The Original Problem 12.díl

10. ledna 2014 v 14:42 | LinDee |  The Original Problem- Dokončeno


Pohled Eleny:
Byla jsem vykolejená, nic z toho jsem nechápala. Co Beka myslela tím, že už je to ohrané?
Seděli jsme na gauči a poslouchali zase Kolovi vtipy a Rebečiny nadávky. "Copak je?" Zeptal se me Elijah a hlavu zabořil do mých vlasů. "Nic..." "No tak. Řekni." Zašeptá a políbí mě na krku. Trochu se otřesu a prudce se nadechnu. "Jen, nechápu co znamenalo to o těch dýkách a rakvích. Cítím se zmateně nic víc." Pohladil mě po vlasech a rychle mě přetočil pod jeho tělo, tak, že jsem pod ním ležela a tiskla se na jeho dokonale vypracovanou hrud.
"S tím si nic nedělej zlato. Oni se jen tak škárdlí." Usmál se a očima mi jezdil po obličeji. Zasmála jsem se a pohladila ho po tváři. "Tak už mě prosim tě polib." Řeknu se smíchem a on se na mé rty ihned vrhne. Jeho plné rty se třou o ty moje a jazyky se sebou šermují. Jeho ruka se nenápadně dostane pod mé tričko až se vzepnu proti jeho tělu a přitisknu si ho ještě blíž.
"Ale no tak! Vážně tady přede všema? Že se nestydíš Eleno a já myslel že se budeš držet celibátu!" Zanadával Kol a já se začala společně s mým přítelem smát. "Já a celibát nejde dohromady, když je u mě tenhle krásný muž. A navíc si ho chci užít abych večer nestrádala." Bonnie se zasměje a Beka něco potichu zašeptá a v tu ránu se Elijah usměje. "Co?" "Nic, jen se usmívám nad tím, jakou krásnou přítelkyni to mám."
Znovu mě políbí a pak mě přitáhne k sobě do klína a zase v sedě hledíme na další pokus o to, jak se Beka drží, aby mu nevrazila. "Jdeme něco dělat!" Zavelí Elijaha a tím zastaví i Koluv nával vtipu namířený na jeho sestru. "Myslím že mi HOLKY by jsme mohli jít do baru. Co říkáte? Začít tak tím naši dívčí noc?" Nadzvedla obočí a na tváři měla lišácký usměv."Jo, to by bylo fajn." Řekla Bonnie rudá od hlavy až k patě, jelikož si jí Kol přitlačil k boku.
"Fajn." Řeknu, ale Elijah protestně zamručí. Otočim se k němu a políbím ho. "Večer se uvidíme, budu tě čekat že si mě uneseš do svý postele." Usměje sea znovu mě políbí, jenže tentokrát je jen polibek hlubší plný oddanosti....možná dokonce i lásky. "Vrat se brzo." Usměju se a vymotám se mu z náručí. "Ty vole...Myslel jsem si, že si můžeme zapnout další film než vy dva se rozloučíte."Zasmál se Kol a schytal od Beky přísní pohled. "Za to ty a Bonnie jste si neřekli nic." Dodá tiše, tak že to Bon už nemůže slyšet, jelikož stojí u dveří.
"Jdeme!" Zavelí Beka a ještě se culí na svého bratra, který vyloženě zuří. "Jedem mým autem jo?" Všichni kývnem a nastupujem k ní i když já si svou odpovědí nejsem moc jistá. "Boko, prosím tě, jed pomaleji než minule. Myslela jsem že mi vyskočí srdce krkem." Zasmála se ale kývla. "Fajn, ale ted mě zajímá něco jiného. Bon Bon... Co ty a muj debilní bratr?"
Bonnie celá zkoprněla a zrudla. "Já... nic. Coby?" Zasmáli jsme se ale Beka toho nenechala.
"Tak povídej. Viděla jsem jak se k sobě máte." "Je moc milej vtipnej, ale..." Rebeka se na ni otočila a soucitně přikývla. "Já vím." Řekla, zato já jsem byla uplně mimo. "Ale já ne. Řekne mi někdo o co jde'?" Beka se zase usmála a její smutné oči už byly ta tam. "Neni o čem. Bonnie si jen všimla jaký zamindrákovaný ignorant to je." Rozhodla jsem se to neřešit a opřela se do sedačky.
"Jsme tu!" Řekla Rebeka nadšeně, ale já a Bonnie jsme vypadali jako když jdeme z horské dráhy, která se točí a točí a točí... "Páni Rebeko, nejezdila jsi někdy závody? Myslim že bys předjela i Shumachera." Řekla Bonnie a Beka se radostně smála. "Jen pojdte dovnitř, je tam pár hezkých kluků." "Tak to mám asi smulu." Řekla jsem ale vůbec měto nemrzelo. Doma mě totiž čekal muj milovaný Elijah, v jeho obleku....
"To ráda slyšim, ale Bonnie se může poohlédnout po někom jiném. Kol je kretén." Řekne vážně, ale má kamarádka vypadá že nesouhlasí.
Když jsme si dali asi pátou sklenku, obě s Bonnie jsme už byly cekem povolné. Začali jsme tancovat...no celkem hříšně a náhle mě v pase chytily nečí ruce. Otočila jsem se a za mnou stál nějaký muž, kterého jsem neznala. Odtrhla jsem se od něj a řekla at na mě nesahá. "No tak kočičko, vždyt je to jen tanec." "Jsem zadaná ok?"
Ale on si nedal říct a znovu mě chmatnul po zadku.Přitáhnul si mě k sobě a rukou přejížděl po mém boku nahoru a dolu. Jeho rty se dotkly mé tváře a já se bránila a snažila ho od sebe odstrčit. "Pust mě!" Nedal si říct. V tu ránu se tu z čista jasna objevil Klaus a držel ho pod krkem.
"Řekla že nemá zájem! Co kdyby si vypadnul dřív než je zabiju?" Ten muž jako hora rychle přikývnul a když ho Klaus pustil vyběhl pryč. "Díky." Řekla jsem a on šel blíž. Narovnal mi tričko a uhladil ho ze stran. "Nemáš za co. Měla by sis dávat pozor, jelikož tu každýho svádíš, a příště bych nemusel být tak pohotovej. Usmál se a mizel z baru.
"Jsi v pohodě? Nechtěli jsme sem chodit, vím že to má Nik pod kontrolou a kdybych přišla zhoršilo by se to. Promin." Omlouvala se Beka a zkoumala mě. Já se však koukala jak Klaus odchází a ná rtech má usměv. "V-V-V pohodě." Řeknu a oklepu se. "Potřebuješ drink a to urgentně."
Řekne Bonnie a podává mi to co má v ruce. Usměji se a celý obsah do sebe kopnu. "Fajn, kdy pojedeme domu?" Zeptam se a přeju si býtuž v náručí mého šarmantního přítele. "Hned, jen to zaplatím. Je to na mě." Usměje se a zmizí k baru.
Když jsme dorazily domů rychle jsem vyhledávala Elijaha. V obýváku nebyl a ani v kuchyni. Rozhlížela jsem se kolem a viděla jsem ho na schodech jak na mě nechápavě kouká. Jdu přímo k němu a pevně ho obejmu.
"Stalo se něco? Tvoje srdce je rychlejší než tikot hodin." Nic neříkám a jen vnímám jeho vůni a jeho ruce na mých zádech. "Tak povídej." "Nic se nestalo, jen..." Nechtěla jsem mu to říkat, ale pak se v mém těsném závěsu objevila Beka a všechno mu vyklopila. "V baru se po ní plazil jeden chlápek, ale bud v klidu. Byl tam Nik. Umíš si představil jaký dokáže stropit divadlo. Ale tentokrát se mírnil, před ní." Řekla a Elijahovy svaly se napnuly. "V pohodě, jen mě nepouštěj." Zašeptám a moje srdce se při jeho vůni uklidnuje. Políbí mě do vlasů a jemně mě hladí po vlasech.
"Promin že jsem tam nebyl." Zasměju se a políbím ho na krk. " To jev pohodě. Vždyt se nic nestalo a na ví, jsi nebyl pozvany, dámská jízda vzpomínáš?" Moje dobrá nálada se znovu objevila ale jeho ne. "Nik tam byl." Řekl tvrdě. "Za celou dobu jsem ho tam neviděla. Byl tam jen asi pět minut a navíc, je to jedno. Ted jsem tady a chci být s tebou." Usměje se a políbí mě až mi srdce zase začne bušit. "Ale tvoje sestra nás nenechá... Takže očekávám že se budu budit vedle tebe rozumíš?" Zasměju se a on souhlasí. "Jinak bych to ani nechtěl." Znovu ho políbím a pak běžím za Bekou do kuchyně. Ale tam neni ona, nýbrž Klaus...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tu.

KLIK :) 100% (437)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama