moc magie, sama exploduje. Udělá se nějaké kouzlo, i to které vůbec neumíš a zase jsem volná. Stává se to jednou do dvuo měsíců. A na tohle Marcus nepříjde. Neni to totiž z naší vůle, ale naše tělo to vyprodukuje samo." Koukala jsem na ní s otevřenou pusou a hltala každé její slovo. "To je ... wooow!" Zasmála se a táhla mě dál. "Ukážu ti hezčí místa na pobívání." Viděla jsem divadlo, vystavu umění,fontánu, která zářila spousta barvami. Bylo to užasný. Ukázala mi i skvělý podniky. "Sem někdy musíme zajít!" Ukázala jsem na dicotéku, která byla už v plném proudu a to bylo tepr pět odpoledne.
"Jo, sem chodíme s Maxem, každý pátek... sobotu... fajn i neděle aněkdy i pondělky." Zasmála se a ukázala o tři vchody vedle. Tady pracuju a támhle- ukázala na šedivý barák- to je podnik kde pracuješ. Celý jsme to jen obešli, takže barák je tamhle za rohem." Usmála se a byla vyloženě štastná že se jí povedlo ukázat mi všechno. "Ještě mám hodinku čas. Co budeme dělat?" Zeptala jsem se a ona ukázala na cukrárnu Sladký sen. "Ukážu ti co jsem upekla. Dostaneš i ochutnávku zdarma." Charlie byla určitě ta nejoptimistejší dívka kterou jsem kdy potkala. Pořád sesmála a tím pádem jsem se musela usmívat i já.
Dodatek: Doufám že se vám to líbilo. Ještě asi kapitolku se na scéně Klaus neobjeví jinak než ve snech, ale snad se vám to bude líbit. Komentujte děkuji LinDee :*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Který z Původních?

Kol <3 38.2% (154)
Nicklaus 39.2% (158)
Elijah 15.4% (62)
Rebekah 6.9% (28)
Esther 0% (0)
Mikael 0.2% (1)

Komentáře

1 Molly Molly | 5. ledna 2014 v 20:08 | Reagovat

Krásná povídka :-) prosím přidej co nejdřív další díl :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama