You or Us?- 2.díl

26. února 2014 v 12:18 | LinDee |  You or Us?


Pohled Becky:
"Becky! Konečně jsi tady!" Šveholila a zabořila mi hlavu do mezery na krku. "Moc jsi mi chyběla Inno." Ještě chvíli jsme se jen tak objímali a pak z auta vystoupil Joseph. Zapomeňte co jsem o něm říkala, protože já zapomněla taky. Teď to byl prostě jen úchvatný, nádherný a božský chlap. Náhle jsem byla ráda za tu vibrující hračku od Charlie. Nemohla jsem z něj spustit oči, byl prostě úžasný. "Budeš na mě zírat ještě dlouho nebo si konečně nasedneš?" Zavrčel. Náhle jsem si vzpomněla. Stačí jedna věta a všechno posere. "Jen jsem se koukala jestli se na tobě něco nezměnilo... A řekla bych že ne, pořád jsi stejnej samolibej idiot co dbá jen na svůj vzhled ale nezabývá se inteligencí." On se jen zasmál a chtěl něco povědět, jenže Inna ho zarazila. "Dost oba dva! Teď přijela, nemůžete se chovat trochu rozumně? Budete spolu žít celkem dlouho, tak si začněte zvykat." Oba dva jsme si odfrkli a on zase nasednul do auta. "Oh ano, pořád stejný gentleman." Zamumlala jsem když jsem dávala kufr do auta. Najednou mi přišlo že svou elektronickou hračku mu hodím do vany a nechám ho pocítit pořádný šok. Třeba se vzpamatuje! Zasmála jsem se a sedla si do zadu.
"Jak dopadlo tvé první album? Slyšela jsem ho asi stokrát. Později mi musíš říct o kom je ta písnička Pain." Zasmála se a mrkla na mě svým obvyklým lišáckým pohledem. Oh zlatíčko to nechceš vědět. "O nikom. Prostě je. A album mělo celkem dobrou úspěšnost, zajistilo mi to smlouvu na další desku a peníze na to, abych sem doletěla a byla schopná ti dávat peníze za nájem a nakonec i pokrýt polovinu peněz, kolik bude stát ten byt." Inna se na mě otočila přes opěradlo a zamračila se. "Nechci tvoje peníze Becky. Jsme jako sestry, takže bez výmluv." Usadila se zase normálně a dala ruku Josephovi na klín. Jen jsem protočila očima, ale on mě zrovna viděl. Trapas. "Jak to někdo může poslouchat, ten tvůj ječák? Kdo by ti mohl dát hlavní roli v muzikálu." Zasmál se, ale ve mě to vřelo. On prostě ví jak mě naštvat. "Asi tak, jako když tebe dosadili do rolu charismatického Klause. Jediný co máte společný je to, že jste oba dominantní kreténi." Zaznamenala jsem jak Inna zpevnila stisk a Joseph vydechnul. "Ani jsi to její album neslyšel Josephe. Neslyšel jsi jak zpívá, tak nevíš co říkáš. Zpívá báječně a všechny ty texty jsou tak procítěné."
Zasnila se a mě najednou bylo trapně. Jak jsem jí mohla přiznat že všechny se odvíjejí z mého vztahu k jejímu příteli? I ty naštvané, dokonce i ty vtipné ale nejvíc ty smutné a zamilované. Nikdo to neví, nikomu jsem se nesvěřila, jak by asi vypadalo že já nicka z vesnice je zamilovaná do bohatýho herce, který pálí za mou kámoškou? A navíc už je to pryč. Teď už ho prostě jen nenávidím. "Chudák ten, komu je zpívala." Kdybych tebe měla považovat za chudáčka, tak by se ti musela stát něco hrozného. Třeba že by ti v ruce vybuchla bomba, ale nevím jestli bych se náhodou nesmála i tomu.
"Víš, možná bude lepší když mě budeš ignorovat. Budeme spolu bydlet dokud si něco nenajdu, takže pokud chceš bejt nápomocnej tak mi můžeš s hledáním pomoct." Zavrčela jsem zarývajíc nehty do sedačky. "Co třeba se vrátit odkud jsi přišla?" "Víš co Inno? Zavez mě do hotelu. Bude to lepší pro nás všechny, třeba ho ta nenávist ke mě po čase přejde. Dávám tomu roky." Vyndala jsem peněženku a koukala se kolik mám peněz. Asi bych si na víc nocí potřebovala vybrat v bankomatu, ale zvládnu to. "Ani náhodou! Bydlíš u nás ať se ti to líbí nebo ne!" "Jemu se to nelíbí." Zašeptala jsem a když jsem po něm nenápadně hodila očko, vypadal zahanbeně a trochu omluvně. Ihned jsem pohled stáhla a koukala jsem se z okna. Je to tu prostě nádherný. V tom začala v rádiu hrát ona písnička. "Love is just a pain, Dont worry I am not afraid -of it..." Pak mi to došlo. Moje písnička! Moje, o něm, a on jí teď uslyší. "Vypni to! Inno ihned to vypni!" Zasmála se ale nevypínala. "Becky tvojí písničku hrají v rádiu! No tak." "Říkám ať to vypneš. Prosím, hned!"
Povzdechla si a přepnula na jinou stanici. Vydechla jsem a snažila se přijít na to, jestli to Joseph pochopil. Protože tyhle slova jsem mu už jednou říkala. V ten den, kdy se rozhodnul že si odveze Innu sem. Říkala jsem mu co k němu cítím. Ale ne, nepoznal to. Naštěstí. "Nakonec nebudeš asi tak hrozná." Zamumlal ale já mu nevěnovala pozornost. Myšlenkami jsem byla u onoho dne, kdy se mi rozsypal celý svět. Po pár minutách jsme zastavili. "Jsme tady Becky." Páni. To nebyl byt to byl barák. Veliký, jednopatrový a šíleně elegantní. Byl prostě... "Wow." Inna se zasmála a vzala mě kolem ramen. "Jo, Wow." Zasmála se a vedla mě dovnitř. "Počkej, vezmu si kufr." "Joseph ti ho vezme." Ten se jen zasmál. "Né, to nevezmu." "Jak jsem řekla, on je rozený gentleman." Otočila jsem se, odstrčila ho a vytáhla si kufr sama. Když jsem couvala do někoho jsem narazila.
Položila jsem kufr a rychle jsem se otočila. "Ježíš pardon. Omlouvám se." Ten krásný muž se usmál a mávnul rukou. "V pořádku. Nechcete s tím pomoc?" Byl tak milý. "Děkuju jste milý, ale ne. Zvládnu to." Znovu jsem se chytila kufru a to už přišel Joseph. "Čau Johne. Ona tvou "Pomoc" potřebovat nebude. Díky že ses zastavil." Vzal mi kufr a táhnul mě od toho Johna pryč. "O co ti jde Josephe?" Zavrčela jsem a odtáhla od něj ruku. "Jestli chceš bejt jednou z těch holek který ošuká a pak je co nejdřív nechá být tak fajn. Bav se s ním jak chceš." "Vážně? Tak to spolu máte ledacos společného." Vytrhla jsem mu kufr z rukou a šla od něj jak nejrychleji jsem mohla. "Mimochodem, nezamknul sis to svoje předražený auto." Nechala jsem ho tam stát a rozrazila jsem dveře do jejich domu.
"Becky. Joseph má pravdu, John je... není to tvůj typ věř mi. Jediný co chce je dostat se ti do kalhotek." A co může bejt horší než to co udělal její přítel? Vyspal se se mnou a nakonec mi řekl že miluje Innu, že se jí zeptal jestli se s ním neodstěhuje. Myslím že nejsou až tak rozdílní. "Je to moje rozhodnutí Inno. Kdybych s ním chtěla do postele tak to udělám a je mi jedno co o něm říká tvůj debilní přítel." Zavrčela jsem a pak jsem se uklidnila. "Promiň Inno. Já... asi půjdu do pokoje." Usmála se objala mě a políbila mě na čelo. "Hned první dveře vpravo. Koupelna je hned naproti a ručník je ve skříňce vedle zrcadla." Pořádně jsem se nadechla a odtáhla jsem se od ní. "Děkuju. Mám tě ráda, jen víš jak nesnášim když mi někdo nařizuje.... Půjdu si vybalit." Odešla jsem do pokoje a padla na tu krásnou obrovskou postel.
Rychle jsem si pár věcí vybalila a rychle jsem zašla do koupelny. Jak to tu s tím blonďatým ďáblem vydržím? Musím si začít ihned něco shánět. Zašla jsem do koupelny a stáhla ze sebe všechno oblečení. Otevřela jsem sprchový kout a nechala odtéct vodu čekajíc než bude horká. Když se objevila první zmínka o páře vlezla jsem dovnitř a zavřela dveře. Miluju vařící vodu klouzající po mém těle. Odplaví všechen stres. "I let it fall, my heart and loosing thing, that want to clambed it. I set fire to the rain..." Jo, zpívat si ve sprše. Hmmm. Miluju to, je to tak uvolňující. "Sklapni Becky. Stačí že jsem tě slyšel v radiu." Bouchal na dveře a já začala zpívat hlasitěji. Miluju když je naštvaný. Inna se začala smát a já nepřestávala. Jenže v tu chvíli dovnitř vešel s naštvaným pohledem, vstoupil do sprchy kde jsem byla naprosto nahá a kluzká od vody. Vlezl tam i oblečený a nechal se zmáčet.
Zacpal mi pusu svou dlaní a koukal mi zpříma do očí. Jen jsem se v nich ztrácela a pak si uvědomil že jsem vlastně nahá. Znervózněl, pohled mu začal sjíždět, ale já nebyla schopná se hnout. "Říkal jsem ... ať mlčíš." Šeptal a oči mu zastavili na mých prsou. Rychle jsem se vzchopila a zakryla se. Rychle se otočil a vyšel ven. Tohle bylo vážně moc divný. "A tohle bylo co?" Zeptala se Inna s pozvednutým obočím.

Dodatek: Moc vás prosím o komentáře,abych věděla jestli stojíte o další díly :)) Děkuju LinDee :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 avanaka avanaka | 26. února 2014 v 15:27 | Reagovat

Paráda. Rozhodně piš dál.

2 VeVe VeVe | 26. února 2014 v 16:17 | Reagovat

Hodně zajímavé!! Další kapču, prosím.. a rychle!! :)

3 Wer Wer | E-mail | Web | 26. února 2014 v 17:40 | Reagovat

No tak ten koniec bol naozaj podarený! :D Len 2. časť, ale už túto poviedku totálne milujem :D

4 Ivina Ivina | 26. února 2014 v 22:53 | Reagovat

Je to bombové, ja Josepha milujem takže šialene milujem aj túto poviedku :D

5 Erin Erin | 27. února 2014 v 7:02 | Reagovat

wow...tak tohle bude ještě hooooodně vtipné soužití... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama