Old Friends, old Love -5.díl

27. února 2014 v 18:02 | LinDee |  Old Friends, Old Love - Dokončeno


Pohled Caroline:
Annabeth se spokojeně nesla do Kolova pokoje a já přitom nemohla spustit oči z jeho sexy pevného zadku. Vrrr. "Chováš se jako puberťák Caroline!" Zasmála jsem se a konečně mu věnovala pozornost. "A ty zase jako sám kněz! Bože Nicku, je to moje věc jak se budu bavit a ským. Natož ti může bejt naprosto jedno s kým spím a s kým ne, kdyby tě to zajímalo. Takže pokud se budu chtít vyspat s polovinou města na ráz, ty se do toho nebueš plíst a budeš jen sedět jako hodnej pejsek na zadku!" Zavrčela jsem a zvedla se z gauče. "Ta ti to natřela bratříčku." Zašeptala Becka. "Mlč Rebeko! To si byla ty kdo odsud včera Annabeth vyhodil a brečel nad tím jaká je škoda že nemůžeš být s ní. Měla jsi to být ty ne Caroline, to ty se normálně chováš jako děvka!" Rebeka vstala a v očích jí jiskřilo.
"Opovaž se mě chránit. Je to moje rozhodnutí jak se budu chovat nebo ne. Nejsem malá Klausi!" Vrčela jsem už hrozně. "Tak se tak nechovej a začni být rozumná!" "To bych musela z tohohle zamindrákovanýho místa odejít a vykašlat se na tvou rodinu i na tebe, ale o to zájem nemáš co? Jsem šíleně ráda že je tu Annabeth, ukazuje mi upíří život z jiný perspektivy aspon se pořád nemusím kontrolovat ale můžu si užívat. To ze mě ani z tvý sestry nedělá děvku." Otočila jsem se a šla jem ke dveřím. "Mimochodem Rebeko, vyřid Kolovi že má sexy zadek." Mrkla jsem na ní a zmizela jsem. Sakra tohle bude ještě krutý a ještě že tu toho nemusím být.

Pohled Elijahy:
"Super, nejdřív vyženeš Beth a pak i Caroline. Jsi vážně třída Nicku! A ty Elijaho, musíš se chovat tak strašně nepřístuptně? Ty víš že Annabeth tě měla vždycky ráda a udělala pro tebe cokoliv!" Tahle hádka jen tak neskončí. "Pokud chceš abych se choval racionálně sestřičko, začni se tak chovat ty i Nicklaus. Ty jsi moc vztahovačná a hraješ si na ublíženou a Nick je prostě moc ochranářský i když se ho o to nikdo neprosil. Já jsem jen v klidu a čekám jen na jednu věc, než se zase začnu chovat normálně." Bratr chtěl něco říct, když tu se ve dveřích objevila Annabeth jen v Kolově tričku a smutně se usmívala. "A já ti ji teď můžu dát. Jdeme?" Kývnul jsem a následoval jí do salonku. Sedla si do křesla a dala si nohu přes nohu bez toho aniž by jí vadilo že ani nemá kalhotky. No jo, někdo se prostě nikdy nezmění. "Mrzí mě to."
Zvednul jsem pohled a bylo vidět že to myslí vážně. "Moc mě to mrzí. Nikdy jsem ji nechtěla ublížit, kvůli tobě. Vím jak moc jsi ji miloval, ale já neměla jinou možnost. Byla starší, tudíž silnější. Když se dozvěděla o naší psolečně strávené noci naštvala se a chtěla mě zabít. Zaútočila na mě a né sama. Měla s sebou tu čarodějnici. Jednu z rodu Bennetových. Když jsem zabila čarodějku, myslela jsem že to bue stačit, jenže všechna její moc se v tuchvíli dostala do Kathariny. Mířila mi kůlem na srdce a doopravdy mě málem zabila. Chyběl jen kousek když ji...." Zamlčela se a zakroutila hlavou. "Prostě jsem musela zakročit, otočila jsem ji tak, že se mi podařilo vyrvat jí kůl a někam ho trefit. Neměla jsem v plánu trefit srdce, ale boužel se to tak stalo. Nenechala si nic vysvětlit a v tu chvíli to byl boj na život a na smrt. Vím že tomu nechceš věřit, Katarina v tvých očích byla jako bohyně, neschopná ublíži mouše, ale nebylo to tak. Milovala tě tolik že prot trochu žárlivosti zabíjela, jenže já nechtěla zemřít."
Vykuleně jsem na ní zíral a kývla hlavou. "Je mi moc líto žeti to tolik ublížilo a že jsem nebyla schopná ti to všechno říct dřív a omluvit se. Jenže víš jaký to pro mě je. Omlouvat se... to mi moc nejde. Ale mám tě ráda, jsi má rosina a já nestrpím ani vteřinu kdy mě budeš ignorovat a nesnášet mě." Jak na ní můžu být naštvaný když říká tohle? Nikdy by to neřekla kdyby to nemyslela vážně. "Vím že jsi to neudělala schválně. Nejsi až tak zlá." Zvedla se a šla ke mě. Taky jsem si stoupnul a nechal jsem se jí pevně obejmout. "A omlouvám se za ten požár. Zničila jsem tvůj domov." "Království mého bratra." Doplnil jsem jí ale ona se zasmála. "To mi je fuk. Jde o tvůj domov, ten co jsi miloval." Pohladil jsem jí povlasech a zasmál jsem se. "Vážně jsi mi chyběla víš. A líbí se mi když se chováš takhle nezodpovědně, bez toho bys to nebyla ty.... Jo a mimochodem. Ty a Kol?"
Odtáhla se a začala se smát. "Jen sex Elijaho. Prvotřídní kvalitní sex." Kývnul jsem na pochopení a to už mě hladila po tváři. "S tebou takový taky byl. Kdybys měl někdy v plánu si to zopakovat..... Stačí říct." Touha po ní je vždy nejsilnější. Je žhavá, je sexy a samozřejmě že každý ví jak moc je v posteli dobrá. Táhlo mě to k tomu se jí najednou zmocnit. "Myslím že na to není správný čas. Právě ses mi omluvila že jsi mi zabila přítelkyni." Pokrčila rameny a pohladila mě po tváři. "Usmiřovací sex je prý vždy nejlepší." Neodolatelná.... Grrr. Stálo mě to veškeré mé usilý. Když se snažila dokázala na kolena položit i Nicka, jenže na tom jí ted nezáleželo. "Vážně chceš abych z tebe serval triko mého bratra -což je důkazem vašeho sblížení, které proběhlo před chvílí a vzal si tě jako nějaký neandrtálec?" Zasmála se a strhla to triko ze sebe.
"Máš te´d už lepší pocit když ho na sobě nemám? Protože já bych měla mnohem lepší pocit kdyby jsi n sobě ten oblek neměl. I když jsi v něm k nakousnutí." Olízla si rty a já nás rychle zamknul v pokoji. "Myslím že si dnes osvěžíme paměť." Zamumlal jsem a ona se vítězně usmála. "Věř mi žě po tom toužím jako šílená." Vrhnul jsem se na ní a bez dalších okolků jsem jí líbal a roztouženě hladil po těle.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl jsem tu.

KLIK :) 100% (437)

Komentáře

1 Ewžííí Ewžííí | 27. února 2014 v 18:15 | Reagovat

Naprosto super ! :)
Dej dalšíí :33

2 nikisek nikisek | 27. února 2014 v 18:57 | Reagovat

nádherné! přidáš dnes prosím ještě NCFL? předem díky :)

3 Wer Wer | E-mail | Web | 27. února 2014 v 20:28 | Reagovat

musím sa opakovať- milujem túto poviedku :D annabeth je teda číslo, hneď aj po elijahovi skočila :D som zvedavá, či pôjde rovnako aj na klausa :D

4 petíí* petíí* | 28. února 2014 v 7:50 | Reagovat

Nádhera :-D Klaus skvěle žárlí:-D

5 Janča Janča | 28. února 2014 v 17:55 | Reagovat

Wow! Annabeth se teda rozjela! :D Jen vylezla z Kolova pokoje, už skáče po Elijahovi! Schválně, jestli půjde i po Klausovi, nebo ho nechá být kvůli Caroline!.

6 Ivina Ivina | 28. února 2014 v 18:53 | Reagovat

Tak som si istá že tie dve ešte poriadne prekvapia až sa Klausovi oči pretočia...som zvedavá na ďalšiu časť :-)

7 Erin Erin | 3. března 2014 v 8:22 | Reagovat

nebezpečně dokonalý.... ;-)  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama