Dreams Show Me the Right Way- 7.díl

23. ledna 2014 v 14:59 | LinDee |  Dreams Show Me The Right Way


Pohled Eleny:
"Jednu colu a dva cheescaky." Zvolala jsem na Jerem.... kamaráda za barem a natáčela pivo. "Tu objednácku, už jsem donesl. Jsi v pohodě? Dneska se mi nezdáš ve svý kůži." Jen jsem kývla a opřela se o pult. "Nenimi moc dobře, ale neboj, to zvládnu. Tak co mám kam odnést?" Usmál se, vzal mi pivo z ruky a pošoupnul mě k židli. "Chvíli si odpočiň, pak se pustíš do práce." Poděkovala jsem mu ale to už dovnitř vešel Nick. Pane Bože ne! Tohle se určitě nestalo doopravdy. Tamten sen, byl jinej než všechny ostatní. Takovej... víc snovej.
"Ahoj lásko." Usmíval se a opřel se o bar o lokty. "Ahoj Nicku. Dáš si něco?" "Ne, dnes jsem tu za tebou." Vykulila jsem oči a čekala co pronese. "Slíbil jsem ti to. Dokonce se mi i povedlo, zbavit se Marcela." Usmála jsem se, ale bylo mi hrozně. Takže to viděl, všechno co se tam dělo. "Kdo byl ten kluk v tom snu?" "Můj bratr." Nechápal. "Nechce se mi o tom mluvit." "Ale budeš. Moc rád bych chtěl pochopit, proč se před tebou tvůj bratr chtěl zabít a proč tě to všechno tak děsilo." Rozhlídla jsem se kolem sebe a vstala jsem. "Né tady. Jere... on by nás mohl slyšet." Kývnul a šel ke stolu co byl nejdál od všech lidí. "Tak se do toho dej." Vyzval mě.
Nechtěla jsem mu říct ani slovo, ale při jednom pohledu do jeho moudrých očí jsem se rozhodla. Věřila jsem mu. "Můj bratr zemřel. Před měsícem s pár dny. Do oficiální zprávy se napsalo, že opilý skočil pod auto. Nebyla to pravda. Někdo ho ovlivnil aby se nechal zabít. Chtěla jsem všechno říct, aby se na něho nemyslelo ve špatným, ale... kdo by mi uvěřil? Že existují upíři a vlkodlaci... Poslali by mě do blázince." Nadechla jsem se a pokračovala dál. "Jeremy nesnášel když se o něm mluvilo zle a proto mě nesnáší. Protožejsem nedokázala tu pravdu, že nebyl tak hloupí aby se opíjel a nedával pozor. Proto mě mučí ve snech a já mu to nezazlívám. Miluju ho." Setřela jsem nenápadně malou slzu a čekala na jeho reakci. "To neni pravda."
Zvedla jsem hlavu a koukala se do jeho nebeských očí. "Cože?" "Vsadím se, že tě tvůj bratr miloval. Tohle byti nikdy neudělal on. Tohle byly čarodějky. A já příjdu na to prč." Vrčel a já přimhouřila oči. "Charlie je čarodějka, třeba bude vědět o co jde." Mumlala jsem a on najednou zbystřil. "Neměla by ses tu zdržovat s čarodějkama. Neni to bezpečné." Ať mi zrovna on o bezpečnosti nic neříká. "myslím že poznám kdo je nebezpečnej. Tak třeba ty. To ty jsi mi chtěl zlomit vaz a já jsem pořád naštvaná. Vysvětlení s tím snem jsem ti dala, ale nic jinýho ti nedlužim. Měj se." Zvedla jsem se a šla zpět k baru. "Proč pořád odcházíš? Všechno neni vyřešené lásko." Protočila jsem oči a pracovala. "Protože s tebou nechci mít nic společného. Všechny tyhle nadpřirozený věci mi nahánějí hrůzu a málem jsem kvůli nim zemřela. Nepotřebuju tenhle svět opustit tak brzo!"
Zasmál se a čapnul mě za bradu. "Tobě pořád nedochází že se mě nezbavíš? Sdílíme spolu sny Eleno, nikdy se mě nezbavíš, dokud nenajdeme ty čarodějky co nám tohle provedli." Ucukla jsem a odstoupila krok dozadu. "Věř mi že to už chci mít za sebou. Stýkat se s tebou v reálu i ve snech je opruz." Otočila jsem se a zamířila k jinému stolu.

Dodatek: To je jen takové malé pokračování k předchozí kapitolce. Snad se vám to líbilo. Díky LinDee:-*
PS: Zanechte komentář prosím!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl jsem tu.

KLIK :) 100% (437)

Komentáře

1 Erin Erin | 23. ledna 2014 v 15:23 | Reagovat

no a má to - si jako myslel že mu padne k nohám? Kdyby se nechoval jako vůl....je to moc hezký...těším se na další a jsem hrozně zvědavá co se tam zase semele...je to fakt parádní povídka ;-)

2 Misell :] Misell :] | E-mail | Web | 23. ledna 2014 v 18:55 | Reagovat

boží :3 kdy přidáš další díl? :)

3 bara bara | 23. ledna 2014 v 20:08 | Reagovat

:-)  :-)

4 Ivina Ivina | 23. ledna 2014 v 22:57 | Reagovat

Rýchlo ďalšiu lebo niekto sa stáva závislým na tejto poviedke :D

5 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 24. ledna 2014 v 14:51 | Reagovat

Krása :-)

6 Iva Iva | 24. ledna 2014 v 15:09 | Reagovat

Dokonaléééééé :-D  Nemám slov! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama