Old Friends, old Love -3.díl

18. února 2014 v 8:45 | LinDee |  Old Friends, Old Love - Dokončeno
Mám nadrženou náladu... Viz 50 Shades of Grey :D 18+ JE TO OPRAVDU OPRAVDU OPRAVDU MOC EROTICKÉ!


Pohled Kola:
Přitiskla mě na strom a jazykem si dobila vstup do mých ust. Rukou mě drapla za vlasy a tiskla si mě k sobě divoce. Rychle jsem nám prohodil místa, líbila se mi takhle přitisknutá na stromě. Je tak sexy, a ty vzdechy. Jo, po tomhle se mému klínu moc stýskalo. Rychle jsem jí sundal tričko a odhodil ho na zem. "Vidím že dobře sis nezašukal už dlouho co?" Zasmála se mým rychlým akcím, ale nezdráhala se a taky mě z trika osvobodila. "Jsi stejně nedočkavá jako já ty dračice, nic mi nevičítej." Skousnul jsem jí ušní lalůček a lehce vzdychla. "Sex s tebou je top Kole, jasně že jsem nedočkavá. Neviděla jsem tě sto padesát let." Kousnul jsem jí lehce do krku, a to už se napružila, pitiskla svá prsa na mou hrud a zaryla mi nehty do zad. Ví co se mi líbí. Jo, když je nespoutaná, živá.
"Rychle mi rozepla pásek a vytáhla mi ho ven z kalhot, které mi lehce spadly z boků. "Wow, pořád stejně přepychovej jako vždy." Klekla si a vzala ho do ust. Vzdechnul jsem takovým způsobem... hrdelně. Páni, dělala se mnou divy, jen tak jak to umí ona. Sála a pohrávala si s ním ve své puse, Olízla jeho špičku až jsem zvrátil hlavu a užíval si všechno to potěšení. Stoupal jsem, cítil jsem to, blížilo se to. "Annabeth.... Už budu." Zavrčel jsem abych jí varoval, ale ona ještě přitlačila. Ještě nekolikrát jsem vzdechnul její jméno a pak to přišlo. Vybuchnul jsem pří,mo do její pusy. Podíval jsem se na ní a když polkla a olízla si rty, musel jsem nad ní zakroutit hlaovu. To je moje Annabeth. "Hmmm. A pořád stejně dobře chutná." Ona mě dokáže vzrušit jedinou větou!
Vytáhnul jsem jí zoět nehoru a začal jsem jí líbat. "Máš pravdu, chutnám nejlíp ze všech... Ale co ty krásko?" Zavrním do jejích rtů a zajedu prsty do jejího pohlaví. Kalhoty jsem jí stihnul sundat a kalhotky už nebudou k použití. Je tak vlhká, připravená... Nikdy nezklame. Začíná se prohybávat proti náporu mého prstu a vzdychá. Miluju to slyšet, to jak dobrý jsem v tom působit ženám slast. A ona to vždy prožívá až mě z toho mrazí a můj ud se znovu staví do pozoru. Pohybuju prsty v ní stále rychle ji a rychle, otáčím s nimi až s sebou hází do stran. "No tak Annabeth...." Zavrněl jsem a pak se její orgasmus dostavil. V té nejlepší míře. "Oh!!!!! Kole!" Vzal jsem jí kolem pasu a podepřel jsem ji, Převalilo jí to jako tank. Ceá se ještě klepala, ale to mi nezabránilo vzít si jí. Strčil jsem jí prsty do pusy a ona začala cucat. "Tak co? Jak chutnáš ty?" "Jsem chutnější." Zašeptá z ušklebkem.
Vyhodil jsem si jí tak, aby mi obmotala nohy kolem pasu a klidně dosedla na můj úd. "O můj Bože!" Vykvikla při prvním nárazu. "Ještě pořád mi můžeš říkat Kole." Mrknul jsem na ní a přirážel jsem rychleji. A stejně tak přicházel i nás další orgasmus. Tentokrát společný, tímpádem mnohem intendivnější. Ještě chvíli potom jsem si jí držel na hrudi a zkoumal její pohled. Byla vyčerpaná, potěšená a šťastná. Vysunul jsem se z ní a položil jsem jí na zem. "Páni, pořád jsi skvěla." Zašeptal jsem když jsme se oblékali. "Ten překvapený tón si vyprošuju. Nejsem schopná se zhoršit když trénuju." Mrkla na mě a já se upřímě zasmál. "Já myslel žespíš jen s těma co ti za to stojí." Mávla rukou a nasadila si tričko. "To bejvávalo, ale pak jsi mi zmizel z života a já se musela spokojit i s lůzou." Plácnul jsem jí po zadku a užíval si její vyhružný pohled. "Tak to ještě že jsem tady ne?" "Nemysli si, nejsi jedinej s dobrym penisem. Dneska jsem poznala takovýho velice přítulnýho chlapce...." Zasmál jsem se, ano tohle na ní miluju. Je prostě užasná.
"Jak jinak Ann. Tyse nikdy nezměníš, Bohudík. Jinou bych tě ani nechtěl." Byla neuvážěná, šílená a užívala si života, prostě má nejepší kamaráda ovlivněna mým vlivem. Se kterou moc rád spím.

Pohled Annabeth:
Seděli jsme v baru, který se jmenoval U Čarodějky. Asi po třetí flašce jsme to začali rozebírat. "Páni, to to tu mohli klidně pojmeonovat U duhového Jednorožce. Vyjde to nastejno, obojí je hrozná sračka." "Musíš co brát pozitivně Ann. Čarodějky jsou sexy. Pamatuješ na Judy?" Jo jasně, jak byc mohla zapomenout? "Slečna velký kozy malý mozek? Ta co ti zapálila kalhoty?" Zasmál se a odpil s lahve. Sklenkdy jsm eodložili asi po první lahvy. "Jo přeně ta. Páni, její kozy byly parádní." Zasmála jsem se a protočila jsem očima. Jak moc mi chyběl tenhle parádní normální pokec? "Víš... díky že si mě nenechal odjet. Chyběl jsi mi." "Oh, doufám že nezačneš bejt sentimentální to bych si musel hledat jinou holku." Drknu do něj a připíjím s ním. "Neboj, zas tak špatně na tom nejsem, to bych ti neudělala."
"Ale něco mi dlužíš víš to? Za to že jsem tě nenechal odejít." No tak to jsem zvědavá co si na mě vymyslel. "Co máš na mysli brouku?" Mrknu po něm a on ukáže na sexy blondýnu s dlouhýma nohama až do nebe. Páni sexy je, ale na mě pořád nemá. Zasměju se a zvednu se. "Takže co? Mám jí sbalit pro sebe nebo dáme trojku?" Chvili přemýšlel a pak kývnul. "Přemýšlel jsem že se budu jen dívat, ale když nabízíš...." Jak jinak, to je celej Kol.
Byla snadná kořist. Stačilo pár drinků a už byla povolná. "Co říkáš zlatíčko na sex se mnou a tady s mím kamrádem?" Párkrát zamrkala a oba nás sjela pohledem. "Já... já jsem nikdy..." "Tak to zkusíš. Věř mi, je to legrace." Kol na ní mrknul a má ruka jí jezdila po noze. "Tak fajn..." Tak to bylo hodně lehký. "Tak Kole, kampak jdeme?" Podíval se jí do očí ale usměv ho nepřecházel. "Máš někoho doma kočičko?" "Ne." "Bydlíš blízko? Kde?" "Kousek. Ten šedivý barák za barem. Třetí patro druhé dveře." "Hodná holka." Vzala jsem jí za ruku a vedla jsem jí ven. "Nemyslel jsem si, že jsi příznivec lespického sexu." Zymeslel se když jsme jeli výtahem. "Věci se mění, když je nuda, du do všeho. Znáš mě. Navíc jsi mě zaučoval." Pochvalně si odfrkne a vezme mě za pas. "S tebou si ještě užiju zábavy. Tvoje společnost mi chyběla." Otočím se a lehce ho štípnu do tváře. "Fajn o tom si promluvíme jindy, ted jde jen o to, kdo si vezme na starost tu holku?"

Ta holka - Kelly- už ležela na posteli a byla neklidná. "Nemusíš se bát. Bude to něco novýho, ale bude se ti to líbit." Zašeptala jsem zajíždějíc rukou pod její tričko. Kol jí už stačil zbavit džínů a dech se jí zatajil. "Svlíkni mě." Zašeptám hořečně a její tep se zrychlí. "Nebo to mám udělat sama?" Zeptám se když se k ničemu nemá, ale to už natahuje ruce a lehce mi sune tričko dolů. Její boky naráží dotěch mých a ruce jí spadnou na má prsa. "Wow." Zašeptá a Kol se zasměje. "Jo , to byla i moje první reakce. Ted se nenechte vyrušovat chvilku vás budu jen pozorovat, pak se přidám." Posadil se na židly a věnoval nám všechnu svou pozornost.
Začala jsem Kelly líbat na břiše a celá se prohnula. "Oh." Zavrněla a já z ní rychle strhla všechno oblečení. Chtěla jsem svlíct i sebe, ale v tom mě zastavila. "Já to udělám." S usměvem na tváři jsem kývla a nechal jí dělat její práci. Položila mě na postel a rozepla mi pásek. Celou tu dobu mě jazykem šimrala na břiše a v pupíku. Sundala mi kalhoty a odhodila je na konec místnosti. Nervozně mi roztáhla nohy a začala mě líbat tam dole. V tom byla ta výhoda že Kol mi zničil kalhotky už předtím. A páni, ta holka to teda uměla. "Ach" Může ti konkurovat Kole." Zašeptám hned po vzdechu a tisknu si její hlavu blíž ke svému klitorisu. Kol se jen zasměje a plácne Kelly po zadečku. "Och... Oh..." To stačí, musíme si užít rochu té zábavy ne? "Pokud nepříjdeš hned Kole, nic natebe nezbyde, vezmu si jí celou pak až si vezmu tebe, to by byla škoda ne?" Slyším rozepínání pásku a padání kalhot. Jak jinak. Zasměju se a pustím Kola mezi nás.
Líba ho na hrudi a já se dotýkám jeho tvrdé erekce. "Připrav se Kelly, vezmeš do ust něco božského." Šeptne Kol a stoupne si k posteli. "Já nevím jak..." Zašeptá ale to už jsem u ní a líbám jí jako šílená. Celá zalapá po dechu a bradavky jí zruhnou keště víc. "Prostě dej rty kolem něho a pohybuj se. Saj. Líbej ho, hraj si s ním. Jen pozor na zuby, to můžu jenom já." Zašeptám a pohladím jí po zadečku. A udělá přesně to co jsme jí řekli. Je tak poslušná och.... Hmmmm. "Pěkný, nejsi nejhorší Kelly." Zašeptá a ukáže na mě. "Chci i teb zlato. Ke mě!" Poručí a já se smíchem příjdu. "Tak copak by jsi mi chtěl udělat?" "Chci tě udělat celou. Ale nejdřív..." Přitiskne si mě k sobě z boku, pořád přiráží do Kellyny pusy a líbá mě jako smyslů zbavený.
Ležím ted na posteli a mám asi ten nejzajímavější sex s Kolem. Je ve mě, pohybuje se tak rychle a efektivně... Ale mezitím ještě líbám Kellyno přirození. Vzdychá, zjevně to je to nejzajímavější co kdy zažila. A já jsem v sedmém nebi. "Och! Kole!!! Ach!!!" Vzdychám a přirážím směrem k němu. A pak... asi můj pátý orgasmus za den. Jsem vyčerpaná. Kelly už dávno nemůže, ale Kol je stále čilý. "Myslím že by jsme si mohli dát svačinku co říkáš?" Uličnicky se na mě zasmál a já kývla. "Musím říct Kelly, že jsi byla vážně dobrá." Zašveholila jsem a ona se usmála. "Ale nechutnala tak dobře jako ty." "Otom ani nepochybuju zlato." Řeknu Kolovia vezmu Kelly za rameno. "Bylo to vážně super, co si to někdyzopakovat?" Zeptá se a já začnu přemýšlet. "Co kdybychom jí nezabili? Je s ní legrace."
"Fajn, je to na tobě. Takže jí pak ovlivníš a něco jínakukáš, ale stejně mám hlad." Kývla jsem a oba naráz jsme se do ní zakously. Sporýš! "Ahhhhh!!!" Začnu kašlat a Kelly se usmívá. Na Kola ale sporýš tolik nepůsobí a tak když chce utéct vytrhne jí srdce z těla. "Fuj. Nesnáším sporýš!" Kašlu dál a cítím se slabá. "Na, vem simou krev." Vykulim oči. Svou krev mi nabízí jen v případech největší nouze. "No tak. Pár hltů mě nezabije ne?Jsem Kol Mikaelson, proboha!" Vezmi ho za ruku, ale on si mě přitiskne k hrudi a odhalí krk. "Nejsem žádná upíří děvka Annabeth. Do krku je to přijatelnější." Na nic jsem nečekala a něžnosti se nepřidávali. Proste jsem se zakousla a hlatala jeho krev. Tu která mě stvořila a je pro mě tou nejchutnější na světě. Když jsem se odtáhla setřel mi krev z rtu. "Díky, jsem unavená, co tu přespat? K vám se mi nechce." "Fajn. Tý mrtvoly si nevšímej, zítra jí někam vyhodíme. Nebo jí tu prostě necháme, nechci si špinit ruce." O můj narcista, díky že jeho mi tu nechali. V celé své kráce, nadrženosti a sobeckosti. Bez toho by to nebyl on a já bych se asi rovnou šla nějak probodnout.

Dodatek: Oh ano... vím že jsem to asi dooost přehnala, když já měla tolik inspirace z padesáti odstínů, že jsem to musla využít. Ale doufám že se vám to líbilo a okomentujete to. Díky LinDee :*
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Blair Blair | 18. února 2014 v 15:54 | Reagovat

:)

2 erin erin | 18. února 2014 v 18:27 | Reagovat

úžasný....prostě perfektní :-D

3 Wer Wer | E-mail | Web | 18. února 2014 v 18:31 | Reagovat

moja nová najobľúbenejšia poviedka :D :D bude viac takýchto "ostrejších" častí?

4 LinDee LinDee | Web | 18. února 2014 v 18:38 | Reagovat

[3]: Asi určitě ano :D Chtěla bych z toho udělat povídku takového typu, je to zábava :D A moc děkuju jsem moc ráda. :)

5 nikisek nikisek | 19. února 2014 v 16:37 | Reagovat

krasne :) kdy pridas NCFL? prosim co nejdriv :)

6 Janča Janča | 19. února 2014 v 17:43 | Reagovat

Super! Povedlo se to!! :-) Máš fakt talent na tyhle části! :D Moc se těším na další část! :-D

7 Mia Elizabeth Mia Elizabeth | Web | 22. února 2014 v 14:58 | Reagovat

Koněčně jsem přečetla i ty předchozí. Je skvělé. Máš vážně talent. ;-) Já tu knihu přečetla taky, tuším kde bereš inspiraci :-D Moc se mi to líbí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama