You or Us? 11.díl

18. října 2014 v 20:25 | LinDee |  You or Us?


Pohled Becky:
Co si mám vzít na sebe? Co za boty? A kam vlastně půjdeme?
Už je to naše pátá schůzka za týden ale stále se nervuju s takovýma věcma. Nakonec jsem si vybrala pouzdrovou sukni a zbytek jsem doladila lehce. "Beckyyyyyyyy! Nate už je tu!" Sakra! Rychle jsem si dodělala řasenku, odhodila ji někam na postel a vyběhla jsem z pokoje. Nate vypadal jak jinak než k nakousnutí.
Došla jsem k němu a ihned jsem připojila jeho rty k mým. Něvěřila jsem že to řeknu, ale stýskalo se mi po něm. "Ahoj." Šeptla jsem stále okouzlená. "Ahoj, vypadáš naprosto .... dokonale." Vzdychnul a znovu si mě k sobě přitáhnul pro další polibek. "Ahm Ahm." Odtáhla jsem se od něj v šoku. Joseph na nás koukal a nenávistně ho probodával očima. "Čau kámo, potřebuješ něco?" Kývnul a přenesl pohled na mě. "Jo, můžeme si na chvilku promluvit." Ne moc ráa jsem přikývla a šla s ním do mého pokoje.
"Co potřebuješ Josephe?" "Proč se s ním zahazuješ? Jen aby mě to nasralo?" Dělá sisrandu že? "Nejsme děti Josephe. Když se nám někdo líbí, vídáme se s ním a to samozřejmně znamená i to, že se líbáme." Mluvila jsem na něj jako na debila. "Já se ti líbím." "Žiješ s mojí kamarádkou! Děláš si ze mě prdel Josephe! Miluješ jí! Ty s ní zasraně žiješ a mě říkáš že bych neměla mít vlastní vztah?! Ty sobeckej parchante!"
"Miluješ mě Becky. Oba dva to víme, tak proč lezeš za jinýma? Stejně víš, že k němu nic necítíš. To že jsem s Innou tě minule nezastavilo tak proč by tě to mělo zastavit teď?" Plesk. Ještě nikdy jsem nikomu nedala takovouhle facku. Hlava se mu otočila na stranu a moje ruka od té rány trochu bolela. "Jsi zasranej parchant. Milovala jsem tě, milovala jsem tě celou podělanou dobu. Ty ses rozhodnul vybrat si jí. Pak ses rozhodnul s ní žít. Pak jsi se rozhodnul být na mě jako kretén. Pak jsi se rozhodnul udělat mě opřenou o zeď. Pak si se rozhodnul, že z toho nic nebude, jelikož Innu nikdy neopustíš. Pak jsem se rozhodla já. Jdu dál. A ty už se mě ani nedotkneš. Rozumíš?"
"Celej týden, co s ním chodíš ven , mě máš po nocích v posteli." "Nespali jsme spolu. A to ty jsi přišel. A bylo to jen dvakrát." Styděla jsem se za to. Hodně hodně moc. "A ty jsi nenamítala Becky. Něco mezi náma je..." Krutě jsem se zasmála. "Bylo Josephe. Teď? Teď už mezi náma nic neni, protože od týhle chvíle mi příjde, jako bych tě nenáviděla." Vyletěla jsem ze dveří a zabouchla jsem dveře.
Vběhla jsem Natovi do náruče. "Becky?" "Prosím, jen pojďme pryč. Prosím." Kývnul, vzal mě za pas a odvedl mě. Došli jsme až k řece a sedli jsme si na lavičku. Za celou dobu jsme nepromluvili. "Chceš si o tom popovídat?" Mlčela jsem a přemýšlela o odpovědi. "Víš Becky, mám tě opravdu rád. Chci s tebou být a chci ti se vším pomáhat. Můžeš mi to říct." Jo... Mohla jsem.....
"To co ti teď řeknu.... budeš si o mě myslet něco hroznýho. Je to hrozný. Já jsem hrozná... Jen..." Objal mě a dal mi pusu na čelo. "Ještě před tím, než se dal Joseph s Innou dohromady, něco jsme spolu měli. Vlastně se dá říct že jsme spolu chodili. Pak jsem zjistila, že zároven chodí i s ní. Řekla jsem mu, že se musí rozhodnout. Další večer za mnou přišel a vyspal se se mnou. Myslela jsem, že si vybral mě, ale nakonec... řekl mi, že chce dnes večer Innu požádat o to, aby se s ním přestěhovala. Řekla jsem mu, že je to v pořádku. Nechtěla jsem jí zkazit možnost na štěstí i když to bylo s chlapem, kterýho miluju."
Popotáhla jsem a Natovi paže se kolem mě více utáhly. "A ted.... já... pořád jsem k němu něco cítila. Milovala jsem ho. Doopravdy... Nevím... Asi k němu něco cítím i teď... Před dvěma týdny jsem s ním něco měla. Bylo to na jejich výročí Nate. Já jsem s ním podvedla mou nejlepší kamarádku na jejich podělaný výročí. Další noc jsem je slyšela jak spolu spí. Jak... jak jí to mohl udělat? Jak to mohl udělat mě? On věděl že jsem ho milovala, teď mi to vmetl do tváře. Ničí mě, ale je mu to jedno. Nesnáším se. Co jsem to udělala? On... Co kdyby se to dozvěděla? Zničilo by jí to. Jsem odporný člověk..."
Slzy mi už tekly proudem. Co si teď o mě může myslet? "Becky... Neříkám, že je správný co jste udělali. Co udělal on, ale chápu to. Miluješ ho, to on by měl vědět co dělat, jak se chovat. To on má přítelkyni. Miluje tě?"
"Ne. Miluje Innu. Oba dva to víme, o to, to bolí víc." "Tak je kretén. Bože je to zasranej kretén, co si musí hlídat kam strká svoje nádobíčko. Využívá tebe, podvádí Innu a on z toho vyjde naprosto v pohodě. Přísahám že když ho uvidím, tak mu dám ránu." Zasmála jsem se. Byla jsem šťastná, že mě neodsuzuje. "A... a chceš se mnou pořád být? Víš... Po tom co jsem ti řekla..." Otočil mě na sebe, vzal můj obličej do rukou a políbil mě. Políbil mě něžně, lásky plně. "Jo. Chci. Chci to i po tom, co jsi mi řekla tohle všechno, chci to i přes to že vím, že k němu pořád něco cítíš, ale přísahám ti, že než spolu skončíme, budeš milovat mě a na toho parchanta se vykašleš." Znovu jsem ho políbila a děkovala Bohu za tohodle chlapa.

Dodatek: Sakra sakra sakra, moc se omlouvám ale totálně jsem na tehle blog zapoměla. Vím, jsem příšerná!!!!!! Ale budu zase něco přidávat přísahám. Děkuju LinDee :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

S kým chcete novou povídku?

Rebeka 9.5% (23)
Bonnie 0.4% (1)
Elena 36.6% (89)
Caroline 32.5% (79)
Davina 4.1% (10)
Vymyšlená postava 16.9% (41)

Komentáře

1 Wer Wer | E-mail | Web | 18. října 2014 v 21:04 | Reagovat

Jeeee.... to bolo tak krásne... Ten záver myslím, to bolo sladké. Rozhovor s Nateom, ako mu to všetko povedala a on to všetko s kľudom pochopil. Krásne jej povedal tie slová v závere. Joseph je... fuj, skrátka! :D Chová sa hnusne a som rada, že mu dala facku. Zaslúžil by si aj viac než len to. Láska, dúfam, že ďalšie časti budú čoskoro, pretože toto sa nedá vydržať, keď píšeš takéto časti. Dokonalosť.

2 Johny Johny | Web | 19. října 2014 v 12:03 | Reagovat

Pekný lay.

3 Erin Erin | 20. října 2014 v 8:05 | Reagovat

perfektní...Nate je skvělej ;-)

4 Mishel Mishel | 20. října 2014 v 17:25 | Reagovat

Bajecny :-D

5 Ellie Ellie | Web | 26. listopadu 2014 v 21:25 | Reagovat

Krásná část :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama