DSMTRW- 13.díl

23. února 2014 v 14:17 | LinDee |  Dreams Show Me The Right Way


Pohled Eleny:
Rebeka mě učila jak to všechno blokovat. Blokovat jeho myšlenky a taky moje. Bolela mě z toho hlava, ale musela jsem to zvládnout. "Jseš si jistá že se tii pak nestane to samí jako když si pila ty bylinky?" Pokrčila jsem rameny a polkla. "Nevím, za zkoušku nic nedám." A tak jsme pokračovali, ještě mnoho hodin. Pak přišel Matt a sebral mi Rebeku. Matt byl moc hodný a milý. Hrozně mi připadal povědomí. "Hele... nejsi... nejsi ty náhodou Gilbertová?" Zeptal se s anaproto mě tím šokoval. "Jo, jak to víš?" "Znal jsem tvého bratra. Byl jsem na pohřbu." Řekl tiše a Beka si skousla ret. "A-aha. Jak jste se znali?" "Chodil jsem s ním do barů a tak. On o tobě pořád hrozně pěkně mluvil. Miloval tě z celýho srdce." Polkla jsem slzy a zmlkla jsem. Taky jsem ho milovala moc. A teď mě nesnáší.
"Tak dost. Asi by jste měli jít nahodu sestřičko. Slibuju že Elenu zabavím." Rebeka se na mě podívala a já jen nepřítomně kývla. "Ráda jsem tě poznala Matte." "Já tebe taky. Zajdem někdy na kafeco říkáš?" Jen jsem kývla ale pohled jsem měla stále na zemi. "Nemuč se tak Eleno. Víš že to není pravda, jsou to jen tvé myšlenky." Neví o čem mluví, měla jsem ho bránit, neměla jsem to jen tak nechat. Udělal krok ke mě a odhrnul mi vlasy z tváře. "Vím. A taky vím že by jsi s tím nic nezmohla. Jak bys mohla někoho p řesvědčit o opaku a o tom že to byl upír? Poslali by tě do blázince." Alespon bych měla cosi zasloužím. Měla jsem na něj dávat pozor a on zemře. I rodiče mě za to musí nenávidět.
Povzdechnul si a zvednul mi bradu. "Pokud toho nenecháš tak tě budu muset ovlivnit. Nic z toho není pravda." "Přestan mi lízt do hlavy." Muj rozkaz zní spíš jako šepot. "Vysíláš to ke mě. Nemůžu to ignorovat, nejde to." Pohladil mě po tváři a sesunul se se mnou na gauč. Dal mi ruku kolem ramen a nechal mě at se k němu stulím. A slyšela jsem co si myslí. "Ano, viděla jsem tvou duši. Byla čistá byla přesně taková jakou jí vidím já." Nevěřil mi, smýšlí o sob tak zle. "Neznamená že podle tvých skutků se barví tvá duše. Vím že jsi udělal spoustu špatnýho, ale tvoje duše byla bílá, viděla jsem to. A nebyl to omyl. Nech toho." Varovala jsem ho a zavírala jsem oči. Byl napjatý a blokoval to, moc. "Proč to blokuješ?" "Protože..." "Povídej." Zvedla jsem hlavu a byl hrozně nerv=ozní.
"Znervoznuješ mě. Nutíš mě cítit něco co ještě nikdy. Nerozumím tobě ani sobě. Tvoje myšlenky o mě jsou milné tím jsem si jistý, ale zase když jsem s tebou cítím se tak. Čistě. A ted když mi ležíš v náručí... Sakra mám pocit jako bych tě měl nutnost líbat." Vyrazil mi dech, jen jsem na něj civěla, ale neodtáhla jsem se. Pulzovalo to mezi námi. Celý prostor se nabil energii. Tak at už to udělá, at nemám čas pochybovat. Nahnul se ke mě ruku zamotanou ve vlasech a rty asi jen centimetr ode mě. Stačil už jen kousek a... Oh můj bože! Zvoní mi telefon! Rychle jsem se odtáhla a začala po něm šmátrat. "Aa- Charlotte... No já... Jsem ted u Rebeky." O můj Bože to je trapný. "Jo, už půjdu, doma jsem tak za patnáct minut. Jo, Čau.ů Položila jsem to, hodila mobil do taašky a začala jsem se zvedat.
Byla jsem celá rudá a Nick ze mě nespouštěl pohled. "Já už půjdu. Řekni Rebece že ji děkuju." Otočila jsem se a pelášila ke dveřím. On mi je rychle otevřel a zastavil mě. "Neměl jsem tě nechat váhat." Zašeptá a mě se zhroutil svět. Rychle sjem se přitiskla na jeho usta a užívala si jejich jemnost. Odtáhla jsem se ještě rychleji a pk jsem zaklepala hlavou. "Ted jsem se zase nenechala vahat sama. A udělala jsem pěknou blbost." Zavrčela jsem a věžela k autu. Nick jen stál u dveří a čekal. Do čeho jsem se to zapletla?

Dodatek: Tak co říkáte? :) Dobrý ne? Moc prosím o komentáře, díkyLinDee :**
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl jsem tu.

KLIK :) 100% (437)

Komentáře

1 erin erin | 23. února 2014 v 15:28 | Reagovat

bomba. je to naprosto skvělý. :-D

2 bara bara | 23. února 2014 v 21:28 | Reagovat

Skvely :-)  :-)

3 Tew* Tew* | Web | 24. února 2014 v 21:22 | Reagovat

Parádní :) Tahle povídka se mi líbí, čím dál víc. :)

4 Ivina Ivina | 25. února 2014 v 11:53 | Reagovat

Táto časť nemala chybu, sú spolu zlatí :D
Už len rýchlo ďalšiu.

5 Ellie Ellie | Web | 30. března 2014 v 19:19 | Reagovat

Hezkyyy...tohle se mi líbí..:) :) tak ať už je tu další..hrozně moc mě zajímá co bude dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama