DSMTRW- 12díl

13. února 2014 v 21:14 | LinDee |  Dreams Show Me The Right Way


Pohled Eleny:
Aspon jednou jsem se vyspala aniž by se mi vrtal v hlavě. No co, i přes moji skoro smrt jsem do práce musela. "Ahoj Jeremy. Jsem dnes za kasou nebo obsluhuju?" "Za kasou. Hele, volala mi Charlie, říkala že ses jí přes noc neozvala měla tebe strach." A sakra! Charlie! "Já zapoměla. Jenom jí zavolám a jdu do práce." Vytáhla jsem telefn a vytočila její číslo. "Sakra Eleno! Konečně voláš! Víš jakej jsem o tebe měla strach!" "Promin Charlie, zapoměla jsem. Přespala jsem u Marcela.." Zamlčela se a já dodala. "Omdlela jsem. A Marcel byl poblíž a dvezl mě k němu, nevěděl kde bydlím." Zalhala jsem aona si povzdechla "Takže si pořád na Klause cestě. Pořád se ti zdá o zlém hybridovi.." Zasmála jsem se, jak může myslet zrovna na tohle. "Jo, zdá, ale už nemůžu brát ty bylinky, to kvůuli nim jsem zkolabovala Kdyby tam nebyl Klaus asi bych zemřela." "Počkej počkej kamarádko! Říkala si že tě svezl Marcel." A do hájue, proč neumím mlčet? "No, jenže potom zavolali jemu, protže je nejstarší a navíc hybrid. Silná krev co mi pomůže a tak..." "ni? Eleno kdo všechno tam vlastně byl?" Já jsem tak pitomá! "Hele mam práci, řeknem si t doma, čau." Rychle jsem to položila a snažila se zklidnit. Dnešek bude normální den.
"Jedno pivo a dvě minerálky!" Rychle jsem otevřela dvě vody a položila je na tác. Natočila jsem pivo a s usměvem ho položila ke zbytku. Jeremy odešel a já si odškrtla. "Vypadáš šťastně." Nicklaus. Hmmm, tak to nebude uplně nrmální den. "Nejsem mrtvá a klidně jsem se vyspala." Zasmál se a poklepal prsty na stůl "Jo v tom máš pravdu. A otom co se stalo. Byl bych rád, aby jsi o tom s nikým nemluvila." Protočila jsem očima myjíc skleničku a na to se zasmál. "Neprotáčej očima." "Jak to sakra víš?" Zamračil se a prohlížel si mě. "Já nic neřekl Eleno." Myslí si že jsem hloupá? "Řekl si at neprotáčím oči. Nedělej ze me blbku." "Přísahám že jsem nic neřekl, ale to neznamená že jsem si to nemyslel." Jasně, tak tohle je dobrej vtip. "Nemyslím si že je to vtip, spíš další trest od čarodějek." "Přestaň mi lízt do hlavy. Ihned!" Odtáhla jsem se a měla chut se bránit půllitrem co jsem měla po ruce.
"Fajn pokusím se, ale nic neslibuju. Neovládám to." "Mám práci, neměl bys mě zdržovat." Řekla jsem radši a začala plnit další objednávky.Posunul se o místo dál a jen na mě koukal. Prnásledoval mě těma nádhernýma královsky modrýma očima až jsem z tho měla husinu. Je tak krásný, a jeho rty... "Slyším tě. Musíš se naučit jak si zablokoval mysl." A do prdele. Nemysli na nic La la la, lala, la la la. "To slyším taky!" Upozornil mě s tím jeho svůdným smíchem. "Tak vypadni!" "Pochybuju že to závisí na vzdálenosti." Zavrčela jsem. "Jasně, ono nestačí že tě musím trpět po nocích. Teď musím i ve dne." Zasmál se a podal mi prázdnou sklenku. "Omyl lásko. To já mám v hlavě tebe. To ty neumíš držet myšlenky pod uzdou." Blbec, arogantní sobec! "Jo, takvej jsem ale tyhle slova jsou pro mě jako pochvala." Otočila jsem se a snažila se ho uplně zablokovat. "Už ti to skoro jde. Ale mě nevadí slyšet že se ti líbí moje oči, ty tvoje jsou taky krásný." Začervenala jsem se a snažila se udržet svuj tep na normálu.
"Můžeš jít. Mám práci." Zasmál se, dopil svou další rundu a vstal. "Máš sexy zadek." "Teď jsi to udělal naschvál že? Nebránil ses naschvál." "A vadí ti to? Slyšela jsi něco co si nechtěla?" No fajn, bylo super to slyšet ale.. "Měj se lásko." Ten mi dokáže zvednmou tlak.

Dodatek: Tak snad se vám to líbilo. Děkuju LinDee :*
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

TOP tým- Elena+

Elijah 70.1% (75)
Klaus 29.9% (32)

Komentáře

1 Ivina Ivina | 13. února 2014 v 21:20 | Reagovat

Konečne nová časť a opäť skvelá :D
Milujem ich nový spôsob komunikácie :-)

2 bara bara | 13. února 2014 v 22:11 | Reagovat

super :-)

3 Mishel Mishel | 13. února 2014 v 22:19 | Reagovat

Suprovy :)

4 Erin Erin | 14. února 2014 v 7:19 | Reagovat

parádní... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama