New Chance for Love- 5.díl

3. února 2014 v 19:02 | LinDee |  New Chance for Love- DokončenoPohled Carolina:
Nick byl dnes až moc pozorný. Dokonce mě vzal na to jejich zasedání ohledně kralování. Vešli jsme dovnitř a Macel se usmál. "Dnes se připojí a Caroline?" "Jo. Tak o co jde, chci to mít rychle za sebou." Spěchal Nick a Cami si mě zláštně prohlížela. "Čarodějnice. Víš jak jsme mluvily o těch věcech so se děli v centru?" "Zemětřesení. Jo a co s tím?" Marcel se poškrábal na hlavě a zničeně pokračoval. "Ma to na svědomí Davína."Cožě? "Jak jako Davína?" Vrčel Nick a já taky chtěla vysvětlení. "Nedělá to naschvál. Je to tím rozrušením. Je nejmocnejší čarodějnice a nezvládá svou moc. Všechno ovládá jen myslí." Všichni chvíli mlčeli a pak se ozval Doug. "Tak jí necháme zabít. Dokončit sklizeň. "Ani nápad!" Vykřikla jsem já, Cami i Mrcel najednou. Pak mi došlo že bych měla mlčet a rychle jsem si dala ruku před pusu.
"Tak co jinýho chcete dělat? Takhle zničí celé město!" Vrčel Doug znovu a dostal tak od Marcela velice ošklivý pohled. "Nikdo nikoho zabíjet nebude." Ozval se Elijah a Nick pořád přemýšlel. "Co můžemě dělat? Má někdo nápad?" Ptal se Elijah a nikdo se neozýval. Měla bych jim říct svůj návrh? Ne, jen mlč Caroline, ty tu nemáš co dělat, tak mlč a drž se vzadu. "Co jí dát matčiny svitky, třeba se její síla uchýlý, když bude vědět co dělat?" Navrhl Nick a Elijah odkýval. "Můžeme ji dávat sedativa, oslabovat ji." Navrhnul Gragory a tentokrát to bylo půl na půl. "To nepůjde." Šeptla jsem a Cami se na mě znuděně podívala. "Tak co navrhuješ?" Ten odsuzovačný pohled! Grrr. Nesnáším když mě někdo podcenuje. "Nevyjde to. Bude jí to dělat ještě hůř a při každé dávce se její moc bude bránit vic a víc. Tím pádem naroste i její moc a bude smrtící. Nakonec." Nick se usmíval a pokýval uznale hlavou. "A máš nějaký nápad lásko?" Polkla jsem a pomalu kývla. Styděla jsem se, jsem nicka mezi těmihle... Jsou ve své podstatě vláda a já obyčejný člověk.
"Stačí jen zařídit aby se zabavila. Aby nevnímala ty vzpomínky a myšlenky na něj. Ublížilo jí to, ale když se odreaguje, tak bude v pořádku. A pokud negativní věci mají na svědomí zemětřesení, pak dobrá nálada zajistí maximálně horko." Ted se usmíval i Marcel. "A co navrhuješ?" Zeptal se nadšeně. "Nechat jí jít ven. Já vím že máte strach, ale když bude v obklopení pár dalších upírů a nebude chodit sama, nic by sejí stát nemělo. Ráda maluje, tak jí vezměte do muzea umění. Má ráda hudbu, vemte jí na vystoupení, mezi ostatníma se čarodějkám ztratí ale vy ji budete mít stále na očích." Páni nevěděla jsem že to nezní tak špatně do tý doby než jsem to řekla nahlas. I Cami se usmívala. Věděla jsem že jsi sou blízké. "To je dobrý nápad. Můžu chodit s ní." Uvažovala Cami a tentokrát neodmítal nikdo, az na Nicka.
"Bude to nebezpečný." Mlčela jsem nechtěla jsem se s ním přít. "Víš že by to fungovalo." Šeptla jsem ale k ničemu víc jsem se neměla. "Nebude sama. Bude kolem sebe někoho mít. Cami, mě, kohokoliv z upírů nebo Caroline." Štvalo mě že jsem až na posledním místě, ale mlčela jsem. "Pokud někam půjde, budu o tom vědět a nikdy nepůjde s mí n upírama než jsou čtyři. Plus jeden co se bude držet těsně u ní." Usmála jsem se a byla ráda že se můj nápad prosadil. "Je to všechno?" Zeptal se a mluvil čistě jen na Marcela. "Zatím nic jiného. Kdyby něco dám ti vědět." Všichni se už začli sbírat a tak jsem byla ráda že budu s někým pro koho nejsem přítěž. Otočila jsem se ještě na Nicka a zrovna mu Cami něco šeptala do ucha. Bolestně jsem se ušklíbla a otočila jsem se. Klid Car, vždyť s ní nic nemá. Šel se mnou, líbá mě a ... jak můžu vědět že líbá jen mě? Jasně že líbá jenom mě! Pane Bože, ta žárlivost!Grrr. Měla bych toho nechat. "Caroline!" Otočila jsem se na Marcela a rychle mě objal.
"Děkuju! Jsem rád že jsi to pro Davinu udělala." "Jak jinak. Taky by mě deprimovalo tu být zavřená. Navíc, slíbila jsem jí že půjdeme na nákupy." Zasmála jsem se. "To určitě musíte." "Možná by s náma mohl i Josh?" Zeptala jsem se a Marcel si mě prohlídnul. "Proč?" "No, řekla bych žě se mu Davína líbí a navíc... přenese se rychleji přes Tima."Kývnul a usmál se. "Navrhnu mu to." Otočil se a odešel. Byla jsem sebou nadšená, pomohla jsem jí. Páni. To je krásný pocit. "Tak co lásko, zajdeme na večeři?" Sjel rukama na boky a jemně s nimi kroužil. "Nebo si ji necháme přinýst na pokoj?" Zasmála jsem se, ale když jsem se o něj otřela ,ajkoby mezi námi proudilo miliony jisker. "Na pokoj. Určitě na pokoj." Šeptla jsem a nechala se unášet jeho polibky.

Dodatek: Tak co na to říkáte? :) Prosím o komentáře Děkuju LinDee :-*
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Který z Původních?

Kol <3 38.2% (154)
Nicklaus 39.2% (158)
Elijah 15.4% (62)
Rebekah 6.9% (28)
Esther 0% (0)
Mikael 0.2% (1)

Komentáře

1 bara bara | 3. února 2014 v 20:10 | Reagovat

:-)  :-)

2 nikisek nikisek | 3. února 2014 v 20:45 | Reagovat

krásné, už se hrozně těším na další :)

3 erin erin | 3. února 2014 v 21:10 | Reagovat

fanatstické....je to skvěle napsaný...moc se těším na další díl :-D

4 petíí** petíí** | 3. února 2014 v 22:14 | Reagovat

nádhera:) Honem další:3 píšeš skvěle:)

5 Mia Elizabeth Mia Elizabeth | 5. února 2014 v 13:36 | Reagovat

Krásné :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama