Old Friends, old Love -2.díl

17. února 2014 v 21:08 | LinDee |  Old Friends, Old Love - Dokončeno


Pohled Annabeth:
Večer jsme si užili. Ti kluci byly... no ušli, dokonce se bavila i Caroline. Cestou k Původním domů, jsme si koupily lomeno ukradli flašku Tullamorky. Smály jsme se a Caroline už byla hodně v háji. "Ty moc často tvrdej nepiješ co?" Zeptala jsem se v záchvatu smíchu. "Ne, já radši piju krev a ta Jamesova bylavážně moc moc dobrá." Škytla a musela jsem jí podepřít aby nenarazila do dveří. "Héééj! Je někdo domá?!" Zavolala jsem a smála jsem se jako hiena... no, dost sexy hiena. To už otevřela dveře Rebeka a na tváři měla usměv. "Oh ano. Jaký jiný nástup by jsi měla Bethy?" "Na sraz z tvojí rodinou potřebuju víc než pytel odvahy... no tohle se zdálo jako super řešení. A neříkej mi Bethy." Zavrčela jsem a nacpala Caroline dovnitř. "Dám ti slenku vody." Nabídla se Rebekah ale já se začala smát. "Ne díky, zkazilo by mi to tu chuť. Do prdele kam se poděla moje Rebekah?!" Křikla jsem.
"Dospěla jsem, našla jsem si lásku a jsem spokojená. Možná by ses o to taky mohla pokusit a nechovat se jako Teenager." Zavrčela a já se znovu napila. Seru na ní! Já dokážu být sama! Teda uplně sama ne, třeba s nějakýma neznámýma s dobrou krví. "Jdi do háje Beckah. Nikdy jsi mě nesoudila za to co jsem. Nezačínej s tím." "Tak se chovej rozumě. Aspon trochu. Podívej co je s Caroline, Nick tě zabije." Řekl neutrálně, ale to už jsem vstala a flašku sjem položila na stůl. "NICKU!!!!!!!!!!! Ihned pojd dolu, tvoje láska se se mnou opila a opaku tvé sestry se to nelíbí. Měl by jsi mě jít zabít." V tu ránu byl Nick dole a neuvěřitelně na mě koukal. "Annabeth? Co ty... tady?" Usmála jsem se a pokrčila rameny. "Oh ano, Annabeth v celé sé kráse." Usmál se, ale pak si všimnul Caroline opřené o sedačku a zavrčel. "Co jsi jí udělala?!!" Patřím sem ještě vůbec? Kdo jsou tyhle lidi? "Nic, jen jsme se bavili a ona to přehnala. Ale můžeš sezeptat toho kluka co on dělal s ní." Přitisknul mě na zeď a držel mě pod krkem. Oh díky Bohu. Usmála jsem se. "Oh, takže ses zas tak nezměnil. Díky Bohu." Pustil mě a přenesl se ke Caroline.
Vzal jí do náruče a odnesl jí k sobě do pokoje, vrátil se dolů a začal na mě řvát. "Co tu vlastně děláš?!!!" "Nicku nech jí být." Rebeka se snažila, ale on jí neposlouchal. "Proč jsi do prdele tady. Nepotřebujeme tu žádný problémy. Kort né ty tvoje, které přineseš všude s sebou! Tak co tu doprdele chceš?!" Zaskočil mě, nechce mě tu. Vyhání mě. "Nicku uklidni se! Není tu kvůli nám, nevěděla že tu jsme." A z jejího tónu bylo jasně znát že ani nechtěla abych to věděla. Cítila jsem jak se držím abych nezačala brečet. Jsem tvrdá, ale emoce vypnutý nemám, takže když se na mě rodina nasere, neberu to nejlíp. "Jela jsem kolem." Ceknu a snažím se vypadat klidně. "Tak zse nasedni do svýho auta y odjed.ů V tu chvíli do pokoje přišel Elijah a jen na mě koukal.
"Elijaho..." Chvíli si mě prohlížel a pak bez jediného slova odešel. "Fajn. Jedu, ale hledat svoji rodinu protože tohle vy rohodně nejste. Co se to s váma stalo? Z Rebeky je najednou hodná holka, Nick je zamilovanej do holky která ho netouží už nikdy vidět a Elijah asi přišel o hlas!" "Aspon se nechováme jako malá zraněná holka! Sakra Annabeth ty se nikdy nezměníš!" Vrčel Nick a zaťal pěsti. "Nikdy jsem ti taková nevadila." Ucedil skrz zaťaté zuby a otočím se k odchodu. Když ale otvírám dveře stojí v nich.... Kol. Můj Kol.... To už to nevydržím a slzy mě přemůžou. "Super! Takže to už máme dva členy rodiny kteří nemluví a dva kteří mě právě vyhodily. To to pro mě vypadá celkem dobře ne?" Prošla jsem kolem Kola a nedívala jsem se za sebe. Vzal mě za ruku a zadržel mě. "Co tady děláš?" "Zeptej se bratra. Moc rád ti poví historku o tom jak hrozný jsem člověk a teď mě pusť." Vythla jsem se mu a zmizela pryč. Jediný co jsem ještě slyšela byla jak Kol říká: "Vy jste ale banda kreténů." A pak běží za mnou.
Sedla jsem si na lavičku a setřela jsem slzy. Normálně nebrečím, tohle je ojedinělé. Setřu poslední slzu a uklidním se, to už přede mnou stojí Kol a usmívá se. Když se ani nehnu zasměje se. "Tak ke mě pojď. Neviděl jsem tě takovou dobu!" Vytáhne mě ze sedu a tiskne si mě v náručí. Je to uklidnující. "Jen mi řekni že se z tebe taky nestal milující Původní." Zašeptal a odpovídá mi šíleným smíchem a zmáčknutím mého zadku. "Všř mi že já se nikdy nezamiluju. Jsem stejný jako ty. Vlk samotář... který miluje sex a alkohol." Stisknu ho pevněji a děkuju Bohu. "Ještě že tak." Odtáhnu se a vidím jeho usměv. "Proč si za mnou šel? Taky jsem ti ublížila." Řeknu zase neutrálně a on pokrčí ramenama. "Jen jsem tě chtěl vidět ve slabé chvíli, plakat, ale nevyšlo mi to. Snad příště, chci mít něco čím bych tě mohl vydírat." Praštim ho do ramene a neubráním se smíchu.
"Ráda jsem tě zase viděla, ale moje autíčko na mě čeká." Nadzvednul obočí a začal mě provokkovat. "Ty se snad vzdáváš vůli mojí rodině? Takže ses snad změnila i ty, to není možné. Ta Annabeth kterou znám by to nikdy neudělala." Hrdě vystrčím bradu a dam ruce křížem. "Já? Nikdy zlatíčko. Ale mám někde nějakou práci." Lež. A on to dobře ví. "Jo jasně. A kde prosimtě?" .... "No.... Daleko. Tam to neznáš." Začal se smát. "Jasně tak kde to neznám. No tak, přece se nebudeš podřizovat Nickovi!" Jeho tón stál za všechno. "Kole, způsobila jsem vám spoustu problémů. Hlavě tobě, to ty bys měl být ten který mě vyhodil ne Nick. Tomu sjem jen zapálila New Orleans, ale tebe jsem zklamala a ztrapnila." Pozvedl obočí a protočil očima. "Jak bych mohl nenávidět někoho koho jsem stvořil. No tak? Pojď radši na skleničku nebo z týhle ujetý situace omdlím. A to by můj nádherný oblučej mohlo poškodit. Což nikdo z nás nechce že?" Ano miluju tu jeho milnou představu že je středobod vesmíru.
"Tak fajn ty narcisto. Jen jedna sklenka.... fajn, všichni vímeže ksončíme u lahví.... několika." Zasmál se a plácnul mě přes zadek. "Takhle se mi líbíš, Neohrožená Annabeth.ů "Ještě jednou mě plácnej přes zadek a budeš si přát aby jsi to dělal častěji, věř mi. Jsem celkem nadržená a navíc naštvaná. Sám moc dobře víš jak moc vražedná kombinace to je." "Hmmm. Vím, a mám chut si to zopakovat. Typuju leden 86 co? Naštvalo tě že ti Stasie ukradla šaty." Zasměju se a nehleděním na jeho pohled na můj vrtějící se zadek. "Jo, jsem nedůtklivá a vznětlivá. Av posteli se mi to často hodí." Dodám nakonec další větu a Ko lse mnou jen souhlasí. "To musím potvrdit. Ale.... nepolevila jsi náhodou? Nebyl jsem v tobě už dlouho, třeba jsi nám zarezla." Zastavil mě a rukama mě hladil na bocích. "Neházejte mě do starého železa pane Tisíciletý, jsem pořád stejně ohebná jako vždycky. Nezapomínej že jsem dělala gymnastiku." Jeden pohled do jeho touhou zakalených očí a přitisknu ho na strom na ním. A tak to začne.

Dodatek: Moc doufám že se vám to líbilo. V další kapitole bude sex s Kolem, myslím že né jen jednou :D (A né pouze oni dva) Tak se těšte, díky LinDee :*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Který z Původních?

Kol <3 38.2% (154)
Nicklaus 39.2% (158)
Elijah 15.4% (62)
Rebekah 6.9% (28)
Esther 0% (0)
Mikael 0.2% (1)

Komentáře

1 Wer Wer | E-mail | Web | 17. února 2014 v 21:38 | Reagovat

Ešte šťastie, že sa tam objavil Kol. A teraz začína tá pravá zábava :D Na ďalšiu časť sa moc moc teším :D Podľa popisu to bude uuuurčite zaujímavé :D Je to úplne super.

2 elis39 elis39 | 17. února 2014 v 21:56 | Reagovat

Těším se na další díl. Je to suprový.

3 petíí** petíí** | 17. února 2014 v 22:22 | Reagovat

Nádhera:D honem další :3

4 erin erin | 18. února 2014 v 18:19 | Reagovat

perfektní ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama