The Original Problem 18.díl

15. ledna 2014 v 14:09 | LinDee |  The Original Problem- Dokončeno


Pohled Eleny:
"Kde jsi byla Eleno?" Ptala se máma vyčerpaně a hlavu nechala opřenou o ruku. "U Bonnie... a U Elijahy." "Říkala jsem ti ať se mu vyhýbáš, není pro tebe dobrý." "Mami, je jen o pár let starší ale je skvělej. Miluju ho. A nemůžu bez něj být." Zakroutila hlavou a povzdechla si. "Na lásku jsi mladá Eleno a na sex taky." Zavrčela a já zrudla. "Neříkej mi že si s ním....?" "No-já." Vstala ze židle a začala mi ohledávat krk, zápěstí a já se od ní odtrhla. "Co to děláš? Chováš se jako blázen. Už je mi devatenáct mami! Jsem dospělá a můžu si spát a kým chci!" "Nemáš ani ponětí kdo je! Máš svůj náhrdelník?" Ptala se hystericky a já se začala smát. "Jsi blázen. Jdu spát." Strhla jsem si z krku náhrdelník a hodila ho na stůl. Vyběhla jsem po schodech a zabouchla za sebou dveře. Chová se jako maniak!
Hrabala jsem po kapsách, slyšela jsem totiž můj vyzváněcí tón. "Haló?" "Eleno? Jsi v pořádku?" Oddechla jsem si a musela se usmát. "Jasně že jo. Proč?" "Nic, jen jsem měl takový divný pocit. Vážně jsi v pořádku?" "Ano Elijaho, máma jen trochu vyváděla. Pohádali jsme se, ale jsem v pořádku. Pořád mluví o tom spropadeném náhrdelníku." Elijah se zasmál ale pak přestal. "Ale máš ho že jo?" "Ne. Hodila jsem ho dole na stůl." Nakrčila jsem obočí a slyšela jsem jeho tichý vzdech. "Měla by sis ho nechat." "Jasně protože mě chrání." Řekla jsem ironicky ale Elijah to odsouhlasil. "Tak to udělej kvůli mě. Aspon mám pocit že tě něco chrání aspon trochu, když u tebe nemůžu být já." Povzdechla jsem si a sedla jsem si na postel. "Vydíráš mě. Víš že bych pro tebe udělala všechno." Lehce se zasmál a já si dokázala představit jak mu zasvítily oči něhou. "Nevydírám. Jenom tě miluju a chci aby jsi byla v bezpečí." Srdce mi nejdřív poskočilo a najednou uplně odpadlo.
Vážně to řekl. Nemůžu tomu uvěřit. Vždy když to slyším je to tak krásné, plné pravdy. "Taky tě miluju. A proto si vezmu ten náhrdelník zpět. Nemůžu se dočkat až pro mě přijedeš." Málem jsem se rozbrečela radostí a vším tím štěstím. "Ve dvě tam budu jako na koni." "Vážně jsi ten nejůžasnější muž na planetě." Zasmál se, lae já to vůbec nemyslela jako vtip. "Tak se měj. A udělej si ten úkol." Pokáral mě. "Udělám.... A Elijaho...." Vložila jsem do toho vše co jsem k němu cítila a že toho nebylo málo. "Miluju tě." Chvíli byl slyšet jen jeho dech a pak konečně promluvil. "Kdybych tam teď byl... Nechtěj ani vědět co bych udělal. Ahoj lásko." Byl šťastný. Slyšela jsem to z jěho tónu. "Pa." Telefonát skončil a já byla zase ta nejštastnější na celým světě.
Seběhla jsem dolů a hrábla po náhrdelníku. "Rozmyslela sis to?" Zeptala se máma ale já jen zakroutila hlavou. "Elijah mě přemluvil." Máma vykulila oči a já se zasmála. "Kdy ti konečně dojde jak báječnej je? Nikdy by mi neublížil." "Nejsem si tím jistá." "Ale já jo!" Sykla jsem a šla si nalít pití. "Byl tady jeho bratr." Otočila jsem se s úsměvem. "Kol?" "Ne. Nicklaus." Usměv zmizel a mé rysy ztvrdli. "Co chtěl?" "Tebe. Ale řekla jsem mu že jsi šla nahoru a s někým telefonuješ." Kývla jsem a sedla si na židli. "Ahoj holky. Elena už je doma? Že se taky ukázala!" Zavrčel táta a já se zase zvedla. "S takovýmhle přístupem budu moct zase klidně odejít." "No tak se uklidni, moc se nestalo ne?" Zeptal se táta už uvolněně. "To říkej mamě. Ona mě tu prohledávala jako vězně." Máma si dala ruce v bok a zamračila se.
"To protože jsi s ním spala!" Táta vykulil oči a v očích měl zabijáckej ohníček. "Vážně mami? Musíš to rozebírat před tátou? Navíc to nebylo poprvé, nejdřív zabij Matta tati. A je to můj život!" "Ne když ti ten parchant vysaje krev!" Nechápala jsem to, o čem to sakra mluví? "Vy jste se oba zbláznili. Já ho miluju a on miluje mě. Už nejsem malá, aby jste mi něco takovýho zakazovali." "Eleno vzpamatuj se! Vždyt ho ani neznáš. Klidně ti bude namlouvat že tě miluje, ale pak? Skončíš s vytrženým srdcem." Táta mluvil s tak zhrozeným tónem, že jsem se fakt zasmála. "Víte co? Tohle nemá cenu. Jdu nahoru a vy tam od ted máte zákaz vstupu. Do tý doby než ho začnete respektovat a mě taky!" Tohle je fakt super. Byl to tak pěkný výkend a takhle se to celý pokazí.

Pohled Elijahy:
Skončil hovor s Elenou a já se cítil jakobych byl doopravdy živý. Ten cit který do těch dvou slov dala, byl ... omračující. "Elijaho. Máme problém." Otočil jsem se a stál tam můj oblíbený bratr. "Co je Kole." "Elena je v průšvihu." "O čem to mluvíš? Ted jsem s tím telefonoval. Byla v pořádku." Kol se zasmál mému starostlivému pohledu a sednul si do křesla. "Jde o toho vlkodlaka. Říká ti něco jméno Benedickt Wolf?" Zavrčel jsem a zatnul pěsti. "Původní vlkodlak. Co chce po Eleně?" Tesáky se mi hněvem sami prodloužily a Kol se zamračil. "Rozšířit smečku." Klouby mi zbělaly a hlavou mi pobíhalo spoustu možností jak toho parchanta zabít. "Měl bys o nás Eleně říct co nejdřív, ať jí můžeme chránit." "Ještě ne." Nemůžu jí ztratit po tom co mi řekla že mě miluje. To nejde.
"Čím dýl to bude, tím ve větším bude nebezpečí. A teď druhá část." Vykulil jsem oči a držel se, abych něco nerozbil. "O co jde." "Co víš o kletbě hybryda, našeho bratříčka?" Takže se jeho plány nezměnily. Půjde po Eleně. Musím ho zastavit. "Tak to radši zůstan sedět. Je to na dlouho." Vypověděl jsem mu všechno co jsem věděl a on hned začal volat Bonnie. "Ahoj čarodějničko. Potřebujeme od tebe jednu věc." "O co jde Kole, nemám ted moc času." "Jde o Elenu." Chvíli mlčela, pak něo zašustělo a bouchly dveře. "Jedu k vám. Všechno mi vysvětlíš." "Nasedni na koště a at už tu jsi." Zasmála se. "Kole, vsadím se, že se to vůbec nehodí. A navíc mě neštvy. Za chvilku jsem tam."
"Pomůže nám." Ohlásil, ale to jsem už slyšel. "Neměl bys to zlehčovat Kole. Jde o Elenu. Jestli se jí něco stane..." "Tak toho zmrda zabiju." Řekl pevně. "Až po mě Kole. Až po mě." A pokud jí ublíží Nick... Nevím co bych mu byl schopný udělat.

Dodatek: Doufám že se vám to líbilo. Moc vás prosím o komentáře. A doufám že dnes ještě něco přidám. Díky LinDee :*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Která se vám líbí víc?

How Can I Love You? 18.6% (32)
Dreams Show Me The Right Way 41.3% (71)
The Original Problem 40.1% (69)

Komentáře

1 Misell :] Misell :] | E-mail | Web | 15. ledna 2014 v 15:12 | Reagovat

krásný :)

2 bara bara | 15. ledna 2014 v 15:40 | Reagovat

:-)  :-)

3 Molly Molly | 15. ledna 2014 v 16:15 | Reagovat

Krásné jako vždy :-) . Tahle povídka jee čím dál tím lepší :-)

4 avanaka avanaka | 15. ledna 2014 v 16:27 | Reagovat

Paráda. Kdy přidáš další díl?

5 erin erin | 15. ledna 2014 v 17:44 | Reagovat

paráda.... ;-)

6 Wer Wer | E-mail | Web | 15. ledna 2014 v 18:58 | Reagovat

super. som zvedavá na toho pôvodného vlkodlaka a kedy jej elijah o sebe, jeho živote i súrodencoch povie pravdu

7 Katie Katie | 15. ledna 2014 v 20:47 | Reagovat

Úžasný. Už aby jí řekl Elijah pravdu. Kdy bude další díl?

8 Iva Iva | 15. ledna 2014 v 22:51 | Reagovat

Super.... kedy bude nová časť? :-)

9 Katherine Katherine | Web | 18. ledna 2014 v 18:14 | Reagovat

Pár častí som vynechala, ale už som to dobehla. Krásna, teším sa na ďalšiu. Dúfam, že jej Elijah povie pravdu. Mala by to vedieť

10 Blair Blair | 19. ledna 2014 v 1:27 | Reagovat

nemuzu se dockat dalsiho dilu... tuhle povidku jsem si zamilovals jelikoz je vazne uzasna :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama