New Chance for Love- 6.díl

5. února 2014 v 17:22 | LinDee |  New Chance for Love- Dokončeno
CAMI SE CHOVÁ JINAK NEŽ V TO! :)


Pohled Cami:
Doma jsme už víc sedět nechtěli a tak jsme šli uvědomit Klause že chceme jít s Davínou ven. Samozřejmě pod ochrankou. Zaklepala jsem na jeho dveře ale ONI dva se nenechali rušit. Zaklepala jsem znovu a slyšela jemné zavrčení. "Kluasi! Jdu ti oznámit že jdeme s Davínou ven. Jde s náma Marcel, Thiery a Doug. Stačí to, nebo máme vzít ještě další?" To už se otevřeli dveře a vnich stál polonahý Klaus. Jaký božský to pohled. Trochu sje mzrůžověla ale držela se abych se mu dívala do očí a né na tu ... Páni! Extra božskou hruď... "Nestačí. Čarodějky jsou mocné, takže vemte aspon další tři. Můžou se zdržovat poblíž a né přímo s vámi." Kývla jsem ale když jsem byla naodchodu Klaus na mě zavolal. "Možná by jste mohli vzít i Caroline. Určitě se ráda podívá po nákupech." Otevřel dveře víc a to už jsem viděla Caroline, stahující si triko a div jsem nezavrčela. "Pokud chce." Předrtila jsem mezi zuby a snažila se o usměv. "Co říkáš lásko? Já tu aspoň vyřeším další problémy." Caroline se celá rozzářilaa nasadila ten rádoby dokonalý usměv. "Vlastně moc ráda."
No super, celý den v tahu. "Fajn. Vyrážíme za chvíli, pokud se chceš ještě upravit." Zamračila se, jasně že pochopila to že jsem ji chtěla urazit. "Né díky, já tolik make-upu nepoužívám. Vypadá to lacině." Vrátila mi to i s ůroky. "Uuuuu. Tak si to užijte dámy." Vycouvával z toho rychle Nick a usmíval se jako měsíček na hnůj. "Tak jdeme?" Zeptala se Caroline s nadzvyženým obočím a já ji jen přikývla. Doufala jsem v příjemné odpoledne a pak tam bude i ona. "Kup si něco pěknýho lásko." Využila jsem šance a společně s ní. "Koupím." Ona se na mě zhnuseně podívala a Klaus nic nechápal. Jako vždy. "Oh, promiň. Pořád si zvykám že už tak neříká JEN mě." Udělala na mě pohled takzavý Seriously, a nechala spadnou bradu o patro níž. Pak se usmála a dělala jakoby nic. "No jo, náhradu už nepotřebuje." Au... To bolelo. A byla to pravda, což bylo ještě horší. Ale já se průběhem času zamilovala doopravdy. Celou dobu mě chránil. Ach... A teď je tu ona a všechno ničí!
S falešným úsměvem jsem se otočila a vedla jí za Davinou. "Jé Car, ty jdeš taky? To je super. Aspoň mi ukážeš to klenotnictví o kterém jsi mi říkala. A Cami! Ty mě zavedeš do toho obchodu s těma super tílkama." Byla natěšená jako malý dítě a ani jsem se jí nedivila. Zas po takové době jít ven. Musí to být krásný pocit, čiré štěstí. "Tak jdeme holky. Vyrazíme na nákupy! Zburcujeme celé New Orleans!" Smála se a tak jsme šli.

Celý den byl celkem v pohodě. Dokonce ani s Caroline jsem se moc nebavila. Všechno šlapalo jako hodinky, ale pak se vrátila Caroline s balíčkem v ruce. "Co to je?" Ptala se hned na vše zvědavá Davina a Caroline to rozbalila. "Dárek pro Nicka. Říkala jsem si že se mu to bude líbit." Protočila jsem očima a odfrkla si. "Myslím že se mu to bude líbit. Ale byla bych radši, kdyby jsi mu dala spíš kolík, kterým by se sám zabil." Caroline se zasmála a hodinky zas uklidila. "Hodinky už má." Odsekla jsem a Caroline mi věnovala dost naštvaný pohled. "Ale nebyly ode mě." Zasmála jsem se a dál si jí nevšímala. "Co máš pořád za problém Camille?" Otočila jsem se a povrchně se na ní otočila. "Nic. Jen to, že co jsi přišla se všechno změnilo." "Jo, všechno se už netočí kolem tebe.... Nick se netočí kolem tebe!" Vysmívala se mi a tak jsem se jí pokusila uhodit. Uhnula mi.
"Obě dvě se uklidněte!" Řval Davina, ale ani jedna jsme se k tomu neměli. Začali jsme se bít, ale byla starší. Silnější a já neměla šanci. Párkrát jsem ji dobře uhodila, ale to bylo vše. Nakonec mě dostala do páky a nepustila dokud jsem se neuklidnila. "Tak co? Pořád se budeš snažit mě uhodit? Hm? To hodné holky nedělají." Zasmála se a když jsem se nehýbala pustila mě. Čubka.

Pohled Caroline:
"Marceli?" Ihned se otočil a stále se usmíval. "Jsi žhavá když se biješ. Jak potom musíš vypadat v posteli?" Zasmál se a skouknul mě "odborným" pohledem. "To ti může povídat Nick. Ale mám otázku... Kdy se plánuje vrátit?Myslím že takhle se tu potloukat moc nemůžu." Poukázala jsem na zakrvenou bradu, jak mi ta mrcha ubalila a na tričko zašpiněné, od té její. "Myslím že můžeš jít. My to zvládneme. Jo a myslím že ten dárek pro Nika asi nevydržel." Pokrčila jsem rameny a protočila očima. "To nevadí. Cestou mu vemu něco jinýho." Rychle jsem zamávala na naši malou čarodějku a zmizela. Cestou jsem narazila na nějakého kupce. Měl nádherné přívěšky. Byly originální... Musím mu jeden koupit, bude se mu líbit. Jeden jsem vzala a schopala ho do kapsy.
Rychle jsem se dostala do paláce a rovnou do mého pokoje. Ale cestou jsem boužel narazila do Nicka. "Co se stalo?!" Začal hned šílet. "Nic, jen holčičí bitka. Měl bys vidět ji." Jenže to ho neutišilo. "Co se stalo?" "Tvá malá kamarádka Cami se stala. Nesnáší mě, nemůže mě vystát a je to oboustrané. Jak ti mě mohla připomínat?" Otevřela jsem dveře a vešla rovnou do koupelny. Namočila jsem ručník a začala si stíral krev z brady. "Vypadám jako rváčka! Podívej co ze mě udělala! Nějakou bitkařku... Pfff. Copak ti připadám jako jedna z těch holek? Ne! Já si potrpím na krásné šaty, pečlivost, důslednost. Grrr." Dřela jsem si tvář, ale to už mi vzal Nick ručník z ruky a ujal se mého očištění on. "Ty jsi rváčka Caroline. Vždycky jsi byla a to ti nijak na kráse pečlivosti a nutnosti vše organizovat neubírá." Usmála jsem se. Vždycky mě dokázal přesvědčit o čemkoliv chtěl.
"A promluvím si s ní." To jsem ihned zamítla. "Ani náhodou Nicku. Tohle je mezi holkama a taky zůstane! Nepleť se do mojí války." Varovala jsem ho ale on se jen smál. "Jak myslíš Caroline. Jsem zvědaví jak ji vyhraješ." "Pochybuješ snad o mě nebo co?" Zasmál se tím jeho způsobem a posměšně na mě hleděl. "To bych si nedovolil, na to si svého života moc cením. A tebe taky." Položil ručník a hladil mě po tváři. "Ale tahle álka nejde vyhrát, protože už vítěz existuje." Nechápala jsem co tím myslí. "To ty jsi moje. A pokud to Cami ještě nedošlo, tak jí to brzy dojde. A až zkončí moje"zkouškové období" kdy mi nebudeš dávat šanci, ale budeš uplně moje, tak se to dozví celý svět." Byl tak....tak... Klausovský. Tak milý, sebejistý, šarmantní. Ach. "Něco jsem ti přinesla. Nejdřív jsem měla něco jinýho, ale to se při naší malé bitce rozbilo.... Kdybys viděl jak rozdávám rány!" Zasnila jsem se a Nick se začal smát. "Né, ty rozhodně nejsi bitkařka, lásko." Šťouchla jsem do něho a vytáhla z kapsy přívěšek.
"To je nádherný Caroline. Páni. To je kousek umění." Prohlížel si přívěšek vlčka, stáhnul si svůj náhrdelník a přidal si ho k ostatním. Byla jsem ráda že se mu líbí. "Taky bych ti chtěl něco dát, ale to není tady. Ale můžu ti to říct." Přikývla jsem a čekala. "Víš jak jsme byli ve stájích?" Přikývla jsem. "Tak si představ že Šeidnka už patří jen tobě." Srdce se mi rozbušilo, pořádně jsem se nadechla a pištavým hláskem promluvila. "Jako vážně? Vážně?!!" Kývnul a smál se nad mým dětským nadšením. Skočila jsem na něj, nohy obmotala kolem jeho pasu a objala ho jak nejsilněji jsem mohla. Ztratily jsme rovnováhu a spadli jsme do vany. "Jsi ten nejúžasnější muž na celý planetě!" Vískala jsem a než stihnul něco chytrého odpovědět, přivlastnila jsem si jeho usta.

Dodatek: Trochu jsem se rozepsala :D A moc moc bych prosila o komentáře, děkuju LinDee :*
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 avanaka avanaka | 5. února 2014 v 17:56 | Reagovat

Bezvadný. Klaus a Caroline se k sobě hrozně hodí.

2 Iva Iva | 5. února 2014 v 18:19 | Reagovat

Dievčenská bitka? Prečo nie :D Super časť! :-)

3 nikisek nikisek | 5. února 2014 v 19:06 | Reagovat

krásné :D rychle další :) přidáš dnes eště jeden díl :)

4 Sandra Sandra | 5. února 2014 v 19:20 | Reagovat

Krásne :D No, v New Orleans asi už nebudú len mužské vojny a Cami...wow, keď som čítala že Cami nieje taká ako v TO nevedela som, čo si predstaviť ale toto by ma ani vo sne nenapadlo. :D Veď je horšia ako Beka! :D :D :D

5 bara bara | 5. února 2014 v 20:01 | Reagovat

:-)  :-)

6 LinDee LinDee | Web | 5. února 2014 v 20:07 | Reagovat

[3]: Možná že ano. Ale nevím jestli to stihnu, dyštak zítra jo? :) A vážně moc děkuju.

[4]: Jo já vím. :D Chtěla jsem jí udělat rochu pestřejší, tak snad vám taková nevadí :)

7 Misell :] Misell :] | E-mail | Web | 5. února 2014 v 20:51 | Reagovat

tak mě to určitě nevadí, Cami moc i tak nemusím :D

8 Blair Blair | 5. února 2014 v 22:17 | Reagovat

Uzasny... nevim co jineho dodat :)

9 petíí** petíí** | 5. února 2014 v 22:51 | Reagovat

Klaus s Caroline k sobě patří:) a Cami stejně nemám ráda:D honem další kapitolku:3

10 Zdeňka Zdeňka | 5. února 2014 v 23:44 | Reagovat

Tak to je úplně peckový! :3 :)
já jen doufám, že neplánuješ sad end..
Klaroline forever ♥ :D těším se na další kapču :)

11 Erin Erin | 6. února 2014 v 8:07 | Reagovat

skvělé...hrozně jsem se bavila...moc se těším na další...tahle válka se mi líbí....no Cami na něco asi zapoměla - Caroline dívčí války hraje o něco dýl ;-) (střední škola jí určitě vycvičila dobře - obzvlášť když zvládla vyhrát dívčí "soutež" MISS MISTIC FALS) :-D

12 Janča Janča | 6. února 2014 v 18:09 | Reagovat

Wow! Bezva kapitolka! Hmm... Tak dívčí válka? To se mi líbí :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama