The Original Problem II- 12.díl

23. února 2014 v 13:32 | LinDee |  The Original Problem II- Dokončeno


Pohled Eleny:
Probudila jsem se vedle pevného horkého těla, ale pro mé nechápající pocity bylo špatně, že to byl Nick. Snažila jsem se usmát, ale byla jsem tak moc naštvaná! Jak mi to mohl udělat? Včera mi Elijah dovyprávěl celý ten příběh, už chápu co myslel tím, že stále nezná konec a všechno se utváří za pochodu. "Dobré ráno." Zašeptam když otevře oči. "Lásko... V kolik jsi přišla?" Zalhat nebude takový problém když on mi lhal celých sto let. "Asi kolem třetí ráno, začetla jsem se." Usmál se a pohladil mě po tváři. Kéž by tohle nedělal, je pro mě tak těžký pochopit co vlastně cítím a být naštvaná. "Jak ses vyspala. Nejsi ještě unavená, klidně ještě spi." Proč to děláš lásko? Proč mě tolik bolí ti lhát?
Ukápla mi slza a já jí rychle setřela. "Co se děje?" Nahnul se nade mě a slíbával mi slzy. Miluju ho. Tak šíleně až bolí to, že miluju i Elijahu. "Nic, jen... nic. Jsi na mě moc hodný a tolik se ti mění nálady." Objal mě a políbil na krk. "Znáš mě, jsem náladovej a cholerik. Ale to nic nemění na tom co k tobě cítím." No to by mě teda zajímalo, nikdy za sto let mi to neřekl. Vždy to bylo jen samé: Chci tě, jsi sexy, líbí se mi. "A co to je? Co cítíš?" Mlčel, vážně povedená odpoveď. Elijah to zvládnul říct po pár týdnech našeho vztahu a řekl mi to i včera večer neboli dnes ráno a Nick není schopný ani po sto letech! Vyvlíkla jsem se z pod jeho sevření a zašla jsem do koupelny. "Půjdu do knihovny, chci být sama ano?ů Řekla jsem klidně i když ve mě to vřelo. "Fajn, stavím se pro tebe po pátý." " Ne díky, dojdu sama." Oddechnul se a začal se smát. "Co tě to zase popadlo. Nikdy ti nevadilo nic co mezi námi je. Nechtěla si po mě vědět co k tobě cítím. Čím to je?" To je uplný blbec. Copak si ani nevšimnul že mám sporýš?!
"Možná proto, že vidím Kola aBonnie jak moc se milují a říkají si to třikrát denně. Nebo vidím jak se Elijah postaví mezi tebe a Katherin a začne s tebou kvůlu ní bojovat. A co děláš ty? Ovlivnuješ mě když chceš něco vědět. Řveš na mě a nebo mě špehuješ. Nikdy jsi mi neřekl že mě máš rád přitom já tě miluju!" To už mi slzy tekly proudem a řvala jsem na něj jako pominutá. Rychle jsem se převlíkla pod jeho pátravým pohledem. "Eleno..." Otočím se a jeho pohled je nevěřící. "Vem si tenhlekus dřeva a píchni si ho do srdce." Cože? On mě ovlivňuje! Jasně... nevěří že nemám sporýš, aspon něco mu už došlo, jenže já to musím hrát dál. Pro bezpečí všech. Vzala jsem si od něj dřevo a se zatajeným dechem jsem natáhla ruce před můj hrudník. Počítala jsem vteřiny... zastaví mě. Vím to. Zastaví mě. Musím tomu věřit. Dech jsem měla těžký a slzy mě znovu ovládly. "Proč to děláš Nicku? Chceš abych se zabila?" Zavzlykala jsem, ale on byl rozhodnutý. Napřáhla jsem se ještě víc a viděla jsem každý milimetr jak se kůl dostával blíž k mému srdci.
"Dost." Zastavila jsem se s kůlem asi centimetr pod kůží. Hodila jsem po něm kůl, který se mu zabodnul do ramene. Rychle ho vytáhnul a chytil mě. Vrazila jsem mu pořádnou pěstí a odcházela ze dveří. Před nima stál Kol s Rebekou a prohlíželi si nás. "Eleno stůj hned!!!" Chytil mě za ruku, ale já se mu vyškubla a z očí mi šlehaly plameny. "Nedotýkej se mě! Opovaž se mě ještě jednou dotknout a přídahám že tě pošlu do rakve! Jsi odpornej hnusák!" Slzy se mi kutálely po tvářích a utíkala jsem z tohohle domu. Nick by šel určitě za mnou, ale to by se do něj nemohl pustit Kol s Bekou. Vytáhla jsem telefon a napsala esemesku Elijahovi. "Za hodinu v knihovně." Hned jak se mi ukázalo odesláno Elijah stál za mnou a sahal mi na rameno. Nechtěla jsem se otočit a čelit jeho pohledu. A tak jsem se o něj jen opřela a nechala jeho hlavu položenou na mém krku.
"Co se stalo?" "Myslel si že mám sporýš, nakázal mi at se zabiju. Málem jsem to udělala. Bála jsem se, opravdu bála." Špitala jsem a snažila se už nerozplakat. Jen mě stisknul pevněji a políbil mě na spánek. "Mrzí mě to. Je to moje vina." Ironicky jsem se zasmála. "Jak by to mohla být tvoje vina? Ty se mi snažíš pomoct.... No nic, Davina bude v knihovně, musíš slíbit že ji neublížíš. Je to spíš přísaha, kouzelná." Kývnul a otočil mě čelem k sobě. "Měl jsem tam být a zastavit ho." "Pak by tě poslal pryč a mě by už nikdo nepomohl. Nebo by jste všichni skončili v rakvích a Bonnie mrtvá. Radši zemřu já." "Nezměnila jsi se. Dáš radši svůj život než aby někdo ublížil tvým blízkým." Políbil mě na čelo a já s vydechnutím zavřela oči. "Ch si si tě pamatovat a stejně tak každou sekundu co jsme spolu zažili." "Tak jdeme za Davinou, pomůže nám." Nedonutil se mě chytit za ruku, jen mi nabídnul rámě, jenže já ted potřebovala víc. Cítit tu lásku.
Propletla jsem s ním prst a celým mým tělem projela energie. "Nevím co dělám, ale vím že je to správný. Takže se nedrž zpátky slyšíš?!" Zasmál se a přejel palcem po hřbetu mé dlaně. "Slyším. Ani nevíš jak je těžké se od tebe držet dál." ůKde je vlastně celou tu dobu Katherine?" Pokrčil rameny a nadechnul se. "Přes den když odejde Nick, odejde taky, nemám ani tušení kam, asi za nějakýma klukama nebo do nákupáků. Večer zase příjde a schová se v pokoji nebo do obýváku s flaškou." Usmála jsem se nad tím tńem kterým to říkal. "Už jsem ji s tebou moc neviděla.ů Zasmál se. "A tvůj tón vypovídá o tom že jsi z toho nadšená." "Přesně tak." Zasmály jsme se a šli přímo za Davínou, snad mi dokáže pomoct. Prosím!

Dodatek: Snad se vám to líbilo. Moc moc prosím o komentáře, děkuju LinDee :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Který z Původních?

Kol <3 38.2% (154)
Nicklaus 39.2% (158)
Elijah 15.4% (62)
Rebekah 6.9% (28)
Esther 0% (0)
Mikael 0.2% (1)

Komentáře

1 Misell :] Misell :] | E-mail | Web | 23. února 2014 v 14:18 | Reagovat

přidáš prosím dneska další díl? :)

2 avanaka avanaka | 23. února 2014 v 15:07 | Reagovat

úžasný. přidej další díl co nejdřív

3 Mishel Mishel | 23. února 2014 v 15:15 | Reagovat

Skvely :)

4 erin erin | 23. února 2014 v 15:24 | Reagovat

sskvělý. je to parádní. ;-)

5 Juliette Juliette | Web | 23. února 2014 v 16:08 | Reagovat

Nádhera...moc se mi to líbilo....jsem zvědavá, jestli jim na to Nick přijde :D moc se těším na pokráčko :)

6 bara bara | 23. února 2014 v 21:23 | Reagovat

Skvely :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama