The Original Problem 17.díl

10. ledna 2014 v 14:48 | LinDee |  The Original Problem- Dokončeno


Pohled Kola:
"Nicku! Tak kde jsi? Hraješ si na schovávanou?Ja myslel že si z toho vyrostl." Zasmál jsem se a šel do jeho pracovny. "Wooow." Zůstal jsem tam jen tak stát s otevřenou pusou a začal se smát. Nick seděl v křesle a kolem něho asi deset mrtvých těl krásných slečen. "Takže te to rozhodilo víc než jsem si myslel. To že jsi jim nezabránil se spolu vyspat." Vyšlo ze mě a muj smích byl neutišitelný.
"O to vůbec nešlo. Jen jsem se chtěl pobavit." Prohodil a upil ze sklenky s vínem. "Jasně a proto mají všechny něco společného s Elenou.ů Dovtípil jsem se a kopnul do jedné z nich. "Mají stejně hnědé vlasy, hnědé oči, pevný zadek...." Kouknul jsem se na jednu, už jsem ji viděl. Běhala za námi jak stracené štěně. "A co mají slabost pro Elijaha." Zasmál jsem se znovu a Nickova tvář zhrubla.
"Co po mě chceš? Mám lepší nápad jak strávit den." "Jde o toho vlkodlaka. Našli se další těla a potom lidi s kousanci. Vypadá to, že si dělá smečku. Nebo spíš armádu, podle toho kolik lidí zmizelo. Z okolních měst to je přibližně padesát lidí a on nás už dvanáct." Upozornil jsem ho a on jen protočil očima. "A co mě je do toho Kole? My jsme původní, nám nic neudělají, jed na nás nefunguje." Nalil si další víno a bezstarostně se usmíval.
"Nechci ti kazit náladu, ale jestli sis nevšimnul, Elena je člověk. Pokud jí kousne, bude z ní vlkodlačice. Chceš aby se každý měsíc bolestivě měnila na monstrum který zabíjí? Ona by z toho byla vážně nadšená!" Utrousil jsem a čekal na jeho reakci. Nic neříkal jen se koukal na obraz, na kterém byla Tatie, Katharine a Elena. Elena měla protaté hrdlo a třeštila oči. Je to blázen.
"Fajn a co po mě chceš." "Si jedinej kdo ho může vystopovat a pak ho zabijeme." "Fajn. Večer se sejdeme u baru." Podíval jsem se znovu na obraz a odfrkl jsem si. "Vždycky jsem se divil proč si sám. Ale pokud tě vzrušuje tohle... Všichni by si od tebe měli dávat třiceti metrový odstup!" Zasmál jsem se a zmizel za dveřmi.

Pohled Nicka:
Chodili jsme po celém lese už hodiny, ale nikde nic. Šli jsme po stopách i přes to že neměl specifický pach. Šlo spíš o normální lidský, který se mísil mezi opravdu lidskými. Nechápal jsem to, tohle neni možné. Normálně ucítím vlkodlaka na dvě stě metrů a ted, nerozeznám pach ani po pěti centimetrovém odstupu.
"Tohle mi nehraje Kole. Necítím ho." "Třeba jsi zaslepenej láskou k Eleně." Popadl jsem ho pod krkem a přitisknul ho na strom. "Já k nikomu nic necítím a Elena neni vyjímka. Je to jen hloupá holka co se zabouchla do milé tvářičky mého bratra." Vrazil jsem mu ruku do hrudníku a usmál se. "Pořád pochybuješ o tom že nic necítím?" On se ale jenom zasmál. "Jo, přesně tak. Snažíš se aby to vypadalo jako že pro tebe nic neznamená, ale to tys jim tam vtrhnul než se spolu vyspali. To ty si jí políbil i když tě k tomu nepobízela a to ty jsi jim šel zkazit rande, což se ti moc nepovedlo. Nemyslíš? Pletu se snad?"
Zakroutil jsem hlavou a pustil ho. "Je s tebou sranda Kole. Tvoje absurdní myšlenky jsou lepší jak komedie." Zasmál jsem se, ale hlodalo mě to. "Takže nebudeš proti abych ji přeměnil že?" Otočil jsem se a přede mnou stál muž. "Vlkodlak." Řekl jsem a usmev mi z tváře neodcházel. "Jakto děláš že nesmrdíš jako zmoklej pes?" Usmál se a dal si ruce do kapes. "To bude tím, že nejsem obyčejnej vlkodlak." Pozvednul jsem obočí a Kol prohodil zase jednu ze svých poznámek. "Jasně jsi na půl mořská panna."
"Jsem Původní Vlkodlak ty imbecile." Zasmál se. "Jak je to možný?" Zeptal jsem se jako by mě to zajímalo. "Nedělej blbýho Nicklausi. A pár věcí by tě mělo zajímat. Za prví moje kousnutí tě dokáže zabít, do tý doby než se z tebe stane hybrid, ale to zřejmě kvuli lásce k tvé oběti nebude možné. A za druhé, chci z ní udělat vlkodlaka. Vy už svojí dvojnici máte a já chci zase svou." "Tak to nepůjde." Zasmál jsem se a vyhrnul si rukávy od bundy.
"Počkat počkat." Usměrnil nás Kol a já čekal jaké moudro z něho vyjde. "Ty chceš přeměnit Elenu ve vlkodlaka? Tak to je moc dobrej vtip, ale na mě pořád nemáš. Elena je moje kámoška, sáhneš na ní a přísahám že ti utrhnu ocas a přišiju ti ho k nosu. Ještě něco by si s ní chtěl dělat?" "To co Klaus nemůže mezitím co to Elijah dělá. Bude moje a vy s tím nic nenaděláte." Zazněl pronikavý smích a náhle se změnil a utekl hluboko do lesů.
"Co to bylo za hajzla?" "Benedick Wolf." Kol se zasmál a kopnul do kamene. "Jak příhodné jméno." Zavrčel a odešel. Tak tohle bude ještě hodně v prdeli. Musí se ze me stát hybrid ted! Co nejdřív. Ale to bych musel zabít Elenu... Holt se s tím budu muset smířit..


Dodatek: Omlouvám se že je tak krátká ale byla to spíše informativní kapitolka. Prosím o komentáře děkuji LinDee :-*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl jsem tu.

KLIK :) 100% (437)

Komentáře

1 Katie Katie | 10. ledna 2014 v 15:49 | Reagovat

Hezký díl. Kdy bude další?

2 Molly Molly | 11. ledna 2014 v 15:54 | Reagovat

Krása :-) . Kdy bude další?

3 Alisha Alisha | 11. ledna 2014 v 19:37 | Reagovat

Nádhera a snad bude brzo pokračování :)

4 avanaka avanaka | 12. ledna 2014 v 12:59 | Reagovat

Paráda. Zajímá mě jak to dopadne, kolik bude dílů a kdy přidáš další?

5 LinDee LinDee | Web | 12. ledna 2014 v 15:11 | Reagovat

[4]: Nemám ani tušení. Nemám naplánováno ani jak se to bude dál vyvíjet a ladí díl přidám asi až 16.1 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama