The Original Problem 7.díl

10. ledna 2014 v 14:36 | LinDee |  The Original Problem- Dokončeno


Pohled Elijaha:
Dovezl jsem ji domu a u dveří jí ještě na chvíli zastavil. Nemohl bych jí nechat odejít bez polibku na dobrou noc, sám bych potom neusnul. Když už chtěla jít dovnitř zatáhl jsem ji za ruku a shodil jí zpět na mou hrud. Zasmála se ale polibek mi s radostí opětovala. Její rty pasovali přímo do těch mích a já se jich nemohl nabažit. "Ale už vážně musim. Mamka bude vyvádět." "Ahmmm." Souhlasil jsem, přesto jsem jí ale z rukou nepouštěl. Dával jsem jí malé polibky do vlasů, na krk, na líčka do koutků ust. Jen jsem si s ní tak hrál a nakonec to nevydržela a znovu spojila naše rty. "Ale ted už vážně musím." Povzdechnul jsem si. "Já vím. Dobrou noc." Otevřela dveře, ale tesně než jsem mohl odejít mě zatáhla zpátky a věnovala mi jeden vzrušený polibek. Zasmál jsem se a pohladil jí po tváři. "Dobrou." Řekla spokojeně a zavřela za sebou dveře.
Zakroutil jsem nad tím hlavou. Dokázala mě zmást lidská dívka, kterou znám jen pár dní. Byl jsem jí naprosto okouzlen a nebál jsem se to přiznat. Nasednul jsem do auta a odjel domu. Za večer jsem si od ní stihnul ziskat číslo a hned jsem jí napsal : Zítra tě vyzvednu a pojedem k nám. Rebeka tě chce poznat."
Ihned mi přišla kladná odpověd. Zastavil jsem u domu a šel rovnou do obýváku. Bylo mi jasný že tam Rebeka bude pěkně usrkávat to nejdražší víno. A taky že ano. A v rukou měla nějakou knížečku. "Ahoj." "Tak jak se ti vydařilo rande?" Zasmála se. "Líp než jsem očekával. Je naprosto užasná. A zítra k nám přijde, aby si jí poznala." Než stihla něco říct, oběvil se tu Kol. "Elena příjde na návštěvu? Kdy?" Rebeka povytáhla oči a nechápavě si ho prohlédla. "Neříkej že se do ní zabouchl i třetí z bratrů?" Zeptala se nevrživě. "Ne. Mě se líbí její kamarádka čarodějnička." Zasmál se a posadil se vedle sestry. "V kolik jí mám přivést?" Zeptal jsem se. "Co třeba v pět? V sedm mám sraz s tím pikolíkem z Grilu.Jmenuje se Matt." Pochlubila se a upila ze své skleničky. "Co to tam máš?" Rebeka se zasmála a zvedla knížku vysoko nad hlavu.
"Ále... že by deník našeho hybridího bratra? Je tu spousta zajímavých věcí." "Je tam něco o Eleněa co po ní chce?" "Je to jako poslední zápis, ale myslela jsem že by sis to měl přečíst sám..." Hodila knížečku po mě a já jí s lehkostí chytil. "Díky Beko." "Vrat mu jí do pracovny před dvanáctou. Bude se vracet z Grillu." Usmál jsem se na ní a odešel do pokoje. Nalil jsem si krev a posadil se do křesla.
"Je tu, už jsem jí viděl. Je to dvojnice, která mi může stvořit to co tolik potřebuju. Její krev mi pomůže udělat armádu hybridů, kteří mě budou na slovo poslouchat. Elijah mi ten plán tolik komplikuje. Normálně bych jí bud okouzlil nebo bych ji ovlivnil a sama by mi dala svoji krev a to ráda.Ted to musim vymyslet jinak. Pokud ji nedostanu, mužu se se vším rozloučit..." To byl zápis z prvního dne kdy jsme se přistěhovali, ale jak věděl že jsem ji potkal?
"Nechápu to. Co na něm vidí? Je nudný a tak čestný, není s ním žádná zábava a ani tajemno. Neni na něm nic, proč by na něj měla takhle letět. Dnes jsem ho viděl, jak jí nesl do postele. Tolik se na ní díval, jako by ji už nikdy vidět neměl. Nechci aby se na sebe takhle dívali. Ani nevím proč, ale nějak mi to vadí. Néjen že mi to kazí moje plány, ale něco se ve mě hnulo. Tolik mi připomíná Tatiu a Kath...."
Fajn... můj bratr je zřejmě zamilovaný do mojí dívky. Zase. Tedy pokud je toho vubec schopen. Zaklapl jsem deník a vrátil ho do jeho pracovny. Hleděl jsem na velký obraz v rohu pokoje a málem jsem ztratil dech. Na obraze byla Tatia, Katarina a Elena. Dvě zemřelé byly namalovany průhledně, zato Elena celá zářila. Všechno by bylo v pořádku, kdyby na obraze z Eleniny ruky netekla krev. "Slídíš u mě? Ale no tak Elijahu,k tomu si se snad nesnížil." Zasmál se za mými zády. "Můžeš mi vysvětlit co to je?" Ukázal jsem na plátno a lehce přejel místo odkud jí vytékala krev. "Umění bratře, to ti nic neříká vid?" Otočil jsem se a probodával ho pohledem.
"Proč si ji nakreslil takhle?" Zasmál se a hodil něco na stůl. "Taky jsi nad tím přemýšlel vid? Jak asi chutná její krev? Ty dvě si už ochutnal a ted stačí jen tu třetí. A pak ty otázky... Bude chutnat aspon trochu jako ta Tatina? Nepřipomene mi jí to? A samozřejmě Kathrin, kterou jsi miloval ze všech nejvíc. Nedá ti její krev důvod zase jít hledat svou lásku, kterou jsem vyhodil?" Ukázal mi všechny mé noční můry. Ano Karhrin jsem miloval jak jen to mé srce dokázalo. Nevím jestli ještě nekdy budu schopen takhle milovat. Zatím ne, ale možná časem, jen díky Eleně...
"Takže mám pravdu." Zasmál se krutě Niklaus a sednul si na židli. "Něco ti řeknu bratře. Nikdy ji nabudeš milovat víc než Kathrin a víš proč? Protože byla první. První, která se ti odevzdala, první ze které ses krmil a líbilo se jí to. Z tohohle důvodu Elijahu. Takže na Elenu můžeš zapomenout, nikdy ji nebudeš uplně milovat." Vzal jsem štětec a hodil jím jako s šipkou přímo do břicha. Lehce ho vytáhnul a obracel s ním v prstech. "Pravda bolí." Zasmál se a štetec odložil. Musel jsem odejít, bylo toho na mě příliš.
Na schodech stála Rebeka a určitě nás celou tu dobu poslouchala. "Pokud mu věříš Elijahu tak tě sama probodnu tou dýkou." Nic jsem neříkal jen jsem šel dál. Nevěděl jsem kdo z nich má pravdu. Jen jsem věděl jaké city jsem choval ke Kataríne. Miloval jsem jí víc jak svůj život. "Elijahu. Víš proč vím že jsi schopný milovat víc než Kathrin?" Zastavil jsem se a otočil se na ní. "Protože vidím co s tebou Elena dělá. Pořád jsi štastný. Chtěl si mi jí představit a to s nikým jiným neudělal. Pořád na ní myslíš, děláš vše proto aby jí bylo dobře. Chráníš jí před našim debilním bratrem a dokonce i před Kolem který by jí v životě neublížil. Miluješ ji Elijahu.Nikdy jsi se do někoho nezamiloval tak rychle a už vubec né tak intenzivně. Věř mi." Řekla rázně a mě nezbylo nic jiného než se usmát a souhlasit.
Elena mě okouzlila na první pohled. A né že je tak nádherná vzhledově, ale ona je i krásná ze vnitř. Tak jak Kathrin nikdy nebyla a ani nebude. "Máš pravdu Rebeko. Děkuju ti." Zmizel jsem do svého pokoje a doufal že se zítra nic nepokazí... A pak mi přišla esemeska. "Nemůžu spát. Pořád na tebe myslím... Co děláš? :) "
Pohled Klause:
Nesnášim když má Rebeka tu svojí utěšovací náladu. Vždycky mi tím zhatí plány. Chtěl jsem Elijaha dostat od Eleny za pomocí Kathrin. Myslel jsem že to vyjde a vyšlo by, kdyby to sestra zase nezkazila! Chci Eleninu krev a svoje hybridy! Nesnášim když nedostanu to co chci, to proto se to děje tak málo. A ted chci Elenu! Nevím přesně z jakého duvodu, ale pokud jí mít nebudu, někdo si to krutě odskáče!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která se vám líbí víc?

How Can I Love You? 18.6% (32)
Dreams Show Me The Right Way 41.3% (71)
The Original Problem 40.1% (69)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama