Dreams Show Me the Right Way-10 .díl

29. ledna 2014 v 18:31 | LinDee |  Dreams Show Me The Right Way


"Eleno! Jsi v pořádku?!" Elena seděla na podlaze a koukala pod sebe. Jen dýchala a nic neříkala, ani se nehýbala. "Eleno?" Sednul jsem si k ní a zvednul jí hlavu. Měla bezvýrazný pohled. Vypadala jako.... "Pane Bože!"
Vypadala jako mrtvá. Byla bledá, neměla žádný výraz a oči měla prázdé. Prázdné jako mají mé oběti když je vysaju. "Eleno. Eleno podívej se na mě." Oči jí zablikali životem ale zase pomalu upadali. "Nicku...Jsi tu." Zasmála se ledově a pokusila se o usměv."Eleno, co se stalo? Co ti je?" Vzal jsem jí do obětí a hledal nějaké známky o tom co by jí mohlo být. "Nevím. Mám takovej divnej pocit. A je mi zima." Pohladil jsem jí po vlasech, měl jsem o ni strach. "Napij se mé krve." "Ne." Zamračil jsem se. Oči se jí zase začali měnit. "Dostáváme se do tvého podvědomí. Pokud mi krev dáš, ponoříme se do tvých myšlenek. Ukážeš mi všechno. Odhalíš mi kus své duše." Zamyslel jsem se. "A zachrání tě to?" Kývla. "Pak není o čem diskutovat." Rozkousnul jsem si zápěstí a nechal jí vstoupit hluboko do mých myšlenek.

"Co se to se mnou děje?! Aaaaaa! Elijaho! Elijaho pomoc mi!!! Nenech ho at mi tohle dělá!" Oh ne, má první přeměna. "Elijaho prosím! Pomoc mi!" Ne, tohle nech i znovu prožívat. Ale zdá se, že Elena to prožívala taky. Vyděšeně se na celou tu věc koukala, již už zase plná života,ale stejně bledá. Čapla mě za ruku alenespouštěla oči z celého představení. Náhle se scéna změnila a mi stály v mém domě. V mém paláci a kolem mě běhala mladá krásná upírka Katherin. (Katherin nevipadá jako Elena) Smál jsem se a sledoval každý její pohyb. Ano, miloval jsem ji. "Chyt mě! No tak, cht mě Nicku!" Smála se a otočila se až se jí zvlnila sukně. "Miloval jsi jí." Zašeptala Elena a v očích měla slzy. "Nejdřív jo. Pak se ale stalo tohle..." Scéna se zase změnila. Katherine líbala jiného upíra ano mého bratra Elijaha. Zavřel jsem oči, tohle jsem nepotřeboval vidět.
"Milovala tě." Zašeptala Elena a tak jsem jí věnoval pohled. "Proč myslíš? Vždyt mě podváděla." "Vidím jí to na očích. Je možné milovat dvě osoby najednou. Jenže si až pozdě uvědomíš koho vlastně víc. Co se s ní vlastně stalo?" Zasmál jsem se a pokrčil rameny. "Vyhnal jsem jí. Zemřela asi týden na to. Neuměla se o sebe postarat. Vlkodlaci jí uštvaly." Polkla a byla celá nesvá. "Jak se odsud dostaneme?" "Necceš abych o tobě tohle věděla." Její oči se zase začaly měnit. Pane Bože, tohle je psychycké vydírání. "Nikdo to o mě neví. Nikdo by to ani vědět neměl. NECHCI aby jsi to věděla." Byl jsem si jistý, takhle moc o mě neví ani Rebeka nebo Elijah. Nikdo.Ani ona nebude. Pak se ale ozval i jyný hlas. "Pokud jí ted odstřihneš. Probudíš se jen ty ale ona zůstane mimo už na pořád. Čarodějky jsou mazané, víme přesně co dělat hybride."
Nesnáším když nade mnou mají převahu. A co mi je vlastně do jedný blbý holky? Nepotřebuju jí. Při každé mé myšlence se měnila. Klesla na kolena a bolestně zanaříkala. "Mě neporazíte čarodějnice." Zavrčel jsem nadutě a čekal co se stane, ale neměl jsem to dělat. Všechno kolem zčernalo a Elena spadla. Nehýbala se, ba ani nedýchala. Co jsem to udělal? "Eleno? Eleno!!" Vrhnul jsem se k ní a držel jí v náručí. "Varovala jsem tě." Zašeptal ten hlas a Elena mi začala mizet. "Ne! Eleno podívej se. Otevři oči. Hned potom co Kathrin zemřela jsem bbyl asi nejsmutnější v životě. Přišla mi k domu jen její hlava. Elijah vyvraždil polovinu vlkodlaků a já zabil toho, kdo jí to udělal. Ano miloval jsem jí. Eleno, prosím otevři oči." Byl jsem na zhroucení a v srdci jsem měl paniku.
"Po Katherin jsem neměl nikoho. Nevnímal jsem ženy jinak než jako potravu nebo zábavu. Nechtěl jsem znovu milovat. S Elijahou se pořád hádáme. Pořád si to navzájem vyčítáme. Ale už mi nechybí. Už pár měsíců. Zdá se mi o tobě a ty mě pořád odmítáš. Líbí se mi to, jsi nedostupná, tvrdohlavá a sakra sexy. No tak! Otevřo oči." Vrčel jsem a znovu jsem jí dal své rozkrvácené zápěstí. ... Chytla se a my se utápěli v mých vzpomínkách. Přehrál se jí snad celý můj život, vše důležité. Věděla náhle o mě uplně všechno a to mě tak moc znérvoznovalo.
Probudil jsem se. Ležel jsem vedle tiše oddechující Eleny, která se mě držela zuby nehty. A nechtěl jsem jí pouštět."Omyl Hybride, my vždy dostaneme co chceme. Ty a ta dívka, máte společný uděl. Společný osud. Chran ji jako srdce v tvém těle, bez něj totiž také nemůžeš žít." Já ty čarodějky zabiju!

Dodatek: Nevím nevím. Popravdě se mi ta kapitola vůbec nelíbí. Je to takové hatla patla... :/ Ale snad se vám bude líbit aspon trochu. Díky LinDee :*
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 erin erin | 29. ledna 2014 v 19:00 | Reagovat

je to velmi intenzivní, napínavé a jsem hrozně zvědavá co bude dál...co mají ty čarodějnice za lubem a jak to s nimi dopadne... ;-)

2 bara bara | 29. ledna 2014 v 20:30 | Reagovat

:-)  :-)

3 Ivina Ivina | 29. ledna 2014 v 23:37 | Reagovat

nádherne komplikované :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama