The Original Problem II- 5.díl

2. února 2014 v 20:18 | LinDee |  The Original Problem II- Dokončeno


Pohled Elijahy:
Všichni jsme čekaly v hale a Kol se rozběhnul ven. Z okna jsem viděl jak Bonnie obejmul, otočil se s ní v náručí a začal jí hladově líbat. Byl jsem za něj štastný, ale tím víc mi chyběla moje Elena. Kathrin jsem nemohl vystát. Když ale Bonnie s Kolem přišly, Elena ztuhla a přestala dýchat. Nechápavě jsem se na ní koukal, ale ona hypnotizovala Bonnie pohledem. Poznala jí? To není možné. "Eleno." Vydechla Bonnie ale Kol ji chytil za ruku a vzpamatovala se. "Moc ráda tě poznávám. Já jsem Bonnie." Podala jí ruku a Elena ji hned přijala. "My se známe že? Teda... viděla jsem tě už někdy." Pamatuje si jí! První pozitivnjní věc. Bonnie nevěděla co říct a já jen zakroutil hlavou. Bůh ví, co byjí pak Nick udělal. "Né, pochybuju, asi si mě s někým pleteš." Elena se zamračila a trvala si na svém. "Co to se mnou hrajete za hru? Přísahám že jsem tě už někdy viděla. A tebe taky Rebeko!" Chytila se za pusu a přitiskla se ke zdi.
"Eleno?" Zeptal jsem se a stál hned u ní, Nick mě odstrčil a přidržel jí. "Co jsi to říkala?" Chytla se za hlavu a polkla. "Já už ani nevím. Moc ráda vás obě poznávám." Sakra!!! Musím s tím něco udělat, kdyby měla ten svůj náhrdelník..... Sáhnul jsem so do kapsy a nahmatal ho. Musím jí ho dát. "Taky mě těší. Já ... asi ... můžu poprosit o vodu?" Zalykala se Bonnie a Elena ihned zareagovala. Zavedla jí do kuchyně a to se už Rebeka pustila do Klause. Chytla ho pod krkem a přitiskla ke zdi. "Co jí to děláš?! Na nás si snad může pamatovat né? Elijah už má sice Katherin, ale naše je to pořád kamarádka." On jí jednoduše odhodil a zasmál se. "Už není Becko, ale můžete začít od začátku. Stačí aby si vzpoměla na jednoho a vzpomene si na všechny. Víš to moc dobře." Protočil jsem očima a polibil Katherin, ta to nečekala, ale zapojila se. "Pojd, jdeme se projít." Kývla a všichni na nás překvapeně koukaly.
"Proč to se mnou nechceš zkusit doopravdy?" Zeptala se po chvíli co už jsme byly dost daleko a tak jsem se jí nemusel dotýkat. "Protože miluju Elenu." Jednoduché vysvětlení a pravdivé. "Ale mě miluješ taky. Neříkej že ne. Pořád se na mě tak díváš." Zakroutil jsem hlavou. "Nejsi mi jedno, to ano, ale nemiluju tě. Je po všem, mezi námi už nic není. Promin Kathrin." Vypadla vážně smutně, ale to jí nezastavilo od toho aby mě políbila. Chvíli jsem byl překvapený, ale nakonec jsem jí odtrhnul. "Nedělej to Kath.Bude to pro tebe horší." "Tak mě zase miluj. Já na tebe nezapoměla." Poodstoupil jsem od ní a omluvně se na ní díval. "Promin, ale ne. Ted je v mém životě jen Elena." "Která si tě nepamatuje a spí s tvým bratrem!" Au.. to byla rána pod pás. "To na tom nic nemění."

Pohled Bonnie:
Elena mi dala sklenici vody a já byla štěstím bez sebe. "Vážně tě od někud znám. Nepotkali jsme se někde? Neznala jsi mě jako člověka?!" Zvídala nadšeně ale musela jsem ji zklamat. Klaus nás poslouchal. "Ne, mrzí mě to. Ty si vážně nic nepamatuješ? Ani rodiče a bráchu?" Zakroutila hlavou a já ji rychle objala. Tím jsem jí enápadně dala vědět, že o něčem mám tušení. Pevně jsem se k ní tiskla a šeptala. "Až nás nikdo neuslyší." "Já věděla že tě znám." Šeptla nadšeně. "Nikomu o tom neříkej." Kývla a odtáhla se ode mě. "To mě mrzí, nevím co bych dělala kdybych si nic nepamatovala." Elena se zasmála a opřela se o pult. "Není co dělat. Žiješ život dál, na základě toho co ti kdo řekne."
"Mohla ny jsi říct Kolovi, že se za večer omlouvám? Nechěla jsem na něj tak vyjet, byla jsem unavená a zmatená." Pořád je to ta samá Elena. "Jasně, určitě to ale chápe." "Nevím proč, ale nechci aby na mě byl naštvaný. Ato ho skoro neznám." Zasmála jsem se. "Jo , Kol tak na lidi působí. A neboj, určitě nebude naštvaný." Mám Elenu zpět, ted už jí jen dát zpět Elijahovi a jí samé.


Pohled Eleny:
Bonnie o mě něco ví. Já věděla že ji znám. Viděla jsem její tvář v tom snu. A... nemám ponětí co to znamenalo. Seděla jsem v knihovně a četla si Jane Austinovou. "Promiň nechtěl jsem tě rušit, nevěděl jsem že tu někdo je." Omluvil se Elijah a chtěl odejít. ůNeodcházej!" Zavolala jsem na něj a doufala že se mnou zůstane. Bylo mi s ním pěkně. "Chceš slyšet další část pohádky?" "Ne ted. Jen jsem si chtěla popovídat." Překvapeně si ke mě sednul a čekal až začnu. "Znám Bonnie. V podstatě mi to potvrdila. Neměla jsem to nikomu říkat, ale myslela jsem si, že mi nějak pomůžeš.... Já vím, je to divný, asi jsem o tom měla mlčet." Zasmál se a Položil svou ruku namou, aby mě utišil. "Ne, vlastně, chtěl jsem ti to říct sám." Usmála jsem se a byla ráda že mě nepovažuje za blázna.
"Bonnie si znala ještě jako člověk, byla to tvoje nejlepší kamarádka. Znaly jste se od školky, plánovaly jste si že půjdete na vysokou na..." "Na doktorky." "Vzpomínáš si?" Zakroutila jsem hlavou. "Ne, ale vždycky jsem chtěla spíš lidem omáhat než jim sát krev. A co víc?" "Promiň, víc ti neřeknu. Nemůžu. Kdyby se to někdo dozvěděl, všechno by se pokazilo. O tobě a tvé rodině ti může povědět ona ale ted." Vyndal něco z kapsy a nechal to videt z ruky. "Je krásný." "Jo, a proto jsem si řekl že ti ho dám." Začervenala jsem se asklopila pohled. "Děkuju." Vstal a nejdřív se mi podíval do očí. "Je nutné, aby jsi ho nikdy nesundala ano?" "Dobře, přísahám." "Budu tě muset ovlivnit. Jde o to, že Niklaus tě můžedonutit ho sundat. Ale je to moc důležité pro to, aby jsi zjistila kdo jsi dříve byla. Věříš mi?" Jistě jsem kývla a čekala. Nevím proč jsem mu tolik věřila. Jestli kvůli těm krásným očím, nebo usměvu hodného boha...
"Nikdy si ten náhrdelník nesundáš a nenecháš nikoho aby ti ho sundal ano?A nikomu to neřekneš." "Nikdy." Pak mi přívešek zapnul. "Když se tě Nicklaus pokusí ovlivnit, budeš dělat jakože to funguje. Je v tom sporýš, takže to musíš zahrát věrohodně." "Počkej ale já nemůžu! Nemůžu mít sporýš!" Křikla tiše a koukala se kolem sebe. "Nevadí to. Nevěděla jsi to a on to vědět taky nebude." Uklidnovala jsem se a kývla. Neudlala jsem nic proti pravidlům. "Chceš teď slšet tu pohádku?" Zase jsem si sedla a čekala. Zrovna když chtěl začít, slyšela jsem na schodech Nicka. "Nick! On mě zabije. Sakra! Spolupracuj jo?!" Kývnul, já si mu sedla na klín a začala ho líbat na krku. Chytil mě za zadek a tisknul si mě k sobě. Nick otevřel dveře a já se od Elijaha odtrhla. "Bože Nicku! Ty vždycky dokážeš zkazit zábavu. Řekl ti někdo že jsi otravný? Jako nezvaný host." Pohodila jsem vlasy stejně tak jak to dělá Katherin a Nick se zastavil. "Drž hubu Katharino. Hledal jsem Elenu." Našpulila jsem rty. "A vidíš jí tu snad? Já teda ne, co kdyby ses zase odvalil pryč a nechal nás dodělat to co jsme začali?" Protočil oči. "Dávej si pozor Katharino, mohl bych tě nedopatřením zabít." "Jasně, hned potom co se projedeš na jednorožci. Pápá Klausi, máme práci." Zvedla jsem se z Elijahy a zavřela Nickovi před očima.
Elijah na mě udiveně koukal a pak se začal smát. Počkala jsem až Nick odejde apak jsem se začala smát i já. "Šlo ti to perfektně, kde jsi to odkoukala?" Zeptal se a já zas sklouzla do křesla. "Stačí jí chvíli pozorovat a ty nadutý pohyby obšlehneš... Promin, já vím že je to tvoje.." "V pořádku. Máš trochu pravdu. Ale asi by ses teď měla jít převlíct, co když tě bude hledat zas." Kývla jsem a rychle se přenesla do pokoje. Pořád jsem na rtech cítila jeho vůni. Ach... co jsem to zas udělala?

Dodatek: Tak co říkáte? Dobrý ne? :) Prosím o komentáře, díky LinDee :*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

TOP tým- Elena+

Elijah 70.1% (75)
Klaus 29.9% (32)

Komentáře

1 bara bara | 2. února 2014 v 20:34 | Reagovat

super :-)

2 Misell :] Misell :] | E-mail | Web | 2. února 2014 v 20:38 | Reagovat

úžasný, skvělý a boží :3

3 avanaka avanaka | 2. února 2014 v 21:39 | Reagovat

Parádní

4 erin erin | 2. února 2014 v 22:26 | Reagovat

dokonalé ;-)

5 Zdeňka Zdeňka | E-mail | 2. února 2014 v 22:39 | Reagovat

To je víc než dobrý! :) :3 o hoodne víc! Doufám, že na to Elena brzo přijde :3

6 Blair Blair | 2. února 2014 v 23:43 | Reagovat

Bozi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama