New Chance for Love Promo

27. ledna 2014 v 22:46 | LinDee |  New Chance for Love- DokončenoPohled Caroline:
"Ne! Neříkej mi, že jsi spala s Klausem!" Vyjela po mě Bonnie a já si dala ruce v bok. "Jasně všichni můžou mít své fenomenální sexuální zkušenosti ale já ne! Bylo to jen jednou! A navíc už ho snad nikdy neuvidím." Při poslední větě mě zapíchalo u srdce. Nikdy... při našem upírském životě je to tak konečné slovo. Nemůžu na to ted myslet. Měla bych být ráda že jsem se ho zbavila. "Caroline, ale tohle je Klaus, ten o kom tu mluvíš! Copak jsi zapoměla co všechno ti udělal? Vážně jsi to udělala jen kvůli tomu abys zažila skandální sex?" Povdechla jsem si a protočila očima. Nemůžu jí říct že jsem to chtěla udělat hned v ten den co jsem ho uviděla. "Bonnie neřeš to, svěřila jsem se ti jako kamarádce! Máš mě podpořit a né mě peskovat! Stalo se a já to nezměním." A ani nechci.
Otevřeli se dveřea do nich vstoupila Elena. "Víš co je novýho El? Car se vyspala s Klausem!" Vyjekla Bonnie a Elena se nejdříve zarazila a pak kývla hlavou. "A jakej byl?" Zasmála jsem se a Bonnie otevřela udivem pusu. "Perfektní!" "Notak! Copak jsi zapoměla že tě chtěl zabít?!" Zeptala se Bonnie a zamrkala. "Nemůžu jí říkat s kým může spát a navíc, pokud jste nezapoměli a já vím že ne, tak Damon se pokusil zabít obě dvě z vás. A miluju ho a vy se mě od něj nesnažíte oddelit.... často." Pohledem jsem Eleně poděkovala a s rozloučením že dnes to už řešit nechci, jsem odešla domů.

Ale ono se to nezlepšilo. Bonnie to řekla Jeremymu, ten Mattovi a tím pádem se to dozvěděl i Tayler. "Jak jsi s ním mohla spát?! Hráblo ti?!" "Jak jsi mě mohl opustit Taylere? Jak sis mohl vybrat jeho místo mě?" Ptala jsem se zase na oplátku já jeho. "Tohle se ted neřeší Caroline!" "Ale mělo by!" Zavrčel a mrštil pěstí proti zdi. "Všichni jsou ted proti tobě. Ani Bonnie s tebou nemluví. Stojí za tebou jen Elena a to jen proto, že je s Damonem a aby jste to nevyčítali vy jí. A pak samozřejmě Matt. Ten totiž spal s Rebekou, ale ostatní? Nechtějí s tebou mít skoro nic společnýho!" Jo díky za upozornění toho jsem si všimla. Bonnie, Jeremy a Tyler se mi vyhýbají a Damon si ze mě dělá legraci. Kolikrát jsem po nocích brečela že jsem to jako blbná nána řekla Bonnie, ale s tím už nic nezmůžu.
"Ale tobě do toho už nic není. To ty jsi mě opustil, tím pádem jsi ztratil možnost se plést do mého života. A kdybych chtěla tak se s ním vyspím znovu, byl to nezapomenutelný zážitek. Podívej se na sebe. Pořád na mě vidíš jen to zlý, vlastně na všem co udělám! Nick si všímá toho dobrýho. Je milý, zajímá se o mě a nikdy se mě nestranil a neřval na mě protože jsem spala s tebou!" Tayler se zasmál a protočil očima. "Protože jemu do toho nic nebylo. On s tebou nechodil!" "Ale ty se mnou taky nechodíš taylere! Ahhhh! Bože! Proč se všichni chováte jako malí?!" "Protože ty se chováš jako naivní blbka!" Zarazila jsem se a koukala do jeho odhodlaného obličeje. "Měj se Taylere. Odběhni zase o město dál a na mě už zapomen." Rozběhla jsem se domu a zmkla všechny dveře.

Dva dny jsem nevylezla. Chodila za mnou jen Elena a byla jsem s ní moc ráda, ale něco mi chybělo. "Chybí mi El. Já vím že je to špatně, ale je to tak. Chybí mi jeho pozornost a jeho přízvuk a usměv a uplně všechno." Zašeptala jsem toužebně a koukala do stropu. "Zavolej mu." Řekla po minutách ticha, s usměvem na tváři. "Cože? Čekala jsem spíš, vymij si hlavu, vypláchni si pusu mýdlem, zkus to říct ještě jednou a ostříhám tě do hola!" Zasmála se a pohladila mě po ruce. "Mě to taky vyšlo s tím "zlým". Miluju Damona a za nic bych ho nevyměnila. A nesmíš se ničeho bát. Nikoho neztratíš. Žádnýho z tvých pravých přátel. Taš šup, zvedni ten telefon a pak mi dej vědět." Objala mě a zmizela.
Nervozně jsem se chopila telefonu a vytočila jeho číslo. Mám to zavěsit? Několikrát jsem to málem udělala, ale pak mě přerušil jeho hlas. "Caroline? Divím se že moje číslo pořád ještě máš. Děje se něco?" Polkla jsem a pořádně se nadechla. "Nicku... Víš jak jsi mi chtěl dát k maturitě tu letenku do New Orleans? Nenašel bys u sebe v království ještě jedno místo?" Bylo ticho a můj dech byl rychlí jako bych běžela maraton. "Ohh. Pro tebe vždycky Caroline. Na kdy chceš letenku?" Usmála jsem se a dech se mi trochu vyrovnal. "Co nejdřív. Ale nic si od toho neslibuj. Jen chci vidět to tvé nejoblíbenější místo." Dodala jsem tajemně a on se zasmál. Jasně že jsem mu neřekla že jediný co chci vidět je on a jeho tělo. A ten bezprostředně nejkrásnější usměv!

Dodatek: Doufám že se vám to bude líbit. Prominte že přidávám tak pozdě, ale musela jsem se učit. Moc moc moc prosím o komentáře, díky LinDee :*
PS: Přemýšlela jsem že bych z toho udělala kapitolovku, ale to je jen na vás, Díky :)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

TOP tým- Elena+

Elijah 70.1% (75)
Klaus 29.9% (32)

Komentáře

1 Zdeňka Zdeňka | 27. ledna 2014 v 23:51 | Reagovat

To je taková nádhera :) :3
něco podobnýho by se mohlo stát i v seriálu :D :) ;)
přesně si mi tady ukázala proč nenávidím Taylera, protože ten hajzlík by se určitě takhle nějak zachoval...

2 Misell :] Misell :] | E-mail | Web | 28. ledna 2014 v 7:12 | Reagovat

udělej kapitolovku prosím :)
Tylera jsem neměla ráda od prvního okamžiku chová se jak namyšlený debílek

3 avanaka avanaka | 28. ledna 2014 v 8:13 | Reagovat

Kapitolovku prosim. Tyler se choval jako magor.

4 bara bara | 28. ledna 2014 v 11:52 | Reagovat

:-)  :-)

5 Erin Erin | 28. ledna 2014 v 12:19 | Reagovat

rozhodně jsem pro kapitolovku....ti dva jsou dokonalý pár a já je spolu miluju...nemůžeš nás připravit o tvůj jak jinak mistrovský popis jejich setkání a zbližování v běžném životě původní rodinky....kapitola je nádherná jak jinak...přesně jsi vystihla reakce (ikdyž věřím, že Bonie by to taky překousla)... ;-)  :-D  :-D  :-D

6 nikisek nikisek | 28. ledna 2014 v 14:46 | Reagovat

nádhera :)

7 LinDee LinDee | Web | 28. ledna 2014 v 15:03 | Reagovat

[5]: Jo to urřitě, ale potřebovala jsem někoho negativního kdo by jí byl blízko :D A moc děkuju Všem! :))

8 Mia Elizabeth Mia Elizabeth | 28. ledna 2014 v 18:36 | Reagovat

Krasne ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama