The Original Problem II- 7.díl

4. února 2014 v 15:55 | LinDee |  The Original Problem II- Dokončeno


Pohled Elijahy:
"Měl by sis jít odpočinout." Usmál jsem se a rozhodně jsem neměl v plánu jí opouštět. "Jsem v pořádku. A co ty? Co Nicklaus?" Pokrčila rameny ale bylo na ní vidět že je nesvá. "Nějak to vyřešíme. Vždycky jsme to vyřešili." Kývnul jsem a posadil jsem se. "Tak tu se mnou ještě chvíli seď a pověz mi, co ti řekla Bonnie?" Celá se rozzířila a dala si nohu přes nohu. "Měla jsem bratra Jeremyho, mamka Mirandu a tátu Graysona, s těma jsem žila, ale pak jsem taky měla tetu Jennu. Bonnie mi ukázala jednu fotku. Všichni jsou tak nádherný a hlavně moje matka." Kývlnul jsem, o tom nebylo pochyb. "To jsi zdědila po ní." Lehce se začervenala a radši to zamluvila. "A Bonnie znám od školky. A taky Caroline. A prý jsem někoho milovala." Vypadala zamyšleně. "Nechtěla mi říct jméno. Nechtěla mi toho říct spoustu."
"Kdyby ti řekla víc... Všechno by se zkazilo. Všechno by si zapoměla a už by jsi to nikdy nedozvěděla." Pohodila vlasama a zaklonila hlavu. "Já vím! Ale je to tak frustrující! Konečně mi někdo chce říct kdo jsem ale nemůže." Pohladil jsem jí po zádech a lehce se zasmál. "Neboj. Všechno se dozvíš." Musela nemůžu o ní přece přijít! "Ale rád tě přivedu na jiný myšlenky. Kde jsme skončily s tím příběhem?" Rychle hlavu zvedla a usmála se. "Elena tančí s Danielem, zatímco Benedickt je naštvaně pozoruje. A Kol mezitím flirtuje s Bonnie." Cože to právě řekla? Vyvaleně jsem na ní koukal a ona sama se zastavila. "Já... promin jenom se mi to zdálo." "Eleno. Tohle jsem ti ještě neříkal." Přivřela oči a hleděla na mě. "Já nevím. Prostě se mi o tom zdálo. Tak jak to teda bylo?" Polknul jsem a po chvíli ticha odpověděl. "Přesně tak jak jsi říkala." Začal jsem jí všechno vyprávět, pořád se na něco ptala, usmívala se a nakonec se mi opřela o rameno.
Vyprávění jsem skončil u toho jak jsme se s Nicklausem kvůli téhle krásce poprali, pak usnula. Porozoval jsem jí dobrých patnáct minut a hladíl její hebké vlasy a nakonec jsem ji vzal do náruče. Donesl jsem ji až k bratrovi do pokoje a ten se divil když mě viděl. "Nenecháš si jí u sebe?" Posměšky! Hm. Jak rád bych to udělal. "Ne. Nejsem na spaní ve třech a Katharina na mě jistě čeká." Podal jsem mu ji do náruče i když nerad a nenápadně ji pohladil po pasu. "Když už jsi mi jí vzal, tak se k ní koukej chovat dobře. Už tě nechci vidět na ni řvát." Bez odpovědi jsem se otočil a odešel do svého pokoje. Tam jsem viděl rudookou Katharinu jak kouká z okna do temnoty večera. "Co se děje?" "Mrzí mě to. Opravdu mě to mrzí, nechtěla jsem aby se ti něco stalo." Nechtěl jsem odpovídat a tak jsem jen kývnul. Svléknul jsem se a uložil se do postele. Pomalu si lehla taky ale stále byla taková nesvá. Vočích měla záblesk slz a tak jsem jí k soběpřisunul tak, aby mi ležela na hrudi. Připadala mi jako polámaná panenka. "Tohle ale na mém rozhodnutí nic nemění." Upozornil jsem jí aonakývla. "Já vím. Dobrou noc." "Dobrou Katharino."

Pohled Eleny:
Ráno jsem se probudila a Nicklaus na mě už naštvaně koukal. "Dobré ráno." Začala jsem jakoby se nic nestalo. "Pro tebe dobré nebude." Procedil mezi zuby, ale já na něj nereagovala. "Snídal jsi už?" "Přestan dělat jakoby se nic nestalo!" Otočila jsem se a s mým překvapením jsem si stále stála za svým. "A co se stalo? Myslíš to, že jsi probodnul svého bratra?!" Připendlil mě ke zdi. "A ty jsi šla za ním, aniž by jsi věděla proč se pereme. Nešla jsi za mnou. Copak mě už nemiluješ?" V očích měl zradu než cokolik jiného a já ho jen lehce pohladila po tváři. "Jasně že tě miluju. Copak mi nevěříš. Miluju tě Nicku. Ale co si ode mě čekal. Že když tě uvidím zabíjet Elijahu, že za tebou příjdu azačnu ti tleskat? Je to můj přítel a nechci aby jsi ubližoval mým přátelům." Uvolnil se a čelo přitlačil k mému rameni.
"Nechci zůstat sám Eleno. To proto to všechno." Zamračila jsem se a dál ho hladila. Milovala jsem jeho přítomnost. Bylo to tak jasné jako že ráno vychází slunce. "Všechno. Ale Katherin měla pravdu." Odtáhnul se a viděla jsem že tohle znamená že se mě pokusí ovlivnit. Díky za ten náhrdelník "To co ti ted řeknu, ihned zapomeneš." "To co miřekneš, zapomenu." Usmál se a začal. "Opustili mě. Tatia i Katharina. A pak jsi přišlaty. Měla jsi být moje, ale ne. Nebyla. A vždy když tě vidím, mám chuť... Nevím co víc. Jestli tě kousnout, nebo tě líbat, nebo tě zabít." Snažila jsem se nevypadat vyděšeně. "Proč bys mě měl zabíjet?" "Protože jsi mě taky odmítla. Nikdy jsi mě nemilovala." Co to říká, to je lež. "Vždyť já tě miluju. No tak Nicku, víš to. Není tu pro mě nikdo jiný..." Až na... Ne není! Podívej se jak se trápí- Miluješ ho. nemysli ted na Elijahu.
"Já vím. Ted mě miluješ. Ale já pořád nevím co dřív." Usmála jsem se a políbila jsem ho. Líbala jsem ho náruživě, tak jak se mu to líbí. A pak jsem mu nastavila krk. "Dělej co chceš." Spontálně zavrčel a ostřemi zaryl zuby do krku. Trochu jsem vykvikla, ale pak se má bolest změnila na slast. "Ach Nicku!" A jistě že neskončilo jen u toho. Naše těla k sobě prostě sedla.

Dodatek: Tak co? :) Zase moc poprosím o vyjádření. Díky LinDee :-*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl jsem tu.

KLIK :) 100% (437)

Komentáře

1 avanaka avanaka | 4. února 2014 v 16:02 | Reagovat

vážně paráda. přidáš ještě dneska nějaký díl?

2 bara bara | 4. února 2014 v 17:05 | Reagovat

skvely :-)

3 erin erin | 4. února 2014 v 18:07 | Reagovat

wow...prostě wow....to je šílený...ale brutálně šílený....tak šílený až je to naprosto skvělý, úplně mě to rozsekalo....prostě pecka...jsi skvělá ;-)

4 LinDee LinDee | Web | 4. února 2014 v 19:13 | Reagovat

[3]: Děkuju Erin! Ty tvoje komentáře mě vždycky potěší a nemůžu se přestat usmívat. Jsem ráda že se ti to líbí.

A všem ostatním taky. Jsem za ty koemntáře opravdu moc ráda! :)

5 Misell :] Misell :] | E-mail | Web | 4. února 2014 v 20:27 | Reagovat

Tuto povídku miluju ^_^

6 Blair Blair | 4. února 2014 v 20:29 | Reagovat

jak jinak nez zase perfektni :)

7 Zdeňka Zdeňka | 5. února 2014 v 23:53 | Reagovat

tak to je bomba! koukám, že se to ubírá správným směrem :3 a to je báječný! :) těším se na další ;) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama