Dreams Show Me the Right Way-8.díl

25. ledna 2014 v 17:06 | LinDee |  Dreams Show Me The Right Way


Pohled Rebecky:
Stála jsem před zrcadlem a česala si své dlouhé blonďaté vlasy. "Kdy odjíždíš?" Pokrčila jsem rameny a dál se věnovala vlasům a hřebenu. "Myslel jsem, že jsi mě jen přišla navštívit." "Né, tebe, ale Elijahu. S tebou to nemá nic společnýho. Ale volal mi Matt. Chtěl by se sem taky podívat. Zítra přijede." A já se nemůžu dočkat. Nebyla jsem s ním tak dlouho... "Tím mi chceš říct, že tu budu mít o nicotného upíra víc?" Zasmál se a já po něm hodila hřeben. "Tím chci říct, že tu se mnou Matt, kluk kterýho jsi přeměnil v upíra, bude bydlet, ať se ti to líbí nebo ne." Upustil hřeben a zasmál se. "A jak mě donutíš, abych ho odsud nevyhodil?" "Jestli pujde on, já taky. Ale myslím že tobě by chyběli mé a Eleniné holčičí večírky u nás doma. Vídalbys jí mnohem míň." Zaškaredil se a já věděla že mám vyhráno. "Takže kdy Matt přijede?" "Přesně to jsem si myslela." Zasmála jsem se a vyrazila ven ze dveří.
"Budu od tebe tvojí snovou dámu pozdravovat." Zamávala jsem ze dveří a se smíchem zabouchla. On se z toho zblázní. Konečně když někoho chce, tak ta mu dává košem. Dojela jsem až k ní k bytu a čekala než seběhne dolů. "Ahoj Elenko, kde máš tu čaroděkju?" Sedla si vedle mě a usmála se. "Ahoj. Už běží, nemohla najít telefon." Kývla jsem a zkontrolovala svůj odraz v zrcátku. "Kam vůbec jedem? Doufám že nikam kde je bahno. Mám nový boty." Elena se zasmála a to už tam byla i její kámoška Charlie. "Neboj, je tam pěkně sucho. Boty budou maximálně zaprášený." "Fajn Charlie, tak kam?" Navigovala mě celou cestu a zastavily jsme u hřbitova. "Páni, já myslela že hřbitovi si vybírají zombie né čarodějnice." Odfrkla jsem si a prohlídla celý objekt. "Je to tu chráněný Blondie. Žádný upír sem nevstoupí bez našeho povolení. Jsme tu v bezpečí."
"Měla by sis dávat pozor na jazyk zrzko. Mohla bych tě totiž jednoduše zabít." Charlie jen polkla ale držela se. "Pak nezjistíš jak přerušit její sny. Nebo spíš noční můry." Málem jsem se na ní vrhla, aleElena nás zadržela. "Obě dvě se uklidněte. Becko... A ty Charlie, jakoby tu nebyla jo?" Zatnula jsem zuby a nechala se od Eleny pohladit po ruce. "Pojď, přísahám že ti pak ty boty umeju." Zasmály jsme se a následovali tu zrzavou čarodějnici. Byla mi tak šíleně nepříjemná. "Kašli na to. Půjdem na nákupy a koupíme si nový." "Pomůžu ti vybrat. Nemám peněz na rozhazování víš?" Protočila jsem očima. "A na co myslíš že mám Klausovu platinovou kartu?" Dostali jsme záchvat hurionského smíchu, ale jelikož jsme bylyb na posvátné půdě, museli jsme se utišit.

Pohled Eleny:
Byly jsme na tom pošahaným hřbitově už asi dvě hodiny a nic jsme nezjistily. Žádná ze starších nic nevěděla, nebo to zatajovala. Podle Rebecky, přesně věděli co se děje, ale já jí zakázala na ně vystartovat. "Hele, podívejte se. Potřebuju vědět, proč se mi tohle děje. Proč mám společné sny s upírem. Vlastně s hybridem, kterého se všichni bojí. Nechci ho ve svý hlavě ani ve svém životě, tak mi prosím řekněte jak na to." Škemrala jsem u jedné ze starších. "Mrzí mě to děvenko. Ale já netuším jak ti pomoci. Můžu ti dát jenom tyhle bylinky, měli by zmenšitmíru těch snů. Možná tě po nich bude bolet hlava, ale nebude to nijak příšerné. Jen tupá bolest v oblastech spánku." Zaštrachala v tašce a podalami malý balíček sušených květin."
Rebeka to potěškala v rukou a strčila to do kabelky. "A jak to má brát? Uvařit si čaj? Přidat do jídla? Vykoupat se v tom? Možná by se hodila nějaká rada." Rbeka je tak impulsivní, v tomhle jsou si s Nickem podobní. "Čaj. Udělej si odvar, těsně před spaním, stačí dvě lžičky. A pro větší učinnost tam přidej hřebíček a kapku mléka. Rychleji se ti dostane do oběhu. A vy by jste měla dát trochu i vašemu bratrovi." Řekla Agnes odpudivě. Nesnášela upíry, kort ty původní. "Fajn. Víc už nevíte?" Zakroutila hlavou a poslala nás pryč.
Rebeckah nás odvezla před barák a v podstatě vyhodila Charlie ven. "Kdy půjdeme koupit ty boty?" Zeptala se kontrolujíc si manikuru. "Becko, já mám spoustu práce..." "Z toho se nevykecáš. Takže pozítří spolu jdeme na nákupy. A vem si volno v práci, uděláme si super holčičí den." Co si to zase vymýšlí? "Fajn." Nešlo jí odolat, byla tak roztomilá když se zamračila a tak jsem se zasmála. "Půjdeme, ale myslím že si Nick zaslouží vybílit kreditku." Plácla si se mnou a zasmála se. "Moje slova sestro!" Utekla jsem domů a začala si vařit ten zvláštně vonící čaj. Ach, dělalo se mi z toho šoufl.

Dodatek: Snad se líbilo. Je to spíš takový info ale i tak to ušlo :) Díky LinDee
PS: Moc prosím o komentáře. Díky.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alisha Alisha | 25. ledna 2014 v 18:00 | Reagovat

Nádhera :D krása :D prostě to chce další kapitolu :)

2 Ivina Ivina | 25. ledna 2014 v 19:24 | Reagovat

Už vidím Klausa ako pije čajík pred spaním :D

3 erin erin | 25. ledna 2014 v 19:46 | Reagovat

no tak tohle mě docela dost navnadilo na další kapitolu....vsadím boty, že v těch bylinách je něco divnýho (čarodějky určitě mlží).... ;-)

4 bara bara | 25. ledna 2014 v 20:11 | Reagovat

:-)  :-)

5 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 26. ledna 2014 v 8:09 | Reagovat

Nádhera :-) jsem zvědavá jak se to vyvine

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama