New Chance for Love- 4.díl

3. února 2014 v 16:38 | LinDee |  New Chance for Love- Dokončeno


Pohled Nicklause:
Procházeli jsme se v ruku v ruce a mě v tu chvíli nepřipadalo nic krásnější. Došli jsme ke stájím a Caroline se rozšířil usměv. "My se jdeme podívat do stájí?" Byla přímo nadšená, musel jsem se nad tím zasmát. "Pokud budeš chtít, můžeš se projet." Nepouštěla mou ruku a táhla mě dovnitř. "Jsi k neuvidržení." "Chci vidět ty koně!" Radovala se a tak jsem ji nasměroval. "Henry. Pojedeme se projet. Připravíš jakéhokoliv koně, co si slečna Caroline vybere." Jen kývnul a pokynul že můžeme jít. Caroline se uplně rozzářily oči a pomalu přistoupila k hnědému grošákovi. "Ahoj zlatíčko, ty jsi ale krásný." Šeptala a hladila ho na čumáku a mezi těma obříma očima. "Ty jsi ale sladký..." Zasmála se když do ní drknul a já byl šťastný. Vážně mi ke štěstí stačí jen její nadšený obličej, plný světla.
Otočila se na starého koně v posledním boxu. "Slečno neměla by jste k němu chodit, je agresivní a nevrlý." Mávla nad tím rukou a zaujatě si ho měřila. "Caroline, slyšíš, je starý a nevrlý." Hrdě se otočila. "To ty taky a taky si mi neublížil." Zasmál jsem se a zakroutil hlavou. "Ale já tě mám rád." "To on taky. Nebo bude." Přiblížila se a kůn nepřítelsky zařehtal. "Neboj zlatíčko, nic ti neudělám." Šeptla a natáhla k němu ruku. "Nech toho koně, ještě ti ublíží." Nevnímala mě a čekala. Kůn nakonec pomalu přiklusalaa lehounce se otřela o její ruku. "Je to klisna Nicku. Budu ti říkat Šedinka..." Zašeptala a pomalu ji hladila. Vypadala kouzelně, i já jsem ji byl okouzlený. Pak se ale pohnula a dostala mě ztransu. "Caroline co to děláš?" "Jdu za ní dovnitř." Chytil jsem jí za ruku a zabránil jí. "Ne, nevíš co může udělat." Zasmála se a vytrhla se mi. "Jsem upírka Nicku, kůn mě nezabije." "Ale ublíží." Protočila očima a zase chytla za zápatku. "Nejsem z porcelánu." Zavrčel jsem ale nechal jí to udělat. Nedá si říct.
Šedinka- je divné jí tak říkat- se zase splačila a souvala. Car se zastavila klidnila jí. "Pšššt. Nic ti neudělám.ů Zvedla ruce ale klisna ji stále nevěřila. Car tam tak chvíli stála a pak se přiměla ke kroku. Šedinka se zvedla na zadní a to už jsem Caroline přenesl daleko od ní a zavřel zápatku. "Uf. Musím na ní pomaleji." "Tak to ani náhodou!" Povzdechla si. "No tak Nicku, prosím." "Říkám že ne!" Vytrhla se mi a odstoupila. "A já říkám že ano! Nic mi neudělá!" Chytil jsem jí za loket a pevně na ní hleděl očima. "Ach. Nicku, prosím. Jen se na ní chci podívat. Vypadá nemocně, jinak by se tak nebála. Prosím." Použila na mě ty její oči. Musel jsem souhlasit. "Pokud ti ublíží, nechám z ní udělat salám." Usmála se a dala mi pusu na tvář. "To by sis nedovolil." Zasmál jsem se její pošetilosti a sledoval každý její krok.
Vrátila se za Šedinkou a velice pomalu se jí blížila. Asi po osmi minutách se k ní dostala a začala jí hladit. Rukoují přejela přes břicho a to se Šedince nelíbilo a zařehtala. "O můj bože!" Vyjekla Caroline a ihned jsem jí věnoval veškěrou pozornost. "Co se děje?" "Se mnou nic. Ale Šedinka je těhotná!" Vykvykla a já jen pokrčil bočí. "A to jsi poznala jak veterinářko Forbsová?" Protočila očima a ukázala at jdu maličko blíž. "Dívej. Chová se normálně nic jí nevadí..... ale když ji přejedu po břiše.... Zachvěje se a začne být agresivní. Bojí se o své dítě. Je to vyloženě mateřský typ. Viď zlatíčko." Šeptla a políbila jí na krk. "Zajistím jí to nejlepší zacházení pokud budeš chtít." Pomalu odcházela od klsny y zavřela za sebou vrata. "Jo a chci za ní chodit." Objala mě oběma rukama kolem krku a usmívala se. "Díky že jsi mě sem vzal. Je to tu nádherný." Hladil jsem jí po bocích a sledoval každou maličkou změnu v jejíc očích. "Doufal jsem že se ti tu bude líbit." Nahnul jsem se k ní a lehce přejel po jejích rtech. Bylo tak těžko uvěřitelné že je tu se mnou. Přitiskla si mě blíže a laškovně skousla můj ret.
"Chceš se ještě projet?" Neskrývaně se zasmála a kývla. "Tak si vyber koně." Vybrala si toho grošáka kterého viděla prvně a já si vzal černého arabského. "Doufám že mu neříkáš hnědák." Zasmál jsem se a ona našpulila rty. "Ne. Je to prostě Zlatíčko." Fakt mužné jméno pro koně... "Tak pojed ty zlatíčko, můžeš i zkusit skákat." Zhrozila se a udělala pomyslný křížek. (Čelo, ramena, prsa). "Zas tak dobrá v jízdě nejsem." Jezdili jsme asi dvacet minut a pak mi zazvonil telefon. Slezl jsem z koně a přijal to. "Co se děje?... Nemůžu, teď ne.... řekl jsem že dnes nejsem...." Podíval jsem se omluvně na již sesedající Caroline a ta se usmála. "Počkej chvíli." Odložil jsem mobil od ucha a nechal jí promluvit. "Jen běž. Musíš zachránit království." "Dnešek jsem měl být s tebou, mrzí mě to." Zasmála se a pohladila po tváři. "Nevadí, vyrazíme si přece ještě mockrát. Běž na to své tajné zasedání a já pak dorazím." Povytáhnul jsem obočí a vzal jí za ruku. "Co kdyby ses přidala? Budeš můj doprovod?" Rozzářila se a kýla. Dal jsem si telefon zpět k uchu. "Fajn Marceli, budem tam za třicet minut."
"Myslelj sem že to beze mě jeden den vydrží." Řekl jsem zavídějíc koně zpět do stáje. "To nevadí, aspon vidíš jak jsi potřebný. Všichni spoléhají na tvé schopnosti." Nechal jsem jí oblíct si bundu a pak ještě zajít za Šedinkou. Rychle se s ní rozloučila a dala mi ruku. "Jsi netrpělivý, tak poběžíme." Olíznul jsem si rty. "Mám lepší nápad. Hodil jsem si jí do náruče az se zajíkla a přenesl nás až do paláce. "Hmmm, takové zacházení se mi líbí, připadám si jako princezna." Zasmála se ale nenechal jsem jí nic dalšího říct a políbil jí na rozesmáté rty. "Ne. Ty jsi královna." Vzal jsem jí za ruku a odvedl na zasedání.

Dodatek: Trochu Klaroline momenty. Snad jsem je dobře vystihla. Nikdy jsem Klaroline moc nepsala, tak doufám že to aspon trochu odpovídá představám, díky LinDee :*
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 fend fend | E-mail | Web | 3. února 2014 v 16:53 | Reagovat

Páči sa mi to. V pohode čítanie :) ;-)

2 bara bara | 3. února 2014 v 17:16 | Reagovat

:-)  :-)

3 erin erin | 3. února 2014 v 21:06 | Reagovat

jsou tak dokonalí když jsou spolu...nádherné ;-)

4 petíí** petíí** | 3. února 2014 v 22:06 | Reagovat

bože oni jsou tak sladcí:D krása:3

5 Zdeňka Zdeňka | 3. února 2014 v 23:54 | Reagovat

Taková romantika :3 nádhera, úplně ty dva vidím :) :3
mimochodem,
"Caroline, slyšíš, je starý a nevrlý."
"To ty taky a taky si mi neublížil."
mě upřímně pobavilo :D
tu další kapitolu si musím přečíst až zítra dneska už to nestíhám :/ no nevím jak to vydržím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama