Na koho narazíš v bordelu...(Nate)

5. ledna 2014 v 0:29 | LinDee |  Short Tales
Tahle je pro Wer :))Seděl jsem na sedačce a kolem mě se motala banda hezkejch holek. Fajn, nebudu to protahovat, byli jsme v bordelu. Daniel se zítra žení a mi mu chtěli spříjemnit večer. A myslím že to bylo větší potěšení pro nás. Jedna krásná hnědovláska si mi sedla na klín a vrtěla se tam až mi div nepumpovali trenýrky. "Co by jsi chtěl abych ti udělala?" Zeptala se s olíznutím svého rtu. Jasně že věděla kdo jsme a jak moc jsme bohatí, ale já neměl v plánu se jí dotýkat víc než takhle přes oblečení. "Stačí co děláš teď." Mrknul jsem a ona se houpla v bocích víc.
"Chce to pití. Bože, hned jak příjdu domu, tak jsem mrtvej." Zavrčel Daniel ,ale stále se usmíval. "Jdu pro to! Slez zlatíčko." Mrknul jsem na ní a ona s odfrknutím slezla. Děvky laciný. "Zase whisku?" "Jo!" Vykřikly všichni sborově a musel jsem se zasmát. Joseph byl ve svým živlu, plácal tu blondýnu po zadku a nechal si ocucávat krk. Kam jsme to dospěli? "Pětkrát whisky." Zvolala jsem bez povšimnutí, kdo stojí za barem. "Prosím by neuškodilo." Otočil jsem se za tím opovážlivcem, a tím opovážlivcem byla nádherná žena, asi kolem dvaceti tří. "Prosím." Dodal jsem s usměvem na rtech. "Můžete jít, donesu to." "Tak to si budu pro pití asi chodit častěji."
Mrknul jsem ale ona jen zakroutila hlavou.
"Proč si myslíte že se nechám sbalit chlapem, co leze do bordelů s lacinýma holkama?" "Protože jsem neskrotně sexy a vy si představujete jak vypadám nahej." Zasmála se a mrkla. "Jo, netoužim po ničem jiném." Řekla ironicky, ale její pohled říkal něco jiného. "Proč tu vastně pracuješ když jimi pohrdáš?" Zeptal jsem se a ukázal na tanečnice. "Bratránek to tu vlastní, potřebuju práci a nejsem tak dobrá herečka abych všechny oblbla, jak užasná jsem." Byla vtipná, to se mi líbí. "Musím se vrátit, čekám že přineseš to pití." Flirtovat s ní, byla docela fuška, ale stála za to. Líbila se mi, nejen jak vypadala, ale jak ostrý měla jazyk!
Otočil jsem se a odešel zpět za klukama. Joseph už u sebe měl jinou holku, ale vypadal že si to užívá ještě víc. Danielovi se tam kroutila pěkně kozatá a více než méně odhalená černovláska. Vypadal že mu vypadnou oči z důlků a dal si nohu pře nohu. Na koho by to tak nefungovalo že? Chvíli jsem se bavil tím pohledem a pak nechal další tanečnici, obštastnovat mě. "Tady to máte." Zasmála se nemile ta z baru a zamrkala na mě řasama. "Netvař se tak, tohle bys nezvládla." Povytáhla obočí, založila si ruce na prsou a zachychotala se. "Tak se předved?!" Ukázal jsem jí že má prostor a její usměv se rozšířil. Odstrčila tu tanečnici, sedla si mi na klín a začala se vlnět tak, jak jsem to ještě neviděl.
Vytáhla jednu svou dlouhou nohu, a dala jí na mé rameno. Měl jsem přímí pohled na její stehna v krátkých kraťáscích. Pomalinku jí dávala dolu a rukou jelapo mém hrudníku níž. Zastavila se nad mým opaskem, sundala nohu a přitiskla se ke mě jak nejvíc to šlo. Kluci pískali, smáli se a tleskali. Já se jen usmíval a pohledem jsem probodával tu nádhernou drsnou dívku v mém klíně. "Nezvládla jo?" Zeptala se a skousla si ret, což mě rajcovalo. "Jak se jmenuješ?" Beze slova ze mě vstala a dala se na odchod. Rychle jsem vstal, chytil jí za ruku a přitisknul si jí na hrud. "Betty." Sáhla si do zadní kapsy, vytáhla přeložený ubrousek a strčila mi ho do kapsy kalhot, kde se nenápadně dostkla mé pýchy.
"Proč by jsi se nechala sbalit někým kdo chodí do bordelu?" Zeptal jsem se jí a ona se uchychtla. "Možná protože je neskrotně sexy a představuju si jak vypadá nahej." Usmál jsem se a rukou jí přejel po pase až k zadku. "Jo, po tom přesně toužíš." Zasmál jsem se a pustil jí. "Zavolám." "Nejsem si jistá jestli ti věřím." Šeptla a odešla zpět k baru. Tak tohle byla vážně dobrá rozlučka se svobodou. Díky Danieli za tvou svatbu, jinak bych nepornal tuhle dračici.

Dodatek. Snad se to líbilo. Budu vážně nadšená aspon za pár komentářu, tak prosím komentujte. Díky LinDee :*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Který z Původních?

Kol <3 38.2% (154)
Nicklaus 39.2% (158)
Elijah 15.4% (62)
Rebekah 6.9% (28)
Esther 0% (0)
Mikael 0.2% (1)

Komentáře

1 erin erin | 5. ledna 2014 v 11:11 | Reagovat

hezké...opravdu pěkný nápad ;-)

2 Wer Wer | E-mail | Web | 5. ledna 2014 v 12:49 | Reagovat

trošku drsné :D s bordelom som ešte nič nečítala :D

3 Molly Molly | 5. ledna 2014 v 20:02 | Reagovat

Pěkné :-) byla by z toho super kapitolovka

4 Iva Iva | 6. ledna 2014 v 15:00 | Reagovat

Skvelé a súhlasím s Molly bola by s toho super kapitolovka :-) a Wer- s bordelom bola ešte Ho(E)stess aj tá bola vynikajúca :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama