New Chance for Love-2.díl

30. ledna 2014 v 8:45 | LinDee |  New Chance for Love- Dokončeno


Pohled Caroline:
"Kdo je Cami?" Nic neříkal, pak se otevřeli dveře a v nich stála překrásná blondýnka. Měla nádhernou postavu, nadra se jí vzdouvala z výstřihu. Byla dvakrát tak krásnější než všechny modelky světa. "Já jsem Cami. A ty jsi kdo?" Byla to upírka. Nová. To ji Klaus přeměnil? Vážně? "To je Caroline. Ta o které jsem ti říkal." Řekl Klaus, když jsem se neměla k odpovědi. Jo a říkal jí to v posteli se sklenkou šampána! Ahhh? Já snad žárlím? "Jo, těší mě. Jsem ráda že můžu poznat někoho kdo tak dlouho Klausovi odolával. Neznám nikoho jiného." Co?! Tím mi jasně řekla že spolu spali!
"Jo. Hold mám výdrž." Zasmála jsem se nervózně a nekoukalase na Klause. "Fajn. Takže Caroline, chtěl bych ti to tu ukázat." Vzal mě za ruku a táhnul mě pryč. Když jsme byly z doslechuihned jsem se zeptala. "Ty jsi s ní spal?" Nic neříkal a jen se usmíval. "Několikrát." Domyslela jsem si a můj hlas zněl hrozně nuceně. "Udělal si z ní upírku. Tak mi řekni proč bys pak volal mě abych za tebou přijela?" Zastavil se a jeho pohled ted byl nesvý. "Tak to vůbec nebylo. Ano spal jsem s ní. Jednou. A udělal jsem z ní upírku, protože jsem ji chtěl chránit a jediný důvod roč jsem to dělal, byl ten, že mi tě připomínala. Byla stejně nevinná." Ztuhla jsem a zašeptala. "A má taky světlo? Vyzařuje z ní?" Usmál se a pohladil mě potváři. "Ne. Světlo máš jenom ty...... Neříkej mi že žárlíš. K tomu by se Carolne Forbs nikdy nesnížila." Vtipkoval a já protočila očima. "Jasně že nežárlím. Jen jsem chtěla vědět o co tady jde." Musela jsem být uplně rudá.
Dovedl mě až k balkonu, nebo spíš terase a musela jsem zatajit dech. Byla to nádhera. Celý pohled na město. "Wow. To je užasný. Krása. Tohle je od ted moje oblíené místo." Když nepočítám Klausovu náruč. "Říkal jsem si že se ti to tu bude líbit. Večer tě provedu po městě. Je to krása." Opřela jsem se o zábradlí a myšlenky na Cami a její vztah ke Klausovi jsem hodila za hlavu. "Á koho pak to tu máme? Neřekl jsi mi že sis našel náhradu za tvou blonďatou kamarádku." Otočila jsem se a naproti mě stál snědý muž s vroucným usměvem. "Marceli, tohle je Caroline. Moje malá upírka." Slovo moje, řekl tak nahlas jak to jen šlo, aby to nevyznělo moc náruživě. "Caroline. Kolik ti vlastně je?" "Nechtěj vědět. Když myslel malá, myslel velice velice mladá. Je mi jen pár let." Marcel přišel blíž a políbil mi hřbet dlaně. "A vsadím se že z tebe jednou bude ta nejlepší upírka na světě. Protože nejkrásnější zž jsi ted." Začervenala jsem se a Klaus zavrčel. "Fajn. Už ti zbývá se jen pozdravit s Davinou." Jo, to bude ta nejsilnější čarodějka na planetě. No tak to mě podrž. Kolik jí asi bude? Možná dvacet, třicet...

"Sedmnáct. Tobě je sedmnáct a jsi nejsilnější čarodějka vůbec? Páni." Věci tady mě pořád nepřestávají udivovat. "Jo a zavřená tady jsem jen kvůli tvýmu kamarádovi Klausovi. Drží mě tu a nechce mě pustit ven." "Je to pro tvoje dobro Davino. Snaží se tě zabít polovina Orleansu!" Aha, takže s okolnostma mě bude muset ještě seznámit. "Uteč dokud můžeš je to dominantní psychopat." Zavrčela na mě. "Já vím. Někdy se chová jako blb, ale když ho poznáš tak je celkem fajn." Zašeptala jsem a ona se zasmála. "Pochybuju. Zabil mi přítele." Ostře jsem se otočila a sprdla ho jako malýho. "Děláš si legraci žejo? Takže tebe to nepřestalo bavit? Zastrašovat a zabíjet?! Grrr. Ty se nikdy nepoučíš co? Pořád budeš lidem ničit životy. Hmmm. O tom si ještě promluvíme."
Stál tam celý vykolejený a Davina na mě jen s obdivem hleděla. "Myslím že jsi jediná, kterou nezabil když na něj zvedl hlas." "Jo. Už mě málem dvakrát zabil, ale přežila jsem to." "Vždycky jsem tě zachránil lásko. Nikdy bych tě nenechal zemřít na to jsi už dávno přišla a využíváš toho." Pousmála jsem se a pohladila ho po tváři. "Jo. Protože aspon můžu využít toho, že když jsi se mnou aspon se chováš jako člověk se srdcem. A tak se i i líbíš. Né když zabíjíš přítele neviným holkám." Zakroutil hlavou a zamračil se. "Tahle se mnou nebudeš mluvit ani ty Caroline." Zamračila jsem se a odtáhla se od něj. "Jo, jinak mě pošlelš zpět do Mystic Falls a neukážeš mi krásu světa? Neboj, vždyt místo mě můžeš vzít Cami." Umívala jsem se mile a trochu přihlouple. "Nech toho Caroline!" "Víš co, radši si ani nevybalím. Bůh ví kdy to na tebe zase příjde. Ahoj Davíno, moc ráda jsem tě poznala." Odešla jsem zpět do svého pokoje a sedla si na židly. Musím napsat Eleně, ta mi určitě pomůže.
Zmáčkla jsem odeslat a dveře se rázem otevřeli. Stál v nich nasupený Klaus a mířil si to ke mě. "Co zase jsi m....." Náhle jsem zapoměla mou chytrou větu a ztratila jsem se v polibku. Byl dravý a neustupný. Omotala jsem ruce kolem jeho krku a ztěžka oddechovala. Oh Můj Bože! To mi tak chybělo! Laskal můj krk a dotýkal se mě snad všude. Pak se odtáhnul a s roztouženýma očima promluvil. "Jestli odjedeš, přitáhnu si tě sem násilým. A dokud ti nedojde, že bych tě za nikoho nevyměnil, neodjedeš z tohoto města." Kývla jsem stále bez dechu a usmála se. "Takže provedeš mě po Nočním New Orleans?"

Dodatek: Ahoj. Tak doufám že se vám kapitola líbila. Dnes přidám ještě TOP :) A jak se vám líbí nový obrázek k povídce? Není nic moc, ale zdá se mi celkem ucházející. Díky LinDee :*
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Který z Původních?

Kol <3 38.2% (154)
Nicklaus 39.2% (158)
Elijah 15.4% (62)
Rebekah 6.9% (28)
Esther 0% (0)
Mikael 0.2% (1)

Komentáře

1 bara bara | 30. ledna 2014 v 9:15 | Reagovat

:-)  :-)

2 Juliette Juliette | Web | 30. ledna 2014 v 10:06 | Reagovat

Obrázek je suprovej...moc se ti povedl... :) co se týče kapitoly.....moc se mi líbila...hlavně to jak Carol dává čočku Nikcovi :D divím se, že si to nechává líbit :D moc se těším na pokráčko :)

3 Mia Elizabeth Mia Elizabeth | Web | 30. ledna 2014 v 13:56 | Reagovat

:-D To je úžastné. Hlavně ten konec, těším se na pokračování

4 Erin Erin | 30. ledna 2014 v 14:51 | Reagovat

parádní....jenom ona dokáže udělat z našeho sexy nezkrotného všemocného a všehoschopného hybrida malýho kluka co něco provedl....jsou skvělý...těším se na další díl ;-)

5 nikisek nikisek | 30. ledna 2014 v 15:18 | Reagovat

nádherné :) jak obrázek tak i povídka, rychle další! :3

6 Zdeňka Zdeňka | 30. ledna 2014 v 15:21 | Reagovat

Obrázek úžasnej, kapitola ještě lepší :3 :) těším se na pokračování ;) :)

7 Iva Iva | 30. ledna 2014 v 20:41 | Reagovat

Jasné, že sa páčila! :-D Skoro som sa zadrhla smiechom ako  sa Caroline ku Klausovi správala :-D

8 petíí** petíí** | 30. ledna 2014 v 21:42 | Reagovat

obrázek je úžasný stejně jako tahle kapitolka:( :D honem další:3

9 terry terry | 1. února 2014 v 18:56 | Reagovat

krásné :) honem další! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama