The Original Problem 15.díl

10. ledna 2014 v 14:46 | LinDee |  The Original Problem- Dokončeno


Pohled Eleny:
Leželi jsme v posteli a on mi kreslil po zádech prstem. "Co se děje? Jsi celá napnutá." Řekl mírně a já jen vydechla. "Nic, jen ... jsem žárlivka." Zasmála jsem se lehce a on mi zvednul hlavu za bradu. "Tak povídej lásko. Mě mužeš říct všechno." Políbil mě tak, že jsem tomu uvěřila. Tolik něhy a lásky v jednom polibku... o tom si každá holka jen sní.
"Jen jak Beka mluvila o tom, že jsi tohle už někdy udělal a mě tak napadlo...Jestli ti dala víc než já. Jestli pro tebe byla..." Nenechal mě dokončit myšlenku a převalil se nade mě. "Jmenovala se Kathrin. Miloval jsem jí. Pozor! Minulí čas! Jednou když s Bekou spali u ní v pokoji, tak jsem jí vzal ven na procházku. To myslela tím unosem. A pochybuju že mi muže dát víc než ty. Ty moje žárlivko." Zasmál se a políbil mě na čelo.
"Takže už je to pryč?" Zeptala jsem se zlehka a on se usmál. "A hodně hodně daleko." Neznělo to moc přesvědčivě ale musela jsem se s tím smířit. Dal mi pusu na čelo. Pak na nos, na tvář, na druhou, na bradu, na krk a až nakonec mě políbil na usta. Bylo to tak vášnivé že jsem tomu sama nemohla uvěřit. Přitáhla jsem si ho k sobě a nohu obmotala kolem jeho boku. Věděla jsem to. Tohle chci. Chci jeho!
Nervozně jsem mu zajela rukou pod triko a vytáhla ho nahoru. Zastavil se a podíval se mi do tváře. Jen jsem přikývla jelikož jsem měla v krku obrovský knedlík neměřitelné velikosti. Velice něžně mě líbal a směřoval své polibky dolu po mém krku. Doufala jsem že nezaslechnul muj tichý vzdech ale podle jeho samolibého usklebku to tak nevypadalo. Rukou mi vytáhnul tričko a sundal mi ho přes hlavu.
Taky jsem nezaváhala a zbavila ho trička. Usmál se a své polibky směřoval ke košíčkům mé podprsenky. Jeho jazyk bloudil po mém těle a já cítila takové vzrušení že jsem už dál nemohla čekat. Vytáhla jsem jeho rty zpět k mým a rukou zašátrala po jeho opasku. Rozepnutí mi dělalo problém, ale nakonec se to povedlo. Jednou rukou mi rozepnul podprsenku a zkušeně ji ze mne stáhnul.
Po malinké chviličce jsem byla bez džínů jen v kalhotkách a seundala jsem z Elijaha jeho kalhoty. Pod jeho doteky jsem se celá třásla a kalhotky už mi zvlhly. Pak někdo otevřel dveře a Elijah přese mne rychle hodil deku. Ve dveřích stál Klaus a vesele se šklebil. Jkoby byl rád že nás přerušil. "Aaaa, pardon. Jen jsem hledal Kola, někam se mi schoval." Elijah na něj zavrčel a pak jsem smustila já, držejíc si deku těsně u těla. "Vypadni Klausi." Zvednul ruce v obraném gestu a odešel. Tohle ne! TOHLE MI NEZKAZÍ!
Otočila jsem se na Elihjaha, který měl omluvný výraz. Já no to nedbala s znovu jsem se na něj dravě vrhla. Na nic nečekal a strhnul ze sebe kalhoty. Jeho horké tělo ted leželo na tom mém a jeho ruka se dostala pod mé kalhotky. To jak se mě tam dole dotýkal... bylo to nebe. Celá jsem se prohybala a vzdychla jak nejtišeji to šlo,ale to co ve mne vzbuzoval bylo šílené. Takovou touhu jsem nikdy nezažila.
Sundal mi kalhotky a já mu stáhla trenýrky. Jeho ztopořený úd mi vyrazil dech. Jemně jsem ho vzala do ruky a laskala ho. Zavzdychl a vyhledal moje rty. Líbal mě tak vážně tak dravě a s takovým odhodláním... Jednoduše mě pod sebou uvěznil a hledal v mých očích souhlas. Místo toho jsem se usmála. "Jestli ted přijde Klaus tak ho osobně zpovodím ze světa." Ukořistila jsem znovu jeho rty a pak jsem jen cítila ten omamný pocit jeho uvnitř mne. Byla jsem plná. Plná jeho těla. Plná jeho lásky. A hlavně plná jeho chtíče. Pod každým jeho přírazem jsem šílela. Pevně jsem do jeho zad zatínala nehty a tiskla se blíž. To jak vzdychal moje jméno a jak já vzdychala to jeho... Něco na tom bylo. Bylo to jako magie, jako zpříznění. Jediné co jsem věděla je to že už nechci být s nikým jiným.
Mé tělo se otřásalo pod náporem takové touhy. Náš dech se zrychlil o sto procent a přirazy také. Pak jsem explodovala. Celé moje nitro ted tančilo guick step a zvuky doznívajícího orgasmu jim hrály do noty. Pak se na mě svalilo i Elijahovo nádherné tělo stále líbající mé klíční kosti.
"To bylo to nejhezčí co jsem kdy zažil." Zašeptal a stále mě pusinkoval. Jakoby nemohl uvěřit tomu že se to stalo. "Já... myslím že jsi ten komu to mužu říct." Usmívala jsem se. Zvedl hlavu a štestí na jeho tváři bylo patrné. "Co?" "Ale nebudeš se smát." "Ne" Zasmál se a políbil mě na krk. "Miluju tě." Šeptla jsem opatrně a on na mě vyjeveně koukal. Usmál se a jakoby nevěděl co má říct. Bála jsem se jeho reakce, ale on mě překvapil. Přitisknul se na mé rty a cítila jsem jak jeho slzy padají na mé tváře.

"Taky tě miluju ty hloupoučká. Jen nechápu proč bych se měl smát. Tohle je to nejkrásnější co mi kdo kdy řekl." Zasnil se a znovu mě políbil. "Chtěla jsem abys to věděl. Že jsi jediný komu jsem to kdy řekla a že asi i jediný budeš.. K nikomu jsem nemela nikdy blíž a ani o to nestojím." "To jsem rád, protože žárlivá tu nejsi jenom ty." Zasmál se a nechal mě abych si lehla na jeho hrud. Tohle byl ten nejkrásnější den. Jen si musím poznamenat abych zabila Klause. Pěkně potupně a bolestivě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která se vám líbí víc?

How Can I Love You? 18.6% (32)
Dreams Show Me The Right Way 41.3% (71)
The Original Problem 40.1% (69)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama