Otevři oči (Nate)

4. ledna 2014 v 21:28 | LinDee |  Short TalesSeděl jsem v hotelovém pokoji a přemýšlel o životě.O vesmíru. O světě. Všechno se mění a není možnost to zastavit. Mění se vaše chování a mění se i vaše pocity. Nechápu jak se to stalo? Jak je možný že já, Nathaniel Buzilic, jsem se doopravdy zamiloval. Vždycky jsem si myslel že já nenajdu nikoho, i když mám své srdce všem otevřené. Ale pak se zjeví ona, držejíc za ruku mého kamaráda a zmocní se mého srdce. Mluvili jsme spolu jen párkrát, ale oba jsme se jen tak tak drželi aby jsme se nedotýkaly. Už to jsou dva týdny od našeho polibku, od našich doteků a já na ni nemůžu přestat myslet.
Celé moje nitro stále prahne po jejích dotecích a po tom aby na mě mluvila. Jak se to mohlo stát? Proč jsem se musel zamilovat do jeho přítelkyně? Cítil jsem se tak sám, že jsem radši vytáhnul svůj i phone a hodil nějakej tweet. "Láska je dar i trest. Jen najdi její využití." Po pár minutách tam bylo spoustu lajků a několik celkem přijatelných komentářů od šíleně zamilovaných fanoušků. Pak jsem tam ale našel jeden, který vyčníval mezi ostatními. "Láska je dar, který umí využít jen málo lidí. Ale snaž se myslet pozitivně Nate, ty hledat nemusíš, stačí se jen pořádně dívat." Četl jsem ho asi šestkrát a pak jsem se zaměřil na to jméno. "Elisa Di-Korento."
Byla to ta milá holka z autogramiády. Všechny holky jen nadšeně pokřikovali, ale ona jen s usměvem a slušným pozdravem vytáhlafoťák a vyfotila se se mnou. Kouknul jsem se na její profil a byla tam. Ale nic v tom smyslu: AAAAA, viděla jsem svého idola. Ach Nate! Už nikdy se neumyju tvář kterou mi políbil!" Ale bylo to něco oduševnělýho. "Na tenhle den možná zapomenu, ale vždycky mě bude podvědomě hřát v srdci." Usmál jsem se a začal přemýšlet v jiném světle.

"Nate! Tady jsi!" Volal Joseph a táhnul za ruku Judis. Tu krásnou Judis, ta která mě líbala a.... "Ahoj lidi." Chvíli jsme si pokecaly a pak Joes odešel a nechal nás tam samotný. "Nate, já ho miluju. Neopustím ho." Řekla jen tak nahlas, aby dokázala přehlušet hudbu. "Já vím." Kývnul jsem a myslel jen na slova té velice oduševnělé dívky. Judis se zvedla a odešla za svým přítelem. Stačí se jen pořádně koukat. Takhle to říkala. Nadechnul jsem se a začal projíždět dav pohledem. Pár holek na mě koketně mrkalo, další se svíjeli na parketě, ale pak moje oči zahlédly další. "Eliso?" Zvednul jsem ruku a zamával jí. Usmála se a přišla přes parket blíž.
"Co tu děláš?" Zeptal jsem se jí vyjeveně a ona ukázala na Judis. "Má sestřenka mě pozvala." "Judis je tvá sestřenice?" No do háje! "Jo." Sedla si vedle mě na bar a usmívala se. A náhle to byla ona, to co jsem viděl, když jsem se pořádně podíval. "Dáš si drink?" Usměv se ji nenuceně rozšířil a kývla. Takhle začala nová kapitola mého života. A takhle jsem poznal mojí přítelkyni.

Dodatek: Páni lidi. Doufám že tu bude nějaký komentář. Moc moc prosím. Díky LinDee :*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Který z Původních?

Kol <3 38.2% (154)
Nicklaus 39.2% (158)
Elijah 15.4% (62)
Rebekah 6.9% (28)
Esther 0% (0)
Mikael 0.2% (1)

Komentáře

1 erin erin | 4. ledna 2014 v 22:40 | Reagovat

páni je to kouzelný....fakt povedený a ty myšlenky jsou fakt oduševnělý a pravdivý...btw skvělý layout....tzěším se na povídky "originals family" :-D  ;-)

2 Wer Wer | E-mail | Web | 4. ledna 2014 v 22:57 | Reagovat

krásneeee <3 ešte nejakú s nathanielom si poprosím :D :D :D

3 Mishel Mishel | 5. ledna 2014 v 14:45 | Reagovat

Krasny :)

4 Molly Molly | 5. ledna 2014 v 20:07 | Reagovat

Krásné :-) píšeš vážně skvěle

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama