Drems show me the Right Way-6.díl

23. ledna 2014 v 9:30 | LinDee |  Dreams Show Me The Right Way


Pohled Eleny:
Ležela jsem ve svém pokoji. Doma s bratrem. Jeremy. "Ahhh. Jeremy? Co tu děláš?" Otočil se a usmíval se. "Jsem doma Eleno. Chtěl jsem tě ještě vidět." Usmála jsem se a běžěla jsem ho obejmout. "Tolik si mi chyběl." Odtáhnul se ode mě a náhle se jho oči propadly a z hlavy se mu začala valit krev. "C-co se to děje?" Lekla jsem se a udělala krok zpátky. "Jsem mrtví Eleno. Zemřel se. Srazilo mě auto a ty jsi s tím nic neudělala. Neřekla si že jsem nebyl opilý, že tomu nevěřiš. Proč jsi nic neřekla?" Byla to hrůza, krev se z něj jen valila a moje srdce šíleně bilo. "J.j.já... mrzí mě to. Věřím ti. Vím že jsi nepil, vím že to nebyla tvoje chyba." Jeremy se šíleně smál a rozmatlal si krev po tváři.
"Ale já tě nesnáším. Nebojovala si za mě. Nechala jsi je šířit ty lži." Kroutila jsem hlavou a slzy se řinuly dál a dál. "Neříkej to, neříkej to prosím. Nic by to neudělalo. Nevrátilo by mi tě to." Šel ke mě blíž a já couvala, až jsem narazila do zdi. "Jeremy né." V ruce měl nůž a mířil si na břicho. "Třeba se může spekulovat o tom, že jsem spadnul na nůž- když jsem byl opilej." "Nééé! Néé!" Zaječela jsem, otočila se čelem ke zdi a zavřela oči. Ne prosím, ať už to skončí! Cítila jsem na sobě něčí ruce a snažila se jim vytrhnout.
"Klid. Eleno, uklidni se, už je to pryč. Je to pryč!" Přestala jsem sebou trhat a otevřela jsem oči. "Už je to dobrý. Dýchej." Polkla jsem vzlyky a vrhla se mu do náruče. Potřebovala jsem utěšit. Nejdřív ztuhnul překvapením ale pak mě objal. Jeho hrubé ruce mě hladily po zádech, ale až moc odtažitě. Stejně to bylo to nejhezčí co jsem v tu chvíli mohla mít. "Nenávidí mě." Odtáhnul mě od sebe a koukal se mi do očí. "Né, tohle byla jen noční můra. Nic z toho není pravda, tohle ti někdo zasadil do hlavy." Kroutila jsem hlavou, ne tomuhle nevěřím. "Tohle neni poprvé co se ti to zdálo že?" "Ne." Povzdechnul si a znovu mě objal. Ted to bylo mnohem milejší, vřelejší. "Chci se probudit. Chci si být jistá že to byl jen sen. Prosím." Šeptala jsem a Nick kývnul. "Dobře. Zítra se uvidíme. Příjdu bet Marcela." A sen se vytratil.
Noční můra je jako rána. Hodně dlouho bolí a nikdy na ni nezapomenete. A rozhodně ne, na tenhle typ. Bratr usvědčující vás z toho co si myslíte a snažejíc se znovu zabít...


Dodatek: Omlouvám se, vím že je kraťoučká, ale jsem ve škole a chtěla jsem vám něco přidat. Snad se vám to aspon trochu líbilo. Až přijdu domu, přidám další a delší. Díky LinDee :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Která se vám líbí víc?

How Can I Love You? 18.6% (32)
Dreams Show Me The Right Way 41.3% (71)
The Original Problem 40.1% (69)

Komentáře

1 Erin Erin | 23. ledna 2014 v 9:45 | Reagovat

děkuji...je to super....ikdyž krátké tak myslím, že kvůli tomu ději v ní je to tak akorát...těším se na další...moc se mi ta povídka líbí ;-)

2 bara bara | 23. ledna 2014 v 20:03 | Reagovat

:-)  :-)

3 Ivina Ivina | 23. ledna 2014 v 22:54 | Reagovat

Krásne ako ju utešoval :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama