New Chance for Love- 9.díl

22. února 2014 v 19:57 | LinDee |  New Chance for Love- Dokončeno



Pohled Caroline:
Otevřela jsem očia v hlavě mě stále lehce tepalo. Párkrát jsem mrkla abych si zvykla na tu tmu a v rohu jsem někoho uviděla. Ta čarodějka. "Kde to jsem?" Byla jsem ochraptělá a jistojistě jsem v sobě měla sporýš. Pořádnou dávku sporýše. "Tam kam si pro tebe Nicklaus příjde. Ten hybridí král." Zavrčela ona čarodějka a já jen zvrátila hlavu dozadu. "Proč?" "Máme docela dobrý plán jak ho zabít víš? Nebo mu zajistit šílená muka. A ty a jeho sourozenci jsi jediný člověk pro kterýho si příjde kamkoliv." Líně jsem se zasmála a drhlo mi krku. "Omyl, měli jste vzít Cami. My dva spolu už nic nemáme. Ted je pro něj ona ta hlavní." Boleo to, jen ty slova ta představa srde se mi trhalo na miliony kousíčků.
"Omyl zlatíčko. To ty se pleteš. Nikoho nikdy nemiloval, až na tebe. Néjen že to řekl, ale taky to dokázal. A příjde.Řekněme že víme že už přemluvil Davinu k vyhledávacímu kouzlu." Začala se smát a já jen hodila hlavu dopředu. Vlasy mi spadli přes obličej a mezerou mezi prameny jsem na ní viděla. Měla černé rovné vlasy seplé v ohonu, velké zelené oči a rty namalované rudou rtěnkou. "Kdo jsi?" Zeptala jsem se a ona přišla blíž. "Tvoje noční můra a stjně tak Klausova. Jsem Lorine, Davinina sestřenice. A teď si zase uděláš pohodlí se sprškou sporýše." Vzala rozprašovač a stříkala ho na mě tolik že jsem upadlo do mdlob.

Pohled Daviny:
"Děláš si ze mě legraci že jo?!!! Jsi vůbec normální! Jak jsi ji mohl nechat jít?! Víš vůbec čeho je ona schopná?! Páni a já myslela že ty jí z nás dvou znáš líp!" Řvala až praskali vázy a židle. "Nechtěl jsem, prostě zmizela v davu a mezi všemi těma pachy. Tak pomůžeš mi nebo ne?!" Byl nasraný, šíleně nasraný, ale stejně jsem jí nemohla nechat ve štychu. "Máš něco co jí patří nebo..." "Mam toho hodně. Co bude nejlepší." "Něco s čím má hodně psychycký vztah." Vytáhnul z kapsy onen náramek, který nosila skoro pořád. "Je od tebe že?" Kývnul a hnal mě k práci. Roztáhla jsem mapu a čekala. Nemohla jsem jí nejít, čarodějky to blokovali, ale jak? To bych se dozvěděla kdyby někdo kouzlil tak..... Lorine. Vynaložila jsem všechnu svou sílu a konečně jsem to cítila.
"Snaž se Davino! Jestli se jí něco stane..." "Má jí Lorine vím kde jsou i bez tohohle debilního kouzla. Ale půjdu s tebou, jinak se to nedozvíš a Caroline do rána zemře." Vykulil na mě ty své modré oči a přišpendlil mě ke zdi. "Nebudeš určovat podmínky!" Pak když jsem se ani nehnula kývnul. "Tak kde je?" Vzal mě do náruče a čekal. "V docích, číslo šest. Satanovo číslo." A pak to jen svištělo.

"Lorein! Vylez vím že jsi tady!" To se ozval potlesk a smích. "Přišla jsi na to celkem brzo zlatíčko. Ale to znamená že moje hra začne co nevidět." "Kde je Caroline!!!" Zařval Nick s napjatou čelistí. "Oh Klaus, těší mě. Je taková škoda že Caroline si myslí že pro tebe nic neznamená. Co hroznýho jsi udělal? Oh už vím, vyspal jsi se s Cami." Zasmála se ale to už jsem jí hodila o stěnu. Chytla se za hrudník a pak se začala smát. "Jo, slyšela jsem o tom že jsi zkazila sklizeň, ale mě se nevyrovnáš zlato." Udělala mýlý pohyb hlavou a já přeletěla přec celý prostor a zachytily mě Nickovi ruce. "Dost! Jestli se jen jeden z vás hýbne Caroline zemře hned!" Nick se zastavil a dokonce i já, nesmí jí ublížit. "Poslouchejte mě. Caroline je v jedné z těch lodí ve sklepě a vy jí můžete zachránit. Ale pouze tak, že jeden z vás ji půjde hledat a druhý se se mnou utká. Když prohrajete, Caroline a Davina zemřou, Nick bude trpět v šílených bolestech. Zdá se to fér?" Zeptala se s usměvem na tváři.
"Máte deset minut a Caroline bude mrtvá dejte se dohledání." Ani jeden se k tomu neměl. "Já tu zůstanu, najdi jí." Zahřměl Nick ale já nesouhlasila. "Běž pro ní ty. Já jí zastavim, nebo aspon zdržím. Jsem čarodějka Nicku jako ona. Tak vem tu svou prdel a padej jí najít než zemře." Kývnul a zmizel.
"Takže to je tzase na nás co? Že tě to nepřestává bavit. Bo nic, užiju si spoustu zábavy." A bitva začala.

Pohled Caroline:
Když jsem přišla k sobě nikdo v místnosti nebyl. Nevěděla jsem kde jsem. Všude byla jen tma a ocel. Slyšela jsem vodu a do mých bolavých uší to znělo jako rány z děla. "Pomóc! Pomocte mi někdo!!!" Volala jsem jak nehlasiteji to šlo i když to stále bylo málo. Nikdo nepřišel a nikoho jsemani neslyšela. Měla jsem strach, a nakonec. Začal do vnitř vycházet nějaký plyn. Byl tisickrát horší než sporýšový. Tohle bylo jako plynný ohen.

Dodatek: Ahoj. Já vím dlouho jsem nic nepřidala za to se omlouvám a na tenhle blog budu přidávat až zít*ra a pozítří tak snad to ještě chvilku vydržíte. Díky LinDee :-*
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Který z Původních?

Kol <3 38.2% (154)
Nicklaus 39.2% (158)
Elijah 15.4% (62)
Rebekah 6.9% (28)
Esther 0% (0)
Mikael 0.2% (1)

Komentáře

1 Janča Janča | 22. února 2014 v 20:56 | Reagovat

Super! :-) Co jí to tam proboha dali za plyn?! O_O Zajímá mě, jak probíhá boj Daviny a Lorein.. Těším se na další díl!! :-)

2 Sandra Sandra | 22. února 2014 v 21:19 | Reagovat

Konenečne nová časť a táto je mimoriadne podarená! :D Snáď ju nájde včas a Davina to prežije O_O  O_O  ;-)  :-D

3 petíí* petíí* | 22. února 2014 v 22:40 | Reagovat

Konečně další čast:-) a je úžasná..chudák Caroline:-/ honem další kapitolki doufám že se Caroline ani Klausovi nic nestane:3

4 Mia Elizabeth Mia Elizabeth | Web | 23. února 2014 v 8:20 | Reagovat

Konečně, moc jsem se těšila ;-) Krása :)

5 erin erin | 23. února 2014 v 15:18 | Reagovat

wow tak to je mazec. paráda. :-D

6 nikisek nikisek | 23. února 2014 v 15:24 | Reagovat

super, rychle prosím další díl, nemůžu se dočkat! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama