New Chance for Love-7.díl

10. února 2014 v 21:07 | LinDee |  New Chance for Love- DokončenoPohled Nicklause:
Seděli jsme v baru ale myšlenkama jsem byl úplně jinde. Caroline vzala Davinu za Šedinkou a byla tak daleko... Mohlo se cokoliv stát. Čarodějky vlkodlakové.. Všude je pro ní spousta nebezpečí.Může se jí stát tolik věcí. "Hej Klausi, jsi tu vůbec?"Jo. Jen mě tak napadlo, co čarodějky? Když Davina nezemře, nezískají svou moc. Ale co když ta moc Davinu pohltí? Ta moc je hodně pro malé děvče." Marcel kýval a přemýšlel. "Můžu se zeptat Sophie Deveraux." "To je stejný jako jim Davinu vidat. Chce svou neteř zpět." "Tak co? Obětujeme Davinu pro dobro čaodějnic? Ani náhodou." Vážně jiná cesta asi není. "Zatím nebudeme dělat nic. Bude to stejný co doposud." "A kde vlastně jsou?" Upil jsem zs sklenky a ihned si nalil novou. "Jsou s Caroline ve stájích." " Jo a to je další věc co budeš muset řešit. Co ty a Cami."
"Nic, mezi náma nic není. To co bylo zmizelo hned jak jsem odjel do Mystic Falls." Marcel se zasmál a nalil si další sklenku. "Jaasně, než jsi odjel tak si každý myslel že to bude tvá královna." "Těžko. Tenhle titul by mohl být maximálně Carolinin. Ale máš pravdu. Měl bych si s ní o tom promluvit a ted je ta nejlepší doba. Caroline tu neni." Zvednul jsem se a bez dalších slov jsem se přesunul do Caminy ložnice. Seděla jenom tak v županu a její dlouhé nohy měla položené na stole. "Ahoj Klausi, chceš toho využít když tu konečně Caroline neni? Můžeme si zopakovat minulost." Zakroutil jsem hlavou a sledoval její nádherné nohy které klesaly na zem a pak vstala. "Ne, musíme si ale promluvit. To co mezi námi bylo, je pryč. Teď mám Caroline a doopravdy ji miluju." Zasmála se a šla ke mě blíž. Ruku mi položila na hruď a jemně mě hladkala.
"Ale ke mě taky něco cítíš vid? Jinak by jsi mě nepřeměnil a ty večery v posteli se ti líbili. Stačil jeden dotek a už sme z ní do rány nevylezli." Ten její dráždivý hlas, nepomáhal mému odhodlání. Chtěl jsem ji. "To co mezi námi bylo, skončilo. A už to nebude nikdy tak...." Na nic nečekala a dobila si jazykem vstup do mých ust. Přitisknul jsem si ji k sobě a jednou rukou jsem jí stáhnul župan. Její prso bylo přesně do mé dlaně a já se nemohl dočkat až skusím snímat ho usty. Její horké tělo bylo vzrušené a vždy pro mě připravené. Musel jsem ji mít, byla to nutnost. Chtěl jsem ji hýčkat, chtěl jsem jí chutnat. Byla moje. Svlíkla mi tričko a jemně mě kousla do krku. To už jsem nevydržel a svalil jsem jí do postele pod sebe. Rukou jsem sjel až k jejímu podbřišku a najendou se dveře rozletěli.
Stála v nich Caroline a nevěřícně se na nás dívala. "Parchante." Zašeptala a zmizela. Cami dělala jakoby se nic nestalo a začala mě znovu líbat, jene to se mi konečně rozednilo. Nechci nikoho než Caroline. Odtáhnul jsem se od ní a rychle se oblíkal. "No tak Klausi, zapoměn na ní. My dva jsme pro sebe stvořený!" Prudce jsem se otočil a v očích jsem měl hněv. "Už nikdy na mě nesahej. Tohle se nikdy nebude opakovat slyšíš?!" Zavrčel jsem a zmizel. "Je u Daviny." Řekl Marcel, a já se tam ihned rozběhnul. Jenže dveře mě nechtěli pustit. "Caroline! Caroline otevři!" Jenže to nebyla ona kdo mi otevřel. Ale byla to Davina. "Pokud nechceš abych ti způsobila tu šílenou bolest tak radši vypadni." "Chci s ní mluvit. Hned!" Zvedla proti mě ruku a já odletěl na druhou zed. Bolelo to jako čert! "Řekla jsem vypadni!" "Chci jí to jít vysvětlit!" Zamračila se a hodila mě na protější dveře. "Vyřid Cami že u mě hodně klesla. A ty jsi jen idiot! A kretén a ... Sakra jak jsi to mohl udělat?" "Nehc mě jí to vysvětlit. Dělej!" Místo toho mi do břicha přiletěl kus židle a dveře se zamkly. S mojí milovanou Caroline uvnitř. Tolik jí miluju. Proč jsem to tak strašně posral?!!!

Dodatek?: Je to šíleně kratoučký, ale jsem už unavená a půjdu si číst. Takže zase zítra. Díky LinDee :*
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Která se vám líbí víc?

How Can I Love You? 18.6% (32)
Dreams Show Me The Right Way 41.3% (71)
The Original Problem 40.1% (69)

Komentáře

1 avanaka avanaka | 10. února 2014 v 21:24 | Reagovat

Hezký. Snad se usmíří.

2 petíí** petíí** | 10. února 2014 v 21:41 | Reagovat

nádhera:) doufám že ho Caroline pěkně seřvě:D honem další:3

3 pavla pavla | 10. února 2014 v 21:51 | Reagovat

Moc se mi to líbylo. Chudák Caroline. Klaus je idiot!!!

4 Ivina Ivina | 10. února 2014 v 22:57 | Reagovat

Mne sa celkom Klaus s Cami páči :D , veď Caroline si len tak po rozchode s Tylerom odišla na hotove ako kráľovná za Klausom, pritom ho toľko odmietala a keby ju priatelia neodsudzovali, nikdy by to nespravila. Aspoň súčasná Caroline v seriály sa tak správa.

5 Erin Erin | 11. února 2014 v 7:11 | Reagovat

jaj no tak teď máš co dělat chlapče...tohle ti asi neprojde jen tak když má Caroline u sebe Davinu :-D  :-D  :-D

6 Lucka Lucka | 11. února 2014 v 9:29 | Reagovat

Nádhera :-) Doufám že se usmíří :-)

7 nikisek nikisek | 11. února 2014 v 10:11 | Reagovat

nádherné, rychle další :3 Caroline, jen  dělej drahoty! :D

8 Mia Elizabeth Mia Elizabeth | Web | 11. února 2014 v 14:12 | Reagovat

Moc krásné, Caroline je skvělá ;-)

9 Janča Janča | 11. února 2014 v 16:40 | Reagovat

Úžasné! Klaus si to teď hodně posral.. Doufám, že se časem usmíří, ale ne aby si hned padli do náruče, musí ho ještě trochu potrestat! :D Tahle Cami mě příšerně naštvala! Doufám, že další bude brzo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama