The Girl who charmed me. (Kol a Elena)

4. ledna 2014 v 19:30 | LinDee |  Short Tales

Pohled Kola:
Seděl jsem v baru a pil už svou třetí skleničku. Život je pech, kord když žiješ tisíce let. "Zpíjíš smutek bratříčku?" Otočil jsem se za tím nejnepříjemnjším hlasem co jsem kdy slyšel, a vydoloval ze sebe ten nejmíň upřímný úsměv na světě. "Nicku, tebe jsem tu nečekal." Bratr se jen usmál a posadil se vedle mě. "Nejsi jediný kdo má rád chlast a pohled na hezký holky." Kývnul jsem a objednal další pití. "Nech tu flašku, hošánku." Řekl jsem tomu blonďatému pikolíkovi, který mi věnoval ošklivý pohled. "Proč tu doopravdy jsi Nicku?" Pokrčil rameny a upil svou whisky. "Rozptýlení? Nuda? Zábava? A proč jsi tu ty?" "Sex." Odpověděl jsem jednoduše ani jsem se nad tím nemusel zamyslet.
"Jo, to ti je podobný. Tak která se ti líbí?" On nikdy na takovýhle povídání nebyl. Věnoval jsem mu zvláštní pohled a on se jen zasmál. "Abys na ní stačil." "Já sbalim každou." "Fajn, tak tu blondýnu co sedí támhle u stolu." Zasmál jsem se a položil sklenku. Tak to je jednoduchý. Uvidíme se za pár minut, jen se z ní nakrmim." A měl jsem pravdu byla to hračka. Stačilo se na ní jen pěkně usmát, pozvat ji na drink a sahat jí na patřičná místa. Byla to celkem dračice, šla na to rychle. Rukou mi sáhla do kalhot a pohrávala si s ním. Možná že bych se s ní mohl i vyspat. No uvidíme, jak je na tom s krví. "Nechceš seněkam vypařit?" Olízla si rudě namalované rty a kývla. V očích jí žhnulo a byla v nich vášeň. Cestou ke dveřím jsem se vítězně usmál na svého bratra a on jen ukázal zvednutý palec.
Tu holku jsem opřel o stěnu baru a nechal se od ní líbat. Vážně to nebyla cudná holka. Rukama uvolnila můj pásek a stahovala mě stále k sobě. "Nepospíchej tak zlato. Než se opiješ, nejdřív ochutnáš, jestli ti to za to stojí. Nepiju jen tak z někoho." Nechápavě se na mě dívala a byla celá udýchaná. "Co-co...?" "Pšššt!" Dal jsem jí prst přes až moc rudé rty a zakroutil hlavou. "Zbytečně moc mluvíš a já mám docela žízeň. Snad budeš chutnan líp než všechny ty laciný děvky." V oších teď měla panickou hrůzu, klepala se ale pod mým vlivem, se nemohla ani hnout. "Pokud budeš hodná, a nebudeš křičet, možná tě ani nezabiju." Jen kývla ale nepřestávala se třást. "Takže teď se přestaneš klepat a nebudeš volat o pomoc. Nebudeš se vzpouzet... nebo víš co? Jen se snaž, bude to větší zábava."
Z ničeho nic, sebou začala házet a snažila se mi vytrhnout. Zasmál jsem se a rychle zabodnul své tesáky do její tepny. Byla v celku chutná, její krev byla hutná a stékala mi do krku velice pomalu. Bylo to opojné. Když se přestala prát, přestal jsem. Byla úplně bledá a její rtěnka na ní kontrastovala. "Nebudeš si nic pamatovat. Potkala jsi krásnýho chlapa a vytratily jste se spolu k němu domů. Audělej všem laskavost a najdi si jiný odstín rtěnky, něco míň... rudýho. Zkus lehce růžovou. Udělej se sebou něco holka!" Usmál jsem se a zapnul jí její koženou bundu až ke krku. "Něco se sebou udělám. Byl to hezkej večer." Kývnul jsem a otřel si rty. "To víš že byl. Ale už mě nikdy neuvidíš." Její tvář se změnila v smutnou a oči se jí zaleskly. "Nikdy?" "Ne nikdy. Ale bude tě to hlodat jenom týden, pak se z toho dostaneš a bude ti fajn." Najednou se usmála ale nepřestávala tak tupě zírat. "Fajn, můžeš jít domů." Upravila si tričko a odešla. Vrátil jsem se k baru a zpozoroval že sekouká ke kulečníkovýmu stolu.
"Na koho tak koukáš?" Upíjel ze své skleničky a měl přivřená víčka. "Vidíš ty holky u biliárdu? Ty jsou nepokořitelný. Teda aspoň pro upíry. Caroline se mě snaží nenávidět. Mimochodem skvělá práce s tou holkou. Stačilo ti jen pět minut." Usmál jsem se a kopnul do sebe panáka. "Říkal jsem že to nebude problém. A která je Caroline?" Sledoval jsem tu krásnou hnědovlásku, jak se směje a pohazuje tágem v ruce. "Ta krásná blondýna..." Říkal k ní ještě něco dál, ale mě zaujala jen ona. Její hnědé vlasy kolem ní vlály a její úsměv oslňoval. "Kdo je ta hnědovláska?"
Zřejmně jsem mu skočil do vyprávění o "krásně a nádherné" Caroline, a tak se na mě zvláštně podíval. "Ani to nezkoušej. To není tvůj typ. Tu nedostaneš." Zakroutil hlavou. "Krásná, sexi, sebevědomá. Přesně můj typ! Takže její jméno?" "Umíněná, drzá, všeználek, a zřejmě taky frigidní. Ne není to tvůj typ." Nevnímal jsem ho, jen jsem se koukal na tu krásku, co dnes skončí u mě v posteli. "Takže to jméno?" Nick si povzdechnul a dolíval si pití. "Elena Gilbertová. Pokud jí sbalíš tak ti pogratuluju a prohásím tě za můj věčný vzor." Zasmál se ale mě sejen rozšířil usměv. "Takže se mi to vyplatí dvakrát. Sex a uznání od egoistyckého bratra."
Vstal jsem a šel k nim. Nick mě dohnal a se sebejistým usměvem mířil k té jeho blondýnce. Ta hned jak ho viděla tak se jí ztratil usměv z tváře. "Hmm Klausi. Co tu chceš?" On se jen ležérně opřel o sloup a frajersky se podíval. "Chtěl vám představit svého sexy okouzlujícího bratra." Odpověděl jsem za něj a Elena se uchychtla. "Neřekl jsi nám že máš menší kopii. Je ale snad ještě otravnější." Pokud si myslí že mě od sebe jen tak odežene tak se plete. "Oba dobře víme že ten kdo má kopii jsi ty. A vypadáš možná ještě víc uboze. Ale sexapeall jsi zdědila po Katharině." Zamračila se a namířila mi tágo na srdce. "Nikdy mě k ní nepřirovnávej. Já nejsem ani trochu jako ona. Nejsem děvka, takže pokud hledáš zábavu, hledáš špatně."Zavrčela, ale já se upíří rychlostí přenesl za ní a chytnul jsem jí za boky.
"Zatím to vypadá, že bavit se budu celkem dobře." Strčila do mě loktem a odtáhla se. "Nevěřila jsem že mi bude někdo víc nepříjemnej než ty Nicku, ale on tě trumfnul." Odfrkla Caroline a Nick se jen zasmál. "Bratříček si chce jen něco dokázat. Neboj, až to vzdá tak půjdeme." V Blondýniných očích se na chvilku objevilo zklamání ale pak jakoby se před ním objevit nemohlo. "Vzdáš to hned, nebo se chceš nejdřív ztrapnit?" "Lepší otázka je, co si chceš dokazovat?" Zeptaly se mě slečny a já si jen pročísnul účes. "Mám návrh. Za každou výhru, tři otázky a dotyčný musí odpovědět." Brunetka si odfrkla a opřela se o tágo. "A to jako proč?" "Protože se mě jinak nezbavíš." Zamračila se ale pak kývla. "Jsem v týmu s Caroline. Už te´d jste prohrály." Mrkla po mě a že ě to celkem rozrajcovalo.
"Neříkej hop dokud nepřeskočíš. Mohla bys litovat. Neznáš mé triky." "A ještě nikdy jsi nehrála se mnou. Caroline nemůže zapomenout na svou potupnou prohru vid? Vsadím se že pláče ze spaní." Zasmál se Nick a chopil se tága. "Jen si tolik nevěř Klausi, kdybych chtěla tak tě porazim hned ted." Oba jsme se zasmály, jako když někdo řekl ten nejlepší vtip a holky nám věnovaly zlostně pohledy. Rozstřeloval jsem a trefil dvě půlky. První hra byla hodně jednoduchá, vyhrály jsme na plný čáře. "Takže ted jste chtěly prohrát co?" Zasmál se Nick a plácnul mě po zádech. "Takže moje první otázka Elenko... Jsi panna?" Vykulila na mě oči a pak se začala smát. "Do toho tobě nic není." "Ale je. Řeklo se otázka a jasná odpověd." "Ne nejsem panna. A proč tě to zajímá?" Zasmál jsem se. " A a á. Žádná výhra žádný otázky zlato. S kolika klukama jsi spala?"
"Čtyři." Usmál jsem se a sledoval její krásně červenající se tvář. "Chtěla by jsi spát se mnou?" Ted vyprskla smíchy a chytila se za břicho. "Ted ti asi zkrátim hřebínek. Ne nechtěla." Nick se vedle mě smál, ale mě usměv neopouštěl. "Víš, upíři vycítí když někdo lže, a ty... ty mě rohodně chceš." Řekl jsem to svým tajemným hlasem, který by vzrušil každou ženu. Elena se zalkla a našpulila rty. "Nějak moc si věřiš Mikelsone." "To se o mě ví, Gilbertová." Chvíli jsme se jen tak měřily pohledy a dal bych cokliv za to že mě svlékala pohledem. Hrály jsme asi už třetí kolo a mezitím probíhaly naše otázky asi nějak takhle:
Elena:
"Proč nejdeš za nějakou cuchtou a mě nenecháš být?"- Jednoduchá odpověd, jsi nedosažitelná!
"Já nejsem žádná holka na jednu noc. Víš?" -Neblbni, tolik času nemám.
"Proč prostě nevypadneš?"- Fascinuješ mě.
Já:
"Proč mě k sobě nepustíš?" .Nechi psychopatiskýho egoistyckýho šílence, co mě jen využije.
"Proč si myslíš že bych tě využil, neříkám že to není pravda."- Za dnešek jsi odešel už se třema holkama a ani jedna se nevrátila.
"Podle toho jak to říkáš cítím že se ti líbí být kousnutá. Nemám pravdu?" -.......
Elena:
"Proč jsi takovej debil?"- Zdědil jsem to po otci.
"Jak se vlastně jmenuješ?"-Proč, by jsi věděla jméno s kym se dneska vyspíš? Kol.
"Jsi egoistickej kretén, s tebou se rozhodně nevyspim"- Možná né dnes.
A takhle to bylo pořád. Začaly jsme do toho pít a všichni byly povolnější, dokonce i upejpavá Elena se začala víc smát a nevyvracovala každý moje slovo. "Tohle nemá cenu. Co si zahrát něco jinýho a o lepší cenu?" Navrhnul jsem a snažil se nevšímat si Nicka, který ted doslova vysel na Carolininých slovech a hladil jí přitom po boku. Zřejmě jsem mu pomohl ke vztahu. "Co navrhuješ Ego?" Tak mi začala říkat asi po pátý sklence, prý podle mého extra velkého ega, které se ani nevejde na škálu. "Fotbálek. Kdo prohraje, svlíká část oblečení." Elena se zasmála a škodolibý usměv ji zustl na tváři. "Smiř se s tím že prohraješ, tohle mi totiž jde moc dobře."
"Lidi musim vás zklamat, ale budeme zavírat, jste tu už poslední." Rychle jsem se k němu přenesl a s ironyckým usměvem jsem ho začal ovlivnovat. "Vůbec ti nevadí že tu jsme. Necháš nám tu klíčky a půjdeš domů." Kluk se usmál a podal mi je. "Bavte se." Dodal a já mu poděkoval a nechal ho bejt. "Pěkný, takže máme volnej bar." Nick se ruku v ruce s Caroline zvednul a došly pro flašku. "Chceš se nejdřív rozehřát, nebo tu prohru zvládneš?" Zeptal jsem se jí a ona se maračila. "Abys pak nebulel jako malá holka." A boj začal. Nevnímal jsemNicka ocucávající tu bloncku, která vypadala jako bez mozku, ale sledoval jsem míček, který skončil v její bráně. "Cožě jsi to říkala?" Usmál jsem se a sledoval jak si sundavá svetr. Vypadala násherně. Její prsa byla napnutá v topu a podvázaná košilí.
Nakonec to vypadalo tak že vyhrává, Byl jsem tam už jen v trenkách a džínách. Ona na sobě měla taky už jen spodní prádlo a džíny, ale jelikož předtím měla víc vrstev, nedalo se to počítat jako remíza. Nick i s tou jeho babou se už vypařili a nechali nás tu. "Tohle chce panáka." Řekla a odběhla k baru. Přemístil jsem se za ní a chytnul jí za boky. Nadskočila a pořádně se nadechla. Rukama jsem jí hladil na jejím odhaleném břiše a ona secelá třásla. "Chceš mě, tak proč se bráníš?" "Říkala jsem ti že nejsem holka na jednu noc. N-n-nechci se s někým vyspat a pak aby jsme se chovali jako cizí." Tiše jsem se jí zasmál do ucha a skousnul jí laluček mezi zuby.
Tiše vzdechla a víc se ke mě přitiskla. "Hledáš vztah?" Řekl jsem vysměšně. "Spíš něco dlouhodobýho. Monogamního. Hezkýho. Už jsem párkrát naletěla." Řekla to smutně a jakoby se jí zatřásl hlas. Otočil jsem jí k sobě a náhle jsem měl záchvat vzteku. "Kdo ti co udělal?" Zavrčel jse skoro. "Řekněme že upír si s tebou zahrává, saje ti krev a mezitím to nedělá jen tobě. Pak se tě pokusí přeměnit v upírku a přes tvůj nesouhlas a nakonec zdrhne jako zbabělec." Měl jsem chut toho parchanta ihned zabít. Jak by někdo mohl ublížit tomuhle anděli? "Kdo to byl?" Usmála se a opřelase rukama o moji hruď. Jak mě jenom mohla takhle očarovat? "Někdo, kdo už je mrtvej. Koho zabil další takovej hazl s tím rozdílem, že mě pořád ovlivňoval." Nevěděl jsem co mám říct, chtěl jsem ty kterény zabít znova!
Přitisknul jsem si jí do náruče a hladil jí po vlasech. "A nemůžu ti věřit. Né po tom co jsem vidělaa slyšela. Spal jsi s polovinou holek z tohohle baru." "Ne. Jen se čtvrtinou, tý další jsem jen vypil krev." Smutně se zasmála a odtáhla se ode mě. "Možná že kdyby ses choval pořád takhle, nemyslela bych si jakej seš blbec." "Ale pak by na mě nebylo nic zajímavýho." Připoměl jsem jí a znovu si jí chytil. "Tomáš asi pravdu... Kole." Usmál jsem se. To bylo poprví co mi tak řekla. Pak se ke mě naklonila a dala mi pusu na tvář. Normálně bych se divil co to dělá, a jak moc je frigidní, ale od ní... Bylo to jako, nedá se to popsat. Proud mi projel celým tělem a vytvořil mi na tváři usměv.
Elena se šla rychle oblíct a já šel za ní. "Uvidíme se zítra?" Usmála se a zapla si bundu. "Jen pokud mě na něco pozveš. Jako kámoš budeš skvělej." Kámoš? Jen prozatím Gilbertová. Já tě dostanu a nenechám tě jen tak jít. Budeš moje at chceš nebo ne, protože jsi mě očarovala že nevím jesli vůbec usnu. "Takže zítra v osm." Usmála se a odešla. Zůstal jsem tam ještě okouzleně stát a snažil se nezapomenou ten pocit když se její rty dotkly mé ledové tváře. Byl to ohnostroj. A cítil jsem to ještě teď.. Dámy a pánové... Kol Mikealson se zamiloval. Do holky která u nedá šanci a ještě k tomu do člověka.
Dodatek: Doufám že se vám to líbilo. Zamilovala jsem si tento pár kvůli povídce od Wer-Mechanicall Hearts. Musím doporučit! Je to ted jedna z mých oblíbených! A moc budu ráda za komentáře. LinDee :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl jsem tu.

KLIK :) 100% (437)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama