You or Us?- 3.díl

27. února 2014 v 17:27 | LinDee |  You or Us?"A tohle bylo co?" Zeptala se Inna s pozvednutým obočím. "Chtěl mě naštvat. Povedlo se to." Řekla jsem pořád mimo a natáhla jsem se pro připravený ručník. "Proč se tak nesnášíte?" Zeptala se a už byla viditelně v klidu. "Dlouhá historie. Jen se budu snažit se odtud dostat co nejdřív." Zabalila jsem se do osušky a vyšla ven. "Nechceš dnes zajít do baru? Určitě tu nějaký dobrý je ne? Mám chuť se pěkně opít." Protože nechápu Josephovo chování.
"Tak se obleč a někam zajdeme jo? Vedle je super Havana bar a dnes mají speciální akcičku. Víš jak to myslím." Zamrkala na mě a mě to bylo jasný. Naše akcičky znamenají striptýzové radovánky a litry chlastu. Vždycky jsme byli bláznivky. "Takže. Mám si na sebe vzít něco moc odvážného říkáš?" Zeptala jsem se a ona se lišácky usmála. "Vždycky víš jak to myslím." Vytáhla jsem z poličky černé tílko se zlatým pásem a džíny stejné barvy. Hodila jsem je na postel a podle Innina výrazu mi bylo jasné že to je správná trefa. "Ještě to chce ty správné boty..." Zapřemýšlela jsem a pak jsem sáhla na dno nevybaleného kufru. Vytáhla jsem černé boty na deseticentimetrovém podpatku s bodlinami na přední straně a podpatcích. Skvěle to doplňuje ten outfit. "Paráda. Vždycky máš to správný." Nařkla mě a pohladila bodliny těch bot. "A mám něco i pro tebe." Vytáhla jsem druhé boty platinové na úzkém podpatku a s otevřenou špičkou. "Pro mě? Jsou perfektní!" Přitiskla si je k hrudi a líbla mě na tvář.
"Nejsou tvůj styl." Řekl se smíchem Joseph stojíc mezi dveřmi. "Jo, jsou spíš tvůj typ že? Jenže tvojí velikost jsem neznala. Promiň, kdyštak příště." Protočil očima a šel vzít Innu kolem pasu. Přitulil si jí k sobě a když jsem viděla její šťastný pohled musela jsem se usmát. "No tak. Běžte si to dělat vedle. Navíc dnes máme ten striptýz ne?" Zasmála jsem se a Inna zčervenala. "Jaký striptýz Inno. O čem to mluví?" "No..." K ničemu se neměla a tak jsem to na něj vybalila já. "Chceme se bavit. Ty nám nestačíš. Budeme koukat na sexy chlapy jak se svlékají a tančí nám před obličejem. A budeme pít, hodně pít." Osvětlila jsem mu to a Inna se k němu otočila čelem. "Neboj lásko. Jen se chceme pobavit. Ty víš že nejradši stejně koukám na tebe. Jako dneska ráno. Dnes odpoledne i těsně před tím než jsme jeli pro Becky." Fuj. Chtělo se mi zvracet. Zaksichtila jsem se a strčila je k východu. "Jak jsem řekla. Dělejte si to někde jinde."
"Žárlíš nebo co?" Ironicky jsem se zasmála. "Na tebe ne. Věř mi." Inna se otočila a odešla i s botami v rukou. "Z toho už jsem vyrostla." Přesládle jsem se usmála a zamávala mu na znamení ať opustí můj pokoj. "Pořád je to můj byt. Nechovej se jako doma." "To ale nezáleží na tobě frajere." Zavřela jsem za ním dveře a začala se převlíkat.
...
"Hej kočko. Pojď k nám nahoru!" Zavolal na mě jeden striptér a podával ke mě ruku. Jasně že jsem se neupejpala a ihned jsem vyskočila na podium k nim. "Tak co? Líbí se ti jak tančíme?" Zeptali se a začali se kolem mě vlnit. Šíleně jsem se smála a přidala jsem se k nim. Inna to natáčela na mobil a tančila na židli. "Jo Becky! Jo Becky!" Volala a já se začala kroutil ještě víc. Nemohla jsem se více smát. Po chvilce jsem seskočila dolů a dala si pořádného loka margarity. "Páni ty to ale umíš rozjet!" "Já se už nezměním!" Smála jsem se . "Jo jsi jako Nick. Ten taky paří do padnutí. Vždycky je naštvanej že už chci jít." O můj Bože. Vždycky pokazí zábavu. "Chápu to dobře že už chceš domu?"
Kývla a povzdechla jsem si. "Fajn. Jdeme." Vzala jsem si kabelku, zamávala chlapům na podiu. "No tak! Ty nemůžeš odejít!" Přemlouvali mě a chytili za ruku. "Teď příjde překvapení. Přijde na řadu travesti show! To musíš vidět a rozjet to tady na podiu!" Přemlouvali mě dál a já se s prosíkem koukla na Innu. "Já musím za Josephem... Ale můžeš pak přijít, dám ti klíče aby jsi nemusela zvonit." Hodila jsem se jí kolem krku. "Super! Nečekej mě do rána." Vzala jsem si její klíče a schovala je do kabelky. "Dávej na sebe pozor a kdyby něco tak volej." Vlezla jsem za chlapama zase na podium a užívala si každou sekundu.
Travesti show byla naprosto úžasná. Hrozně jsme se zasmáli a mám pár super fotek. Všechny je mám na mobilu, a taky videa požádala jsem nějakou pani, aby nás točila, takže se pak můžu pochlubit Charlie a Inně. Asi kolem čtvrtý ráno s naprostou opilostí jsem se belhala domů. Cestou jsem se šíleně smála a tančila na hudbu která mi už hrála jen v hlavě. "Jste v pořádku?" Zeptal se mě někdo a po tom co jsem se otočila jsem viděla že to byl ten John. "V naprostém." Smála jsem se a málem jsem zakopla o svoje vlastní nohy. "Doprovodím vás." Zasmála jsem se a kdyby mě nechytil tak spadnu na zadek. "Nemusíte, zvládám to." Taky se usmál a podepřel mě. "Ale jo. Pojď." Vylovila jsem z kapsy klíče a snažila se strefit do zámku. Když mi klíče už po třetí vypadli z ruky odemknul místo mě.
"Kde máš pokoj?" To zvládnu sama!" Pustil mě, dal mi klíče do ruky a zavřel za sebou dveře. Všude už bylo ticho, až na vzdechy slasti. Bože proč?! Nesnáším ho! Nesnáším jak vzdychá její jméno! Šla jsem a zakopla jsem. Zůstala jsem ležet na zemi a z očí mi tekly slzy. "Pane Bože Co tu děláš?!" Vrčel ten kretén ale ani se mi nepokusil pomoc. "Co asi? Pleju záhony!" Zavrčela jsem a opřela se zády o skříňku. "Padej do postele." Otočil se a odcházel. "Řekl si jí to někdy?" Zeptala jsem se potichu a to ho donutilo zastavit. "Ne. Protože není co ji říkat. Mezi námi nic není ani nikdy nebylo. Byli jsme emočně vysílení. Navíc to nic neznamenalo." Oh. Z jeho úst to bylo ještě horší a bolelo to. Ironicky jsem se zasmála a kývla. "Jo. Nic to neznamenalo, ty to přece musíš vědět nejlíp." Pomalu jsem se dostala na nohy a bez dalšího pohledu na něj jsem odcházela.

"Dej si sprchu smrdíš od chlastu a levného parfému." "Naser si Josephe!" Přesto jsem doopravdy odešla do koupelny a dala jsem si ledovou sprchu. Naskočila mi husí kůže a opřela jsem se čelem o stěnu a zhluboka jsem dýchala. Všechno je tak moc v prdeli. Nesnášim chlapa, kterýho jsem milovala na první pohled. Všechen můj hudební úspěch závisí jen na mých pocitech k němu. Jenže ty písničky sama nesnáším, přináší mi tolik bolesti. Pak někdo klepal na dveře. "Becky. Můžu dovnitř? Becky odpověz." Zvolala a já si rychle setřela slzy. "Pojď." Otevřela dveře a pak se zamračila. "Co se stalo?" Nic jen jsem spala s tvým přítelem, ale v pohodě. Jak jsem jí to mohla říct? "Nic se neděje. Chci jít spát." Obtočila jsem kolem sebe ručník a obešla jsem jí. Nedokázala jsem se jí ani dívat do očí.

Dodatek: Moc doufám že se vám to líbí. Moc moc moc prosím o komentáře děkuji LinDee :**
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl jsem tu.

KLIK :) 100% (437)

Komentáře

1 avanaka avanaka | 27. února 2014 v 18:15 | Reagovat

Hezké

2 Wer Wer | E-mail | Web | 27. února 2014 v 18:56 | Reagovat

perfektné. ja len dúfam, že sa joseph nebude až do konca správať ako idiot.

3 Ivina Ivina | 28. února 2014 v 18:52 | Reagovat

Je to super, normálne mi je ľúto Becky ale Joseph by sa až takto nemusel správať. Hoci si neviem predstaviť že by bl taký idot...rýchlo ďalšiu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama