The Original Problem- 8.díl

7. února 2014 v 17:38 | LinDee |  The Original Problem II- Dokončeno


Pohled Eleny:
Ráno jsem se vzbudila na Nickově hrudi a rychle jsem od něj odešla. Pořád mě hlodala ty myšlenka že jsem celou hodinu přemýšlela nad tím, jaké by to bylo, budit se vedle Elijahy. Rychle jsem se oblíkla a doběhla jsem do kuchyně. Vážně potřebuju krev, nebo mi totálně přeskočí. Proč o něm prostě nemůžu přestat snít? Je to proto jako moc je inteligentní? Nebo ten jeho zvej? Ach! Už to dělám zase! Vyndala jsem skleničku a nalila si z Nickovi oblíbené lahve. "Dobré ráno." Lekla jsem se tak, že mi lahev vypadla z ruky ale on jí dokázal včas zachytit. "O můj Bože Elijaho! Vyděsil jsi mě k smrti, tohle mi nedělej. Nevěděla jsem že tu jsi!" Usmál se a položil lahev na stůl. "Promiň, to jsem nechtěl.... Těžká noc?" Zeptal se při pohledu na druhou lahev co jsem vyndala a já se začervenala. "Normálně nepiju takhle z rána, ale řekněme že jsem se nevyspala moc dobře."
Fajn, to je možná lež, ty sny byly tak krásné, že se zdály jako skutečnost. "Aha... V tom případě mi nalej taky." Páni, aspon že mi nedává přednášku. "Dobře, vyndej si sklenku." V tu ránu už dopadala na stůl a mě nezbývalo nic než protočit očima. "A proč piješ ty?" Usměv mu lehce opadnul. "Řekněme že pořád neznám konec příběhu. Všechno se pořád mě
ní... a já dostávám kusy příběhu čím dál pomaleji." Kývla jsem i když jsem to absolutně nechápala. "Ty ho neznáš až do konce?" Divila jsem se a točila sklenkou o její dno. "Je to složitější než si myslíš. Ten příběh má více konců a žádný není končný." Lehce jsem se usmála a vzpoměla si na něco ze snu. "Tohle je ale cyklická definice a ty jsi přece nikdy neměl rád." Zase byl překvaný a nebyl sám. "Neříkej že ti to zase pověděl nějaký tvůj sen."
Zčevenala jsem a pořádně se nalokala alkoholu. "A jak to teda bylo? Víš včera jsem nakonec usnula..." Na jeho rameni obklopená jeho vůní, která mi zatemňovala smysly... "a nevím kdo vyhrál." Dokončila jsem svou myšlenku a nahnul si ze sklenky. "Ani jeden, zastavila je jejich sestra Rosalie a vynadala jim že se chovají jako hlupáci. Ale Daniel o ní nechtěl přijít, byl připraven bojovat za svou lásku k ní. Již to nebyla pouhá náklonost." Kývla jsem ale pak ho ZASE někdo vyrušil. "Ahoj zlato, zaspala jsi, mohla jsi jet s Bonnie a Rebekou na výlet." Ozval se Kol a líbnul mě na čelo. "No, to nevadí, až příjdou tak si to s nima vyřídím. Měli mě jít vzbudit." Zavrčela jsem lehce a vůbec mi nepřišlo divný že jsi lahev ihned přivlastnil. " Víš, nikomu se za Klausem chodit nechtělo. Není to zrovna miláček rodiny." Oh díky za přednášku, ale tohle už vím. Jedinej kdo je tak zlatý a milý je.... Dost... Dost. Nick, je to Nick. "Jo jasně..." Zašeptala jsem a rychle jsem se otočila, aybch se Elijahovi nemusela dívat do tváře.
Pak z pokoje vystřelil Nick a už byl oblečenej. "Povinost volá lásko. Jeď do města a něco si kup. Vrátím se až k večeru." Nahnul se ke mě a políbil mě, ale já se jen modlila abych si při tom nepředstavovala toho krásného muže v obleku. Sakra vždyť já ho myšlenkama podvádím! Jsem příšerná! Jeho polibek byl stejně krásný jako vždy, jenž mi už zas tak krásný nepřipadal... "Měj se." Šeptla jsem jen a doufala že nepoznal mou odtažitost. Nechápu co se to se mnou děje. Zmizel bez dalšího slova a nebyl jediný kdo tak udělal. Kol už zase lítal někde venku, nebo se zahrabal do pokoje. "Co má na mysli těmi povinostmi?" Zeptal se podezíravě Elijah. "Vlastně nemám tušení. Vždycky si jen tak na den zmizí a pak se vrátí a je spokojený." Zjevně to Elijahovi nestačilo, ale bylo mu jasné že mu nijak nepomůžu a mě... Mě to mrzelo. Chtěla jsem mu pomoct jak nejvíc to šlo. Řekla bych mu všechno a to.... A to je špatně. Mám milovat Nicka a né okoukávat jeho bratra.
"Mám jít do města... nešel by jsi se mnou? Víš.... Hmmm. No viděla jsem tě tolik číst a tak mě napadlo že bych ti tu mohla ukázat jednu knihovnu, je malá a můžeme si tam koupit i kávu a... Nebo ne, nech to být. Nic jsem neřekla." Skončila jsem nakonec když jsem viděla zmatený výraz jeho obličeje. Chtěla jsem ztrapněně odejít, ale to už mě chytil za loket a byl od mých rtů jen na pět centimetrů. "Ne... Vlastně bych s tebou šel moc rád. Vážně moc rád." Znehybněla jsem pod jeho uchvatným pohledem a na tváři se mi vydolovalo něco jako usměv a něco jako zbožné uznání.
"P-p-půjdu se obléknout." Rychle jsem se dostala z jeho blízkosti, protože jinak bych okusila jeho rty a vychutnávala si každý jejich posun po těch mých.. Vběhla jsem do koupelny a opláchla si tvář ledovou vodou. "Bože dej mi sílu. Pokud se tohle dozví Nick... zabije mě.!" Rychle jsem se oblékla a snažila se ho dostat z hlavy. Ale jak to vůbec bude možné, když s ním jdu do města? CO MĚ TO SAKRA NAPADLO?!

Dodatek: Byla bych moc ráda kdby jste řekli co si o tom myslíte. Děkuji LinDee :*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Který z Původních?

Kol <3 38.2% (154)
Nicklaus 39.2% (158)
Elijah 15.4% (62)
Rebekah 6.9% (28)
Esther 0% (0)
Mikael 0.2% (1)

Komentáře

1 bara bara | 7. února 2014 v 18:07 | Reagovat

je to skvely pridas dnes povidku TTEOLAH :-)  :-)

2 Misell :] Misell :] | E-mail | Web | 7. února 2014 v 18:37 | Reagovat

těším se na další díl přidáš ho ještě dnes prosím ? :)

3 erin erin | 7. února 2014 v 18:46 | Reagovat

překrásné.... ;-)

4 Mishel Mishel | 7. února 2014 v 19:04 | Reagovat

Skvely :)

5 avanaka avanaka | 7. února 2014 v 19:51 | Reagovat

Bezvadný. Přidej další dílek co nejdříve, prosím.

6 Akmmes Akmmes | Web | 7. února 2014 v 20:32 | Reagovat

Skvelo spracované
Vieš že ma miluješ
Akmmes

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama