Talking by Fire

24. listopadu 2014 v 22:21 | LinDee |  The 100


Spoilery na 2x05!!!
Bellamy:
Všude bylo ticho. Slyšel jsem jen praskání ohně a tiché dýchání dvou dívek. Byl jsem tak šíleně rád, že je mám obě dvě zpět a v bezpečí. No, to o bezpečí pouze jak se to dá brát. Jsme na smrtelné misy, abychom našli šíleného Finna a ještě šílenějšího Murphyho.
Ale stejně jsem šíleně nadšenej. Clarke je v pořádku. Nic se jí nestalo. Vydechnul jsem ulevou a podíal se jejím směrem. Byla tak krásná, tak... živá. Nemohl jsem být štastnější. Natáhnul jsem se k ní blíž a zastrčil jsem jí pramen vlasů za ucho. Tak, a ted vidím celou její tvář. Pomalu se pohnula a roztřepaně otevřela oči. Její usměv vehnal usměv i na mou tvář. "Spal jsi?"
"Vyspím se, až najdeme Finna a Murphyho." Posadila se a ponořila se pohledem do plamenů. "Myslela jsem, že jste mrtví." Chvíli jsem si přál být. Neměl jsem Olivii, Clarke byla pryč a všude nezbilo nic jinýho, než mrtvoly Zemšťanů.
"Hledali jsme tě. Jeden ze Zemšťanů, měl tvoje hodinky. Mysleli jsme si, že vás někde drží." Na slovo HODINKY se zarazila a rychle se ke mě otočila. "Tátovi hodinky?" Nad jejím usměvem jsem se musel zasmát. Vypadala, jako by vyhrála v loterii. "Finn je má u sebe.... On se změnil Clarke."
Nerozuměla tomu. Já taky ne! Dřív zbraně nesnášel a teď? Prostřelí hlavu jednomu, který nám dal dobrý informace. "Jak se změnil?"
"Prohnal kulku hlavou Zemšťanovi, hned po tom, co nám nakreslil mapu. Nechtěl pomoc ani tý holce, kterou jsme dotáhli do campu. Změnilo ho to. Chová se skoro šíleně." Zakroutila hlavou doufajíc v nesrozumění. Finn takový nikdy nebyl. "Tvoje ztráta ho změnila...." Podívala se na mě, jakoby čekala na pokračování, tak jsem jí ho dal. "Mě taky."
Zvedla se a přisedla si těsně ke mě. Složila se mi do náručí a pevně mě objala. Miloval jsem, jí cítit v bezpečí a tak blízko u mě. Cítil jsem její vůni a teplo co vycházelo z jejího těla. Držel jsem jí u sebe a hladil jsem jí po ruce. Byla tak blízko. Konečně. Cítil jsem se s ní požehnaný. Sakra. Byla jedno z mých pár světel v tomto životě.
"Nevím co bych dělala, kdyby jste to nepřežili. Jsme tým, sama jsem to nezvládla. Nemohla jsem... bez tebe." Ach kruci. Přitisknul jsem si jí blíž a vtisknul jí malý polibek na vršek hlavy. "Už jsme tu a zvládneme to spolu. Hned jak se dostanem k Finnovi, zachráníme naše lidi z Mount Wether."
"Nechtěli jít. Monty je... zamiloval se do jedné holky a... a nechce odejít." Pane Bože, ani se mu nedivím. Kdyby šlo o Oktavii nebo o Clarke, taky bych neodešel. Nebo bych je přinutil jít se mnou. "Zvládneme to. Ukážeme mu správnou cestu Clarke." Uvolnila se a samy se je zavřeli oči. "Měla by jsi spát."
"To ty taky." Pohladil jsem jí a sesunul jsem se s ní na rozhozený povlak. "Mám strach Bellamy." Natisknul jsem si jí blíž, jen abych ji ukázal nějaký ten komfort. Nevěděl jsem, co dělat. "Nevím, jak jse tam dostat. V chodbách jsou Reapers. Ve vnitř je celá armáda se zbraněmi. Nahoře drží Zemšťany a já... Všechno jsem to viděla. Bylo to odporný. Nemůžu..." Popotáhla a přitiskla se ze mě zády blíž. Držel jsem ji v náručí, bez jediného slova. Neznal jsem totiž žádné, které by jí mohlo ulevit.
"Nemysli na to. Jsem tady, zkus usnout." Kývla a podložila si hlavou mou rukou. Bylo užasný jí mít zase takhle blízko. "Dobrou noc Bellamy."
"Dobrou noc Princezno." Líbnul jsem jí na tvář a složil jsem se za ní. Jen abych jí mohl chránit, kdyby se cokoliv ukázalo. Pušku přímo po ruce.
Počkal jsem než znova usne a až potom jsem si sednul, hladějíc její vlasy. Tak moc mi chyběla ta její trdohlavá nátura.
"Staráš se o ní Bellamy." Oktaviin hlas mě překvapil. Myslel jsem, že spí. "Jasně že jo. Prožili jsme toho spoustu, jsme dobří kamarádi." Zasmála se a smutně zakroutila hlavou. "Ne brácho. Koukáš na ní stejně, jako koukal Lincoln na mě. A ten za mě dal život."
Otočila se na druhý bok a s mačetou v ruce znovu usnula. Všechno bylo vzhůru nohama, ale já se konečně cítil na pevné půdě. Měl jsem obě své dívky v bezpečí u mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tu.

KLIK :) 100% (437)

Komentáře

1 Ellie Ellie | Web | 26. listopadu 2014 v 21:10 | Reagovat

Ahojky, jsem zpet a promin ze to pisu sem :)

http://fanfictionstories-tvd-to.blog.cz/

2 bara bara | 4. prosince 2014 v 23:02 | Reagovat

super uz se tesim na dalsi dily :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama