I am Back... (Elijah a Hayley)

5. ledna 2014 v 15:18 | LinDee |  Short Tales


Niklaus vešel do dveří našeho domu a já šel pomalu za ním. Slyšel jsem trochu ostřejší tón v hlasu své jediné a milované sestry a musel jsem se pousmát. "Niku, konečně! Co...?" Zarazila se, hned jak mě spatřila. Několikrát se rychle nadechla a jak se rozšiřoval usměv na její tváři se rozšiřoval i na mé. V jejích očí bylo vidět nekonečné štěstí a uleva.
Rukama se odrazila od stolečku, co byl za ní a vrhla se mi s těžkým výdechem do náručí. Pevně jsem ji objal a byl šíleně štastný že ji mam zase u sebe. Ta uleva co z níspadla byla tak jasná že jsem se usmál ještě víc a pohladil jí po zlatých vlasech. "Elijah... Jsi v pořádku."
Podívala se mi do tváře a já v jejích očích viděl čistou lásku a její ruce pořád drželi ty mé. Naposledy si oddychla a pořádně se usmála. Pohledem jsem nenápadně sklouznul po Hayley, která se usmála a odhrnula si vlasy z čela. Sledoval jsem ji pohledem když odcházela z místnosti a najednou na mě začala Rebeka mluvit. "Ted když jsi doma, je tvůj plán zabít Niklause?" Nevnímal jsem nic co mi říkala, potřeboval jsem jít za ní. Za vlkodlačicí, která nosí dítě mého krvelačného bratra.
"Omluvte mě." Obešel jsem sestru, políbil ji na čelo a vydal se za ní. "Jen na moment." Dodal jsem.
Hayley stála na terase a mnula si ruce. Spomalil jsem krok a užíval si každého detailu, jelikož jsem jí tak dlouho nemohl vidět...
Podívala se na mě a s usměvem mě sledovala, jak se k ní blížím. Otočila se ke mě a klidně promluvila. "Jsi zpátky." V tu chvíly ve mě hýřily emoce jako na kolotoči. "Jsem zpátky." Zopakoval jsem po ní a nemohl z ní spustit oči. Nevím jak se to stalo, ale za tak krátký čas... Prostě se mi po ní stýskalo.
Dlouze jsme si hleděli do očí a naprosto mě okouzlovala. Pak se jí vytratil usmev z tváře a dala mi pořádnou facku, az se mi hlava otočila na stranu. Pomalu jsem jí otočil a nechápavě na ni hleděl. Nebojácně se postavila a usmála se. "Příště neslibuj, to co nemůžeš dodržet." Povytáhla obočí a rozhodla se odejít. "Vítej doma."
Ne, takhle to nenechám. Nenechám jí jen tak odejít.
Chytnul jsem jí za ruku a strhnul jí zpět a přímo na mé rty. Pomalu jsem pohyboval rty a ona neprotestovala. Naše těla, jakoby byla stvořena pro nás samé a já jsem byl přímo elektrizovaný. Obtočila ruce kolem mého krku a stoupla si na špičky. Objal jsem ji kolem pasu a přitlačil blíž. Po krátké ale velice intenzivní chvilce se odtáhla a s usměvem a ruměncemna tvářích pomalu odcházela. "Vítej doma." Řekla znovu, již o poznání milejším tónem. Pomalu jsem pouštěl její ruku a s usměvem sledoval jak odchází pryč.
"A já myslel že ona nosí moje dítě..." Odfrknul si Niklaus a zasmál se.

Dodatek: Doufám že se vám to líbilo. Děkuju za komentáře LinDee :-*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl jsem tu.

KLIK :) 100% (437)

Komentáře

1 Denisse ~ Denisse ~ | Web | 5. ledna 2014 v 15:23 | Reagovat

Krásné

2 avanaka avanaka | 10. ledna 2014 v 15:55 | Reagovat

Bezvadný

3 Juliette Juliette | Web | 28. ledna 2014 v 12:25 | Reagovat

Konečně pár Elijah a Hayley... moc pěkné...myslím, že přesně takhle to měli natočit v seriálu...už mě nebaví to věčné čekání na jejich políbení :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama