Záchraná mise

26. dubna 2014 v 10:54 | LinDee |  The 100


Clarke zrovna připravovala stan ke spánku, když se objevil Bellamy. "Neviděla jsi Oktavii?" Zeptal se doufajíc aleona jen zakroutila hlavou. "Byla na tebe naštvaná, určitě se jen tak toulá po táboře." Snaží se ho uklidnit, ale on kroutí hlavou a loučí na Clarke posvítí. "Neviděl jsem jí už dvanáct hodin. Musím pro ní jít." Otočil se a běžel k bráně, kde už čekali i ostatní a všichni vyzbrojení. "Jdu s tebou." Ozvala se za ním blondýnka a on se ostře otočil zpět.
"Ani náhodou Princezno. Ty jdeš pro věci na to rádio. Říkala jsi že víš kde to hledat." A Clarke se začala hádat. "Pro ty může jít i Finn, Raven bude určitě mnohem radši. Oktavie je moje kamarádka Bellamy.Jasně že ji půjdu hledat!" Zakroutil hlavou a podal louči kolemjdoucímu klukovi. "Čekejte u brány za chvíli jsem zpátky." Řekl mu a táhnul mě pryč. "Bellamy co to děláš? Pusť mě!" Křičela na něj a snažila se mu vytrhnout.
Na chvíli je zastavil a koukal jí zpříma do očí. "Tak poslouchej. Ty tady zůstaneš, tohle je nebezpečný a tebe tu potřebujeme. Dokážeš léčit a možná bys zvládla i je den nebo dva vést, rozumíš? Tak teď pojď a neptej se pořád!" Znovu ji vzal za loket a táhnul jí k místnosti kde drželi toho postřeleného kluka, jehož jmíno Bellamy vypustil. "Lez!" Nařídil jí a ona s povzdechem poslechla. "Jsi vážně blázen, nechápu o co ti jde." Stěžovala si, jak jinak. Pomyslel si Bellamy a lezl hned za ní- a vůbec se já přitom nedíval na zadek... ani náhodou.
"Bellamy já jdu ať se ti to líbí nebo ne. Jde s váma spousta holek tak proč né já, když je to moje kamarádka?!" Vztekala se, ale on jí zatlačil do rohu místnosti a zuřivě na ní koukal. "Nejdeš, ani to nezkoušej! Potřebuju, aby jsi šla s tou novou pro ty věci co potřebuje. Budeš dohlížet na to aby spravila to rádio a co nejdřív jim řekneš aby vám poslaly zbryně a léky. Budeš se tu starat i o ty zranené a navíc se musíš naučit pevný ruce. Rozumíš? Převezmeš to tu do svých rukou, nenech je aby se pozabíjeli."
Vykulila na něj oči a chvíli jí to šrotovalo v hlavě. "Ty se neplánuješ vrátit." Nebyla to otázka, spíš dedukování situace. "Říkal jsem že je to nebezpečný. A pokud jsem přiletí lidi z Archy, stejně jsem mrtví. A mnohem radši to udělám při záchraně mý sestry." Ne, to musí být jen sranda že. "Bellamy tohle...." Zastavil jí a zase začal s proslovem. Než přijedou řekni jim, že jim nic neřekneš do tý doby než vám všem věznům nedají svobodu. Žádný trest rozumíš? A pokud nebudou souhlasit tak mají smůlu. Nic jim neříkej. Takhle budete v bezpečí."
"Ale Bellamy..." Dal jí ruku přes pusu a nechal jí přitlačenou skoro na zdi. "Takže rozumíš co jsem ti řekl? Dáš tady na to pozor než sem někdo přiletí. A postaráš se o Oktavii jak nejlíp to půjde, to je jediný co po tobě žádám." Kývla s rukou stále na puse a nakonec se od ní odtáhl- jen maličko, aby mohla trochu dýchat. "A poslední věc." Přitlačil si jí do náruče a jeho rty padly na její čelo. Pěknou chvíli je tam jen tak držel a vdechoval její vůni.
Když se odtáhnul, kouknul se jí do očí a přiblíil se. Nechal jí aby se mohla odtáhnout, ale ona to neudělala. Bud jí to nevadilo, nebo byla v šoku, ale to bylo Bellamymu jedno. Lehce se přitisknul na její rty a lehce se o ně otřel. Zastřásla se a zapojila se do polibku. Byl něžký, ale dravý. A hlavně až moc krátký. Když se Bellamy odtáhnul jen na ní civěl a ona na něj zmateně koukala. "Rozumělas Princezno?" Jen kývla, neschopná mluvit. Ale on to chápal, nerozuměla ničemu co se teď stalo, stejně jako on. Tohle nikdy neměl v plánu.
Zavřel za ní poklop a slezl dolů. Odcytil tam dva maníky a postavil jepod žebřík. "Nahoře je Clarke, nenecháte jí odejít do tý doby než odejdeme my. Půjde s tou novou pro věci do rádia." Když se otočil před ním stála ona. Raven. "O co tu jde Bellamy, kde je Clarke?" Šel blíž k ní a vůbec na její otázku nereagoval. "Půjdete jen pro ty věci a pak se vrátíte. Nenecháš jí udělat nějakou blbost, jako vyřítit se za námi." Řekl tvrdě a Raven si jen dala ruce v bok a pozvedla obočí. "A proč bych to měla dělat rádoby vůdče." Zasmála se, ale on jí ihned donutil, aby s tím přestala.
Nahrbil se nad ní jako stín a z očí mu šlehaly blesky. "Pokud tu totiž zemře někdo další, všechno půjde do háje. A Clarke je jediná kdo je schopen tyhle lidi vyléčit. Máš to?" Raven jen kývla a tak jí jednoduše obešel a běžel k bráně. "Jdeme!" Zvolal a zmizel s ostatními.
Clarke ještě pořád stála v místnosti a koukala před sebe. Co to sakra bylo? Bellamy byl... A ten polibek... A ona... Cítila něco co ještě nikdy, bylo to tak zvláštní. Tak jiné než to s Finnem. Tohle byla pomalá ale silná reakce na jeho tělo a jeho doteky. Ještě pořád cítila jak jí pálely rty když jí líbal. Nebo jak se v ní něco zlomilo když přestal... A tak zmateně sešla dolů a šla přímo za Raven. "Jdeme?" Zeptala se a Raven na ní zmateně koukala. "Stalo se něco?"
"Myslím že ne, jen mi to tu Bellamy nechal na starost, ale až se vrátí o všechno se postará." Mumlala uplně mimo. Až se Snad vrátí, bylo to co měla říct, ale nechtěla. Bylo jí zle z představy že by se neměl vrátit, i když to byl odporný šovinistický kterén, který všechny jen podváděl a urázel. Ale dokázal to tu vést a dokázal lidi krotit, to ona neumí. Ale v hlouby duše věděla že jí spíš bolí představa, že už nikdy znovu neucítí jeho rty.

Dodatek: Doufám že se vám to líbilo. Vím že to moc lidí nečte a tak prosím všechny kdosi to přečtou aby zanechali alespon malí komentář. Děkuji LinDee :*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

S kým chcete novou povídku?

Rebeka 9.5% (23)
Bonnie 0.4% (1)
Elena 36.6% (89)
Caroline 32.5% (79)
Davina 4.1% (10)
Vymyšlená postava 16.9% (41)

Komentáře

1 :) :) | 26. dubna 2014 v 15:04 | Reagovat

Super :) The 100 je parádní seriál jen o něm nejspíš moc lidí ještě neví.
A bylo by skvělý kdyby si na to začala psát i kapitolovku, neplánuješ to? :-P  :-D

2 LinDee LinDee | 26. dubna 2014 v 15:43 | Reagovat

Určitě bych mohla, ale až budu mít ukončenou další TO protože bych toho už měla hodně a nestíhala bych oba dva blogy :)
Jinak moc děkuju :*

3 Aranel Aranel | 26. května 2014 v 14:23 | Reagovat

Moc hezké povídky o 100 :D

4 papi papi | 23. listopadu 2014 v 21:13 | Reagovat

hezké :-) zatím sem četla povídky v angličtině, ale tohle je taky dobré :-)

5 hazel hazel | 14. dubna 2015 v 17:49 | Reagovat

Miluju Bellamy and Clark. Nejlepší couple ever a opravdu nádherná povídka vlastně první co jsem o těch dvou četla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama